AS Monaco

Competitie Ligue 1
Stadion Stade Louis II
Capaciteit 18523
Trainer Leonardo Jardim
Kampioen
8
Beker
5
Positie
4
Stadion Stade Louis II
Capaciteit 18523

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

9 mei

UEFA Champions League

JuventusJUV 2 - 1 AS MonacoMON

27 juli - UEFA Champions League

FenerbahçeFEN 2 - 1 AS MonacoMON

3 augustus - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 1 FenerbahçeFEN

17 augustus - UEFA Champions League

Villarreal CFVIL 1 - 2 AS MonacoMON

23 augustus - UEFA Champions League

AS MonacoMON 1 - 0 Villarreal CFVIL

14 september - UEFA Champions League

Tottenham HotspurTOT 1 - 2 AS MonacoMON

27 september - UEFA Champions League

AS MonacoMON 1 - 1 Bayer LeverkusenLEV

18 oktober - UEFA Champions League

CSKA MoskouCSK 1 - 1 AS MonacoMON

2 november - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 0 CSKA MoskouCSK

22 november - UEFA Champions League

AS MonacoMON 2 - 1 Tottenham HotspurTOT

7 december - UEFA Champions League

Bayer LeverkusenLEV 3 - 0 AS MonacoMON

14 december - Coupe de la Ligue

AS MonacoMON 7 - 0 Stade RennesREN

6 januari - Coupe de France

AS MonacoMON 2 - 1 AC AjaccioAJA

10 januari - Coupe de la Ligue

FC Sochaux-MontbéliardSOC 1 - 1 AS MonacoMON

25 januari - Coupe de la Ligue

AS MonacoMON 1 - 0 AS Nancy-LorraineNCY

1 februari - Coupe de France

ChamblyCHA 4 - 5 AS MonacoMON

21 februari - UEFA Champions League

Manchester CityMCI 5 - 3 AS MonacoMON

1 maart - Coupe de France

Olympique MarseilleOM 3 - 4 AS MonacoMON

15 maart - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 1 Manchester CityMCI

1 april - Coupe de la Ligue

AS MonacoMON 1 - 4 Paris Saint-GermainPSG

4 april - Coupe de France

AS MonacoMON 2 - 1 Lille OSCLIL

12 april - UEFA Champions League

Borussia DortmundBVB 2 - 3 AS MonacoMON

19 april - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 1 Borussia DortmundBVB

26 april - Coupe de France

Paris Saint-GermainPSG 5 - 0 AS MonacoMON

3 mei - UEFA Champions League

AS MonacoMON 0 - 2 JuventusJUV

9 mei - UEFA Champions League

JuventusJUV 2 - 1 AS MonacoMON

17 mei - Ligue 1

AS MonacoMON 21:00 AS Saint-EtienneStE

20 mei - Ligue 1

Stade RennesREN 2 - 3 AS MonacoMON

4 augustus - Ligue 1

AS MonacoMON 3 - 2 Toulouse FCTOU

13 augustus - Ligue 1

Dijon FCODIJ 1 - 4 AS MonacoMON

18 augustus - Ligue 1

FC MetzMET 0 - 1 AS MonacoMON

27 augustus - Ligue 1

AS MonacoMON 6 - 1 Olympique MarseilleOM

9 september - Ligue 1

OGC NiceNIC 4 - 0 AS MonacoMON

13 september - Champions League

RB LeipzigRBL 1 - 1 AS MonacoMON

16 september - Ligue 1

AS MonacoMON 3 - 0 RC Strasbourg AlsaceSTR

22 september - Ligue 1

Lille OSCLIL 0 - 4 AS MonacoMON

26 september - Champions League

AS MonacoMON 0 - 3 FC PortoPOR

29 september - Ligue 1

AS MonacoMON 1 - 1 MontpellierMON

13 oktober - Ligue 1

Olympique LyonLYO 3 - 2 AS MonacoMON

17 oktober - Champions League

AS MonacoMON 1 - 2 BesiktasBES

21 oktober - Ligue 1

AS MonacoMON 2 - 0 SM CaenCAE

28 oktober - Ligue 1

Girondins de BordeauxBOR 0 - 2 AS MonacoMON

1 november - Champions League

BesiktasBES 1 - 1 AS MonacoMON

4 november - Ligue 1

AS MonacoMON 6 - 0 En Avant de GuingampGUI

17 november - Ligue 1

Amiens SCASC 1 - 1 AS MonacoMON

21 november - Champions League

AS MonacoMON 1 - 4 RB LeipzigRBL

26 november - Ligue 1

AS MonacoMON 1 - 2 Paris Saint-GermainPSG

29 november - Ligue 1

FC NantesNAN 1 - 0 AS MonacoMON

2 december - Ligue 1

AS MonacoMON 1 - 0 Angers SCOANG

6 december - Champions League

FC PortoPOR 5 - 2 AS MonacoMON

9 december - Ligue 1

AS MonacoMON 3 - 2 ESTAC TroyesTRO
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Benaglio, Diego32250000
Subašic, Danijel2017551000
Glik, Kamil2219805032
Jemerson1916655002
Jorge1815717021
N'Doram, Kevin53941000
Raggi, Andrea86291000
Sidibé, Djibril1512354022
Touré, Almamy106053040
Boschilia3140000
Fabinho2018005033
Lemar, Thomas1612910052
Lopes, Rony2213510043
Moutinho, João1814544051
Tielemans, Youri136810000
Carrillo, Guido154260004
Diakhaby, Adama145791022
Falcao, Radamel18156110116
Ghezzal, Rachid156651022
Ghezzal, Rachid52591011
Jovetic, Stevan83090002
Baldé Diao, Keita1510072035
Sidibé, Djibril43501001
Lemar, Thomas43600020
Tielemans, Youri4610000
Moutinho, João43602030
Subašic, Danijel43600000
Glik, Kamil43601012
Baldé Diao, Keita31240010
Jovetic, Stevan42280001
Jovetic, Stevan42280001
Sidibé, Djibril76203001
Tielemans, Youri126710000

Nieuws