21 oktober

Onder 17 Eredivisie

Sparta (B-Jeugd)SPA 3 - 1 Vitesse (B-Jeugd)VIT
Ajax (B-Jeugd)AJA 3 - 0 FC Twente (B-jeugd)TWE
FC Emmen (B-Jeugd)EMM 2 - 2 PSV (B-Jeugd)PSV
PEC Zwolle (B-Jeugd)PEC 2 - 0 sc Heerenveen (B-Jeugd)HEE

7 oktober

Onder 17 Eredivisie

Vitesse (B-Jeugd)VIT 1 - 1 ADO Den Haag (B-Jeugd)ADO
NEC/FC Oss (B-Jeugd) 3 - 0 PEC Zwolle (B-Jeugd)PEC
FC Utrecht (B-Jeugd)UTR 2 - 2 Sparta (B-Jeugd)SPA
sc Heerenveen (B-Jeugd)HEE 1 - 1 FC Emmen (B-Jeugd)EMM

6 oktober

Onder 17 Eredivisie

Feyenoord (B-Jeugd)FEY 2 - 2 FC Groningen (B-Jeugd)GRC
AZ (B-Jeugd)AZ 1 - 4 Ajax (B-Jeugd)AJA

4 oktober

Onder 17 Eredivisie

PSV (B-Jeugd)PSV 3 - 1 FC Twente (B-jeugd)TWE

30 september

Onder 17 Eredivisie

PSV (B-Jeugd)PSV 0 - 0 NEC/FC Oss (B-Jeugd)
Vitesse (B-Jeugd)VIT 5 - 1 FC Emmen (B-Jeugd)EMM
Feyenoord (B-Jeugd)FEY 2 - 1 Ajax (B-Jeugd)AJA
sc Heerenveen (B-Jeugd)HEE 2 - 1 FC Utrecht (B-Jeugd)UTR
ADO Den Haag (B-Jeugd)ADO 0 - 4 Sparta (B-Jeugd)SPA
FC Twente (B-jeugd)TWE 1 - 3 FC Groningen (B-Jeugd)GRC
AZ (B-Jeugd)AZ 7 - 0 PEC Zwolle (B-Jeugd)PEC

23 september

Onder 17 Eredivisie

NEC/FC Oss (B-Jeugd) 1 - 1 Feyenoord (B-Jeugd)FEY
Sparta (B-Jeugd)SPA 1 - 1 AZ (B-Jeugd)AZ
FC Emmen (B-Jeugd)EMM 2 - 1 FC Twente (B-jeugd)TWE
Ajax (B-Jeugd)AJA 1 - 0 sc Heerenveen (B-Jeugd)HEE
FC Utrecht (B-Jeugd)UTR 0 - 4 PSV (B-Jeugd)PSV
FC Groningen (B-Jeugd)GRC 0 - 1 ADO Den Haag (B-Jeugd)ADO
PEC Zwolle (B-Jeugd)PEC 1 - 3 Vitesse (B-Jeugd)VIT

16 september

Onder 17 Eredivisie

PSV (B-Jeugd)PSV 5 - 0 sc Heerenveen (B-Jeugd)HEE
Vitesse (B-Jeugd)VIT 0 - 3 Ajax (B-Jeugd)AJA
Feyenoord (B-Jeugd)FEY 4 - 0 FC Utrecht (B-Jeugd)UTR
FC Groningen (B-Jeugd)GRC 7 - 3 FC Emmen (B-Jeugd)EMM
FC Twente (B-jeugd)TWE 0 - 2 Sparta (B-Jeugd)SPA
ADO Den Haag (B-Jeugd)ADO 2 - 3 PEC Zwolle (B-Jeugd)PEC
AZ (B-Jeugd)AZ 1 - 2 NEC/FC Oss (B-Jeugd)

9 september

Onder 17 Eredivisie

PEC Zwolle (B-Jeugd)PEC 2 - 1 FC Twente (B-jeugd)TWE

2 september

Onder 17 Eredivisie

NEC/FC Oss (B-Jeugd) 0 - 2 Vitesse (B-Jeugd)VIT
Sparta (B-Jeugd)SPA 1 - 2 FC Groningen (B-Jeugd)GRC
sc Heerenveen (B-Jeugd)HEE 1 - 5 Feyenoord (B-Jeugd)FEY
Ajax (B-Jeugd)AJA 2 - 0 PSV (B-Jeugd)PSV
FC Utrecht (B-Jeugd)UTR 3 - 3 AZ (B-Jeugd)AZ
FC Emmen (B-Jeugd)EMM 2 - 1 ADO Den Haag (B-Jeugd)ADO