AFC Bournemouth

Competitie Premier League
Stadion Vitality Stadium
Capaciteit 11700
Trainer Eddie Howe
Kampioen
Beker
Positie
11
Stadion Vitality Stadium
Capaciteit 11700

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

9 februari

Premier League

LiverpoolLIV 3 - 0 AFC BournemouthBOU

11 augustus - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 0 Cardiff CityCAR

18 augustus - Premier League

West Ham UnitedWHU 1 - 2 AFC BournemouthBOU

25 augustus - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 2 EvertonEVE

1 september - Premier League

ChelseaCHE 2 - 0 AFC BournemouthBOU

15 september - Premier League

AFC BournemouthBOU 4 - 2 Leicester CityLEI

22 september - Premier League

BurnleyBUR 4 - 0 AFC BournemouthBOU

1 oktober - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 1 Crystal PalaceCRY

6 oktober - Premier League

WatfordWAT 0 - 4 AFC BournemouthBOU

20 oktober - Premier League

AFC BournemouthBOU 0 - 0 SouthamptonSOU

27 oktober - Premier League

FulhamFUL 0 - 3 AFC BournemouthBOU

3 november - Premier League

AFC BournemouthBOU 1 - 2 Manchester UnitedMUN

10 november - Premier League

Newcastle UnitedNCU 2 - 1 AFC BournemouthBOU

25 november - Premier League

AFC BournemouthBOU 1 - 2 ArsenalARS

1 december - Premier League

Manchester CityMCI 3 - 1 AFC BournemouthBOU

4 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 1 Huddersfield TownHUD

8 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 0 - 4 LiverpoolLIV

15 december - Premier League

Wolverhampton WanderersWOL 2 - 0 AFC BournemouthBOU

22 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

26 december - Premier League

Tottenham HotspurTOT 5 - 0 AFC BournemouthBOU

30 december - Premier League

Manchester UnitedMUN 4 - 1 AFC BournemouthBOU

2 januari - Premier League

AFC BournemouthBOU 3 - 3 WatfordWAT

13 januari - Premier League

EvertonEVE 2 - 0 AFC BournemouthBOU

19 januari - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 0 West Ham UnitedWHU

30 januari - Premier League

AFC BournemouthBOU 4 - 0 ChelseaCHE

2 februari - Premier League

Cardiff CityCAR 2 - 0 AFC BournemouthBOU

9 februari - Premier League

LiverpoolLIV 3 - 0 AFC BournemouthBOU

23 februari - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Wolverhampton WanderersWOL

27 februari - Premier League

ArsenalARS 20:45 AFC BournemouthBOU

2 maart - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Manchester CityMCI

9 maart - Premier League

Huddersfield TownHUD 16:00 AFC BournemouthBOU

16 maart - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Newcastle UnitedNCU

30 maart - Premier League

Leicester CityLEI 16:00 AFC BournemouthBOU

6 april - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 BurnleyBUR

13 april - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 16:00 AFC BournemouthBOU

20 april - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 FulhamFUL

27 april - Premier League

SouthamptonSOU 16:00 AFC BournemouthBOU

4 mei - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Tottenham HotspurTOT

12 mei - Premier League

Crystal PalaceCRY 16:00 AFC BournemouthBOU
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Begovic, Asmir2219800000
Boruc, Artur43600000
Aké, Nathan2421522003
Cook, Steve2623402001
Daniels, Charlie1612262001
Francis, Simon1712301020
Smith, Adam1714193101
Cook, Lewis137272000
Fraser, Ryan2621281095
Gosling, Dan1811814000
Ibe, Jordon134290010
Junior Stanislas199701031
Surman, Andrew1511692000
King, Joshua43501001
Mousset, Lys172091000
Wilson, Callum21173530510
Brooks, David118201003
Rico, Diego32250000
Ibe, Jordon113410010
King, Joshua2319541038
Aké, Nathan2623322003
Brooks, David2215992046
Lerma, Jefferson54363000
Rico, Diego85041000
Lerma, Jefferson2016569001
Fraser, Ryan1210261063
Wilson, Callum1210593046
Cook, Steve1614401001
Clyne, Nathaniel32700000
Clyne, Nathaniel43601000
Mepham, Chris2120000
Solanke, Dominic2940000

Nieuws