AS Monaco

Competitie Ligue 1
Stadion Stade Louis II
Capaciteit 18523
Trainer Leonardo Jardim
Kampioen
8
Beker
5
Positie
2
Stadion Stade Louis II
Capaciteit 18523

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

9 mei

UEFA Champions League

JuventusJUV 2 - 1 AS MonacoMON

8 augustus - Ligue 1

OGC NiceNIC 1 - 2 AS MonacoMON

27 september - Ligue 1

En Avant de GuingampGUI 3 - 3 AS MonacoMON

21 november - Ligue 1

AS MonacoMON 1 - 0 FC NantesNAN

5 december - Ligue 1

SC BastiaBAS 1 - 2 AS MonacoMON

19 december - Ligue 1

ESTAC TroyesTRO 0 - 0 AS MonacoMON

6 februari - Ligue 1

AS MonacoMON 1 - 0 OGC NiceNIC

24 april - Ligue 1

Stade RennesREN 1 - 1 AS MonacoMON

27 juli - UEFA Champions League

FenerbahçeFEN 2 - 1 AS MonacoMON

3 augustus - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 1 FenerbahçeFEN

17 augustus - UEFA Champions League

Villarreal CFVIL 1 - 2 AS MonacoMON

23 augustus - UEFA Champions League

AS MonacoMON 1 - 0 Villarreal CFVIL

14 september - UEFA Champions League

Tottenham HotspurTOT 1 - 2 AS MonacoMON

27 september - UEFA Champions League

AS MonacoMON 1 - 1 Bayer LeverkusenLEV

18 oktober - UEFA Champions League

CSKA MoskouCSK 1 - 1 AS MonacoMON

2 november - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 0 CSKA MoskouCSK

22 november - UEFA Champions League

AS MonacoMON 2 - 1 Tottenham HotspurTOT

7 december - UEFA Champions League

Bayer LeverkusenLEV 3 - 0 AS MonacoMON

14 december - Coupe de la Ligue

AS MonacoMON 7 - 0 Stade RennesREN

6 januari - Coupe de France

AS MonacoMON 2 - 1 AC AjaccioAJA

10 januari - Coupe de la Ligue

FC Sochaux-MontbéliardSOC 1 - 1 AS MonacoMON

25 januari - Coupe de la Ligue

AS MonacoMON 1 - 0 AS Nancy-LorraineNCY

1 februari - Coupe de France

ChamblyCHA 4 - 5 AS MonacoMON

21 februari - UEFA Champions League

Manchester CityMCI 5 - 3 AS MonacoMON

1 maart - Coupe de France

Olympique MarseilleOM 3 - 4 AS MonacoMON

15 maart - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 1 Manchester CityMCI

1 april - Coupe de la Ligue

AS MonacoMON 1 - 4 Paris Saint-GermainPSG

4 april - Coupe de France

AS MonacoMON 2 - 1 Lille OSCLIL

12 april - UEFA Champions League

Borussia DortmundBVB 2 - 3 AS MonacoMON

19 april - UEFA Champions League

AS MonacoMON 3 - 1 Borussia DortmundBVB

26 april - Coupe de France

Paris Saint-GermainPSG 5 - 0 AS MonacoMON

3 mei - UEFA Champions League

AS MonacoMON 0 - 2 JuventusJUV

9 mei - UEFA Champions League

JuventusJUV 2 - 1 AS MonacoMON

17 mei - Ligue 1

AS MonacoMON 21:00 AS Saint-EtienneStE

20 mei - Ligue 1

Stade RennesREN 2 - 3 AS MonacoMON

4 augustus - Ligue 1

AS MonacoMON 3 - 2 Toulouse FCTOU

13 augustus - Ligue 1

Dijon FCODIJ 1 - 4 AS MonacoMON

18 augustus - Ligue 1

FC MetzMET 0 - 1 AS MonacoMON

27 augustus - Ligue 1

AS MonacoMON 6 - 1 Olympique MarseilleOM

9 september - Ligue 1

OGC NiceNIC 4 - 0 AS MonacoMON

13 september - Champions League

RB LeipzigRBL 1 - 1 AS MonacoMON

16 september - Ligue 1

AS MonacoMON 3 - 0 RC Strasbourg AlsaceSTR

22 september - Ligue 1

Lille OSCLIL 0 - 4 AS MonacoMON

26 september - Champions League

AS MonacoMON 0 - 3 FC PortoPOR

29 september - Ligue 1

AS MonacoMON 1 - 1 MontpellierMON

13 oktober - Ligue 1

Olympique LyonLYO 3 - 2 AS MonacoMON

17 oktober - Champions League

AS MonacoMON 1 - 2 BesiktasBES

21 oktober - Ligue 1

AS MonacoMON 2 - 0 SM CaenCAE

28 oktober - Ligue 1

Girondins de BordeauxBOR 0 - 2 AS MonacoMON

1 november - Champions League

BesiktasBES 1 - 1 AS MonacoMON

4 november - Ligue 1

AS MonacoMON 6 - 0 En Avant de GuingampGUI
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Sy, Seydou32561000
Jemerson3328567102
Jorge2219228021
N'Doram, Kevin117233000
Raggi, Andrea2016103001
Serrano, Julien42801000
Touré, Almamy2012493061
Boschilia5830000
Moutinho, João3328046061
Traoré, Adama31901003
Diakhaby, Adama228622132
Mboula, Jordi3310001
Sylla, Moussa53041002
Moutinho, João43602030
Sidibé, Djibril2721594082
Tielemans, Youri2715751010
Pellegri, Pietro3250000
Pellegri, Pietro3250000
Glik, Kamil3632408033
Jovetic, Stevan157581018
Subašic, Danijel3429403000
Moutinho, João3328046061
Falcao, Radamel26214010418
Baldé, Keita2314862158
Benaglio, Diego32250000
Lopes, Rony38255220515
Ghezzal, Rachid2610142132

Nieuws