Besiktas

Competitie Süper Lig
Stadion Vodafone Park
Capaciteit 41903
Trainer Senol Günes
Kampioen
15
Beker
9
Positie
4
Stadion Vodafone Park
Capaciteit 41903

Aankomende wedstrijd

28 mei

Spor Toto Süper Lig

GaziantepsporGAZ 28/05/2017 BesiktasBES

Laatste wedstrijd

20 april

UEFA Europa League

BesiktasBES 2 - 1 Olympique LyonLYO

13 september - UEFA Champions League

BenficaBEN 1 - 1 BesiktasBES

28 september - UEFA Champions League

BesiktasBES 1 - 1 Dinamo KievDKY

19 oktober - UEFA Champions League

NapoliNAP 2 - 3 BesiktasBES

1 november - UEFA Champions League

BesiktasBES 1 - 1 NapoliNAP

23 november - UEFA Champions League

BesiktasBES 3 - 3 BenficaBEN

6 december - UEFA Champions League

Dinamo KievDKY 6 - 0 BesiktasBES

16 februari - UEFA Europa League

Hapoel Beer ShevaHAP 1 - 3 BesiktasBES

23 februari - UEFA Europa League

BesiktasBES 2 - 1 Hapoel Beer ShevaHAP

9 maart - UEFA Europa League

Olympiakos PiraeusOLY 1 - 1 BesiktasBES

16 maart - UEFA Europa League

BesiktasBES 4 - 1 Olympiakos PiraeusOLY

13 april - UEFA Europa League

Olympique LyonLYO 2 - 1 BesiktasBES

20 april - UEFA Europa League

BesiktasBES 2 - 1 Olympique LyonLYO

28 mei - Spor Toto Süper Lig

GaziantepsporGAZ 18:00 BesiktasBES

13 augustus - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 0 AntalyasporANT

18 augustus - Süper Lig

KasimpasaKAS 2 - 2 BesiktasBES

26 augustus - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 1 BursasporBUR

9 september - Süper Lig

Kardemir KarabüksporKAR 0 - 1 BesiktasBES

13 september - Champions League

FC PortoPOR 1 - 3 BesiktasBES

18 september - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 0 Atiker KonyasporKON

23 september - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 1 BesiktasBES

26 september - Champions League

BesiktasBES 2 - 0 RB LeipzigRBL

1 oktober - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 2 TrabzonsporTRA

13 oktober - Süper Lig

GençlerbirligiGEN 2 - 1 BesiktasBES

17 oktober - Champions League

AS MonacoMON 1 - 2 BesiktasBES

23 oktober - Süper Lig

BesiktasBES 1 - 1 Medipol BasaksehirBAS

28 oktober - Süper Lig

AlanyasporALA 1 - 2 BesiktasBES

1 november - Champions League

BesiktasBES 1 - 1 AS MonacoMON

5 november - Süper Lig

GöztepeGÖZ 1 - 3 BesiktasBES

17 november - Süper Lig

BesiktasBES 0 - 0 Akhisar BelediyesporAKH

21 november - Champions League

BesiktasBES 1 - 1 FC PortoPOR

25 november - Süper Lig

Evkur Yeni MalatyasporYEN 0 - 0 BesiktasBES

2 december - Süper Lig

BesiktasBES 3 - 0 GalatasarayGAL

6 december - Champions League

RB LeipzigRBL 1 - 2 BesiktasBES

10 december - Süper Lig

KayserisporKAY 1 - 1 BesiktasBES

17 december - Süper Lig

BesiktasBES 5 - 1 OsmanlisporOSM

23 december - Süper Lig

SivassporSIV 2 - 1 BesiktasBES

21 januari - Süper Lig

AntalyasporANT 1 - 2 BesiktasBES

26 januari - Süper Lig

BesiktasBES 18:00 KasimpasaKAS

4 februari - Süper Lig

BursasporBUR - BesiktasBES

11 februari - Süper Lig

BesiktasBES - Kardemir KarabüksporKAR

18 februari - Süper Lig

Atiker KonyasporKON - BesiktasBES

20 februari - Champions League

Bayern MünchenBMU 20:45 BesiktasBES

25 februari - Süper Lig

BesiktasBES - FenerbahçeFEN

4 maart - Süper Lig

TrabzonsporTRA - BesiktasBES

11 maart - Süper Lig

BesiktasBES - GençlerbirligiGEN

14 maart - Champions League

BesiktasBES 18:00 Bayern MünchenBMU

18 maart - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS - BesiktasBES

1 april - Süper Lig

BesiktasBES - AlanyasporALA

8 april - Süper Lig

BesiktasBES - GöztepeGÖZ

15 april - Süper Lig

Akhisar BelediyesporAKH - BesiktasBES
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Fabricio1816200000
Correia, Adriano1210011000
Erkin, Caner118985000
Gönül, Gökhan128390000
Mitrovic, Matej21101000
Pepe1513503001
Tosic, Dusko1513284103
Anderson Talisca1813983004
Arslan, Tolgay169222000
Hutchinson, Atiba1613031101
Özyakup, Oguzhan43281000
Quaresma, Ricardo1712771101
Uysal, Necip73241000
Babel, Ryan1713673107
Negredo, Álvaro186282004
Pektemek, Mustafa120000
Lens, Jeremain113820001
Aksoy, Fatih1170000
Fabricio87200000
Erkin, Caner87202000
Mitrovic, Matej1200000
Pepe87200001
Tosic, Dusko76083101
Anderson Talisca86811001
Arslan, Tolgay84061000
Hutchinson, Atiba64530101
Özyakup, Oguzhan148122100
Lens, Jeremain62360001
Negredo, Álvaro82582000
Pektemek, Mustafa120000
Correia, Adriano21191000
Medel, Gary106493000
Quaresma, Ricardo32430000
Gönül, Gökhan21350000
Pepe1311703001
Vida, Domagoj1900000

Nieuws