Besiktas

Competitie Süper Lig
Stadion Vodafone Park
Capaciteit 41903
Trainer Senol Günes
Kampioen
15
Beker
9
Positie
3
Stadion Vodafone Park
Capaciteit 41903

Aankomende wedstrijd

26 mei

Süper Lig

BesiktasBES - KasimpasaKAS

Laatste wedstrijd

26 juli - UEFA Europa League

B36 TórshavnB36 0 - 2 BesiktasBES

2 augustus - UEFA Europa League

BesiktasBES 6 - 0 B36 TórshavnB36

9 augustus - UEFA Europa League

BesiktasBES 1 - 0 onbekend

12 augustus - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 1 Akhisar BelediyesporAKH

16 augustus - UEFA Europa League

onbekend 2 - 1 BesiktasBES

19 augustus - Süper Lig

BB ErzurumsporERZ 1 - 3 BesiktasBES

23 augustus - UEFA Europa League

Partizan BelgradoPBE 1 - 1 BesiktasBES

26 augustus - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 3 AntalyasporANT

30 augustus - UEFA Europa League

BesiktasBES 3 - 0 Partizan BelgradoPBE

2 september - Süper Lig

BursasporBUR 1 - 1 BesiktasBES

15 september - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 1 Evkur Yeni MalatyasporYEN

20 september - UEFA Europa League

BesiktasBES 3 - 1 Sarpsborg 08SAR

24 september - Süper Lig

FenerbahçeFEN 1 - 1 BesiktasBES

29 september - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 0 KayserisporKAY

4 oktober - UEFA Europa League

Malmö FFMAL 2 - 0 BesiktasBES

7 oktober - Süper Lig

Atiker KonyasporKON 2 - 2 BesiktasBES

21 oktober - Süper Lig

GöztepeGÖZ 2 - 0 BesiktasBES

25 oktober - UEFA Europa League

BesiktasBES 2 - 4 Racing GenkGNK

29 oktober - Süper Lig

BesiktasBES 4 - 1 Çaykur RizesporRIZ

3 november - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 0 BesiktasBES

8 november - UEFA Europa League

Racing GenkGNK 1 - 1 BesiktasBES

11 november - Süper Lig

BesiktasBES 1 - 2 SivassporSIV

24 november - Süper Lig

MKE AnkaragücüAKG 1 - 4 BesiktasBES

29 november - UEFA Europa League

Sarpsborg 08SAR 2 - 3 BesiktasBES

2 december - Süper Lig

BesiktasBES 1 - 0 GalatasarayGAL

7 december - Süper Lig

AlanyasporALA 0 - 0 BesiktasBES

13 december - UEFA Europa League

BesiktasBES 0 - 1 Malmö FFMAL

16 december - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 2 TrabzonsporTRA

22 december - Süper Lig

KasimpasaKAS 4 - 1 BesiktasBES

18 januari - Süper Lig

Akhisar BelediyesporAKH 0 - 3 BesiktasBES

25 januari - Süper Lig

BesiktasBES 1 - 1 BB ErzurumsporERZ

3 februari - Süper Lig

AntalyasporANT 2 - 6 BesiktasBES

9 februari - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 0 BursasporBUR

15 februari - Süper Lig

Evkur Yeni MalatyasporYEN 1 - 2 BesiktasBES

25 februari - Süper Lig

BesiktasBES 3 - 3 FenerbahçeFEN

2 maart - Süper Lig

KayserisporKAY 2 - 2 BesiktasBES

10 maart - Süper Lig

BesiktasBES 3 - 2 Atiker KonyasporKON

16 maart - Süper Lig

BesiktasBES 1 - 0 GöztepeGÖZ

8 april - Süper Lig

Çaykur RizesporRIZ 2 - 7 BesiktasBES

13 april - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 1 Medipol BasaksehirBAS

22 april - Süper Lig

SivassporSIV 1 - 2 BesiktasBES

28 april - Süper Lig

BesiktasBES 4 - 1 MKE AnkaragücüAKG

5 mei - Süper Lig

GalatasarayGAL 2 - 0 BesiktasBES

13 mei - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 1 AlanyasporALA

18 mei - Süper Lig

TrabzonsporTRA 2 - 1 BesiktasBES

26 mei - Süper Lig

BesiktasBES - KasimpasaKAS
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Vida, Domagoj2319755110
Hutchinson, Atiba2621620014
Tokoz, Dorukhan1410824023
Töre, Gökhan3790000
Larin, Cyle112261001
Lens, Jeremain2716747051
Pektemek, Mustafa126201015
Vida, Domagoj3026057113
Yalçin, Güven2110142015
Quaresma, Ricardo25180771113
Lens, Jeremain137905021
Yuvakuran, Utku1900000
Zengin, Tolga32700000
Correia, Adriano127824000
Erkin, Caner27199111111
Gönül, Gökhan2319321013
Medel, Gary2016107100
Özyakup, Oguzhan187872031
Uysal, Necip179957000
Correia, Adriano2214124020
Gönül, Gökhan2823463013
Medel, Gary2418518100
Tokoz, Dorukhan2015985043
Roco, Enzo52111000
Roco, Enzo62411000
Karius, Loris1513502000
Ljajic, Adem1915155045
Karius, Loris2926102000
Ljajic, Adem26214160109
Özyakup, Oguzhan177832031
Yilmaz, Ridvan130000
Isimat-Mirin, Nicolas64960000
Yilmaz, Burak86642016
Isimat-Mirin, Nicolas1311262000
Yilmaz, Burak15127140111
Kagawa, Shinji62540013
Kagawa, Shinji134771024
Yalçin, Güven157422012

Nieuws