Brighton and Hove Albion

Competitie Premier League
Stadion Amex Stadium
Capaciteit 30750
Trainer Chris Hughton
Kampioen
Beker
Positie
14
Stadion Amex Stadium
Capaciteit 30750

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

11 augustus - Premier League

WatfordWAT 2 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

19 augustus - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 3 - 2 Manchester UnitedMUN

25 augustus - Premier League

LiverpoolLIV 1 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

1 september - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 2 - 2 FulhamFUL

17 september - Premier League

SouthamptonSOU 2 - 2 Brighton and Hove AlbionBHA

22 september - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 2 Tottenham HotspurTOT

29 september - Premier League

Manchester CityMCI 2 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

5 oktober - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 0 West Ham UnitedWHU

20 oktober - Premier League

Newcastle UnitedNCU 0 - 1 Brighton and Hove AlbionBHA

27 oktober - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 0 Wolverhampton WanderersWOL

3 november - Premier League

EvertonEVE 3 - 1 Brighton and Hove AlbionBHA

10 november - Premier League

Cardiff CityCAR 2 - 1 Brighton and Hove AlbionBHA

24 november - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 1 Leicester CityLEI

1 december - Premier League

Huddersfield TownHUD 1 - 2 Brighton and Hove AlbionBHA

4 december - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 3 - 1 Crystal PalaceCRY

8 december - Premier League

BurnleyBUR 1 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

16 december - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 2 ChelseaCHE

22 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 2 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

26 december - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 1 ArsenalARS

29 december - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 0 EvertonEVE

2 januari - Premier League

West Ham UnitedWHU 2 - 2 Brighton and Hove AlbionBHA

12 januari - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 0 - 1 LiverpoolLIV

19 januari - Premier League

Manchester UnitedMUN 2 - 1 Brighton and Hove AlbionBHA

29 januari - Premier League

FulhamFUL 4 - 2 Brighton and Hove AlbionBHA

2 februari - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 0 - 0 WatfordWAT

9 februari - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 3 BurnleyBUR

26 februari - Premier League

Leicester CityLEI 20:45 Brighton and Hove AlbionBHA

2 maart - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 16:00 Huddersfield TownHUD

9 maart - Premier League

Crystal PalaceCRY 13:30 Brighton and Hove AlbionBHA

30 maart - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 16:00 SouthamptonSOU

6 april - Premier League

Tottenham HotspurTOT 16:00 Brighton and Hove AlbionBHA

13 april - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 16:00 AFC BournemouthBOU

20 april - Premier League

Wolverhampton WanderersWOL 16:00 Brighton and Hove AlbionBHA

27 april - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 16:00 Newcastle UnitedNCU

4 mei - Premier League

ArsenalARS 16:00 Brighton and Hove AlbionBHA

12 mei - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 16:00 Manchester CityMCI
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Ryan, Mathew1917100000
Bong, Gaëtan1915380000
Bruno Saltor86222010
Duffy, Shane1210802002
Dunk, Lewis2420734102
Groß, Pascal1813240022
Kayal, Beram127124011
March, Solly2620031051
Pröpper, Davy86941010
Stephens, Dale1915074101
Izquierdo, José95711000
Knockaert, Anthony2112113051
Locadia, Jürgen209931002
Murray, Glenn26169930010
Duffy, Shane2320084105
Pröpper, Davy2219542020
Bernardo119062010
Ryan, Mathew2219801000
Izquierdo, José95711000
Groß, Pascal42210001
Kayal, Beram86004011
Locadia, Jürgen82131000
Bernardo, Bernardo119062010
Button, David43600000
Balogun, Leon85942001
Bissouma, Yves189873000
Jahanbakhsh, Alireza114692000
Montoya, Martín1816202010
Balogun, Leon21611000
Montoya, Martín65401000
Bissouma, Yves168723000
Jahanbakhsh, Alireza104442000
Andone, Florin155421002
Dunk, Lewis119202002

Nieuws