AFC Bournemouth

Competitie Premier League
Stadion Vitality Stadium
Capaciteit 11700
Trainer Eddie Howe
Kampioen
Beker
Positie
12
Stadion Vitality Stadium
Capaciteit 11700

Aankomende wedstrijd

31 januari

Premier League

ChelseaCHE 31/01/2018 AFC BournemouthBOU

Laatste wedstrijd

24 augustus - EFL Cup

MorecambeMOR 1 - 2 AFC BournemouthBOU

20 september - EFL Cup

AFC BournemouthBOU 2 - 3 Preston North EndPRE

3 januari - Premier League

AFC BournemouthBOU 3 - 3 ArsenalARS

7 januari - The Emirates FA Cup

MillwallMIL 3 - 0 AFC BournemouthBOU

13 februari - Premier League

AFC BournemouthBOU 0 - 2 Manchester CityMCI

12 augustus - Premier League

West Bromwich AlbionWBA 1 - 0 AFC BournemouthBOU

19 augustus - Premier League

AFC BournemouthBOU 0 - 2 WatfordWAT

22 augustus - Carabao Cup

Birmingham CityBIR 1 - 2 AFC BournemouthBOU

26 augustus - Premier League

AFC BournemouthBOU 1 - 2 Manchester CityMCI

9 september - Premier League

ArsenalARS 3 - 0 AFC BournemouthBOU

15 september - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 1 Brighton and Hove AlbionBHA

19 september - Carabao Cup

AFC BournemouthBOU 1 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

23 september - Premier League

EvertonEVE 2 - 1 AFC BournemouthBOU

30 september - Premier League

AFC BournemouthBOU 0 - 0 Leicester CityLEI

14 oktober - Premier League

Tottenham HotspurTOT 1 - 0 AFC BournemouthBOU

21 oktober - Premier League

Stoke CitySTO 1 - 2 AFC BournemouthBOU

24 oktober - Carabao Cup

AFC BournemouthBOU 3 - 1 MiddlesbroughMID

28 oktober - Premier League

AFC BournemouthBOU 0 - 1 ChelseaCHE

4 november - Premier League

Newcastle UnitedNCU 0 - 1 AFC BournemouthBOU

18 november - Premier League

AFC BournemouthBOU 4 - 0 Huddersfield TownHUD

25 november - Premier League

Swansea CitySWA 0 - 0 AFC BournemouthBOU

29 november - Premier League

AFC BournemouthBOU 1 - 2 BurnleyBUR

3 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 1 - 1 SouthamptonSOU

9 december - Premier League

Crystal PalaceCRY 2 - 2 AFC BournemouthBOU

13 december - Premier League

Manchester UnitedMUN 1 - 0 AFC BournemouthBOU

17 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 0 - 4 LiverpoolLIV

23 december - Premier League

Manchester CityMCI 4 - 0 AFC BournemouthBOU

26 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 3 - 3 West Ham UnitedWHU

30 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 1 EvertonEVE

1 januari - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 2 - 2 AFC BournemouthBOU

14 januari - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 1 ArsenalARS

20 januari - Premier League

West Ham UnitedWHU 1 - 1 AFC BournemouthBOU

31 januari - Premier League

ChelseaCHE 20:45 AFC BournemouthBOU

3 februari - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Stoke CitySTO

11 februari - Premier League

Huddersfield TownHUD 13:00 AFC BournemouthBOU

24 februari - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Newcastle UnitedNCU

3 maart - Premier League

Leicester CityLEI 16:00 AFC BournemouthBOU

10 maart - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Tottenham HotspurTOT

17 maart - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 West Bromwich AlbionWBA

31 maart - Premier League

WatfordWAT 16:00 AFC BournemouthBOU

7 april - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Crystal PalaceCRY

14 april - Premier League

LiverpoolLIV 16:00 AFC BournemouthBOU

21 april - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Manchester UnitedMUN

28 april - Premier League

SouthamptonSOU 16:00 AFC BournemouthBOU

5 mei - Premier League

AFC BournemouthBOU 16:00 Swansea CitySWA

13 mei - Premier League

BurnleyBUR 16:00 AFC BournemouthBOU
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Begovic, Asmir2421602000
Aké, Nathan2420943011
Cook, Steve2016064002
Daniels, Charlie2118290011
Francis, Simon2017006100
Mings, Tyrone21351000
Smith, Adam2217705020
Arter, Harry139644001
Cook, Lewis1610993020
Fraser, Ryan1510490014
Gosling, Dan149163001
Junior Stanislas117111021
Pugh, Marc157962000
Surman, Andrew1715301042
Afobe, Benik175440000
Defoe, Jermain158001003
King, Joshua1914761032
Mousset, Lys101900000
Wilson, Callum149720016
Begovic, Asmir87201000
Aké, Nathan87131000
Mings, Tyrone21351000
Arter, Harry54502000
Fraser, Ryan52740000
Ibe, Jordon2213661041
Surman, Andrew76300001
Afobe, Benik61790000
Defoe, Jermain84540001
King, Joshua87090001
Simpson, Jack1720000
Cook, Lewis21730000
Begovic, Asmir76300000
Aké, Nathan76231000
Aké, Nathan119831000
Arter, Harry75542000
Cook, Lewis43401000
Fraser, Ryan52740000

Nieuws