Manchester United

Competitie Premier League
Stadion Old Trafford
Capaciteit 75957
Trainer Ole Gunnar Solskjær
Kampioen
20
Beker
12
Positie
4
Stadion Old Trafford
Capaciteit 75957

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

12 februari

UEFA Champions League

Manchester UnitedMUN 0 - 2 Paris Saint-GermainPSG

10 augustus - Premier League

Manchester UnitedMUN 2 - 1 Leicester CityLEI

19 augustus - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 3 - 2 Manchester UnitedMUN

27 augustus - Premier League

Manchester UnitedMUN 0 - 3 Tottenham HotspurTOT

2 september - Premier League

BurnleyBUR 0 - 2 Manchester UnitedMUN

15 september - Premier League

WatfordWAT 1 - 2 Manchester UnitedMUN

19 september - UEFA Champions League

BSC Young BoysYOU 0 - 3 Manchester UnitedMUN

22 september - Premier League

Manchester UnitedMUN 1 - 1 Wolverhampton WanderersWOL

29 september - Premier League

West Ham UnitedWHU 3 - 1 Manchester UnitedMUN

2 oktober - UEFA Champions League

Manchester UnitedMUN 0 - 0 Valencia CFVAL

6 oktober - Premier League

Manchester UnitedMUN 3 - 2 Newcastle UnitedNCU

20 oktober - Premier League

ChelseaCHE 2 - 2 Manchester UnitedMUN

23 oktober - UEFA Champions League

Manchester UnitedMUN 0 - 1 JuventusJUV

28 oktober - Premier League

Manchester UnitedMUN 2 - 1 EvertonEVE

3 november - Premier League

AFC BournemouthBOU 1 - 2 Manchester UnitedMUN

7 november - UEFA Champions League

JuventusJUV 1 - 2 Manchester UnitedMUN

11 november - Premier League

Manchester CityMCI 3 - 1 Manchester UnitedMUN

24 november - Premier League

Manchester UnitedMUN 0 - 0 Crystal PalaceCRY

27 november - UEFA Champions League

Manchester UnitedMUN 1 - 0 BSC Young BoysYOU

1 december - Premier League

SouthamptonSOU 2 - 2 Manchester UnitedMUN

5 december - Premier League

Manchester UnitedMUN 2 - 2 ArsenalARS

8 december - Premier League

Manchester UnitedMUN 4 - 1 FulhamFUL

12 december - UEFA Champions League

Valencia CFVAL 2 - 1 Manchester UnitedMUN

16 december - Premier League

LiverpoolLIV 3 - 1 Manchester UnitedMUN

22 december - Premier League

Cardiff CityCAR 1 - 5 Manchester UnitedMUN

26 december - Premier League

Manchester UnitedMUN 3 - 1 Huddersfield TownHUD

30 december - Premier League

Manchester UnitedMUN 4 - 1 AFC BournemouthBOU

2 januari - Premier League

Newcastle UnitedNCU 0 - 2 Manchester UnitedMUN

13 januari - Premier League

Tottenham HotspurTOT 0 - 1 Manchester UnitedMUN

19 januari - Premier League

Manchester UnitedMUN 2 - 1 Brighton and Hove AlbionBHA

29 januari - Premier League

Manchester UnitedMUN 2 - 2 BurnleyBUR

3 februari - Premier League

Leicester CityLEI 0 - 1 Manchester UnitedMUN

9 februari - Premier League

FulhamFUL 0 - 3 Manchester UnitedMUN

12 februari - UEFA Champions League

Manchester UnitedMUN 0 - 2 Paris Saint-GermainPSG

24 februari - Premier League

Manchester UnitedMUN 15:05 LiverpoolLIV

27 februari - Premier League

Crystal PalaceCRY 21:00 Manchester UnitedMUN

2 maart - Premier League

Manchester UnitedMUN 16:00 SouthamptonSOU

6 maart - UEFA Champions League

Paris Saint-GermainPSG 21:00 Manchester UnitedMUN

10 maart - Premier League

ArsenalARS 17:30 Manchester UnitedMUN

30 maart - Premier League

Manchester UnitedMUN 16:00 WatfordWAT

6 april - Premier League

Wolverhampton WanderersWOL 16:00 Manchester UnitedMUN

13 april - Premier League

Manchester UnitedMUN 16:00 West Ham UnitedWHU

20 april - Premier League

EvertonEVE 16:00 Manchester UnitedMUN

27 april - Premier League

Manchester UnitedMUN 16:00 ChelseaCHE

4 mei - Premier League

Huddersfield TownHUD 16:00 Manchester UnitedMUN

12 mei - Premier League

Manchester UnitedMUN 16:00 Cardiff CityCAR
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
De Gea, David1311700000
Bailly, Eric105560100
Darmian, Matteo53610000
Jones, Phil32380000
Lindelöf, Victor129900000
Smalling, Chris1412281001
Fred53401001
Gomes, Angel1110000
Herrera, Ander1811983032
Mata, Juan179842022
Matic, Nemanja54210100
McTominay, Scott41570000
Pogba, Paul86941022
Valencia, Antonio54502000
Lingard, Jesse94880000
Lukaku, Romelu107701004
Martial, Anthony2012842029
Rashford, Marcus105131112
Sánchez, Alexis146232031
Fellaini, Marouane84730010
Shaw, Luke2017828021
De Gea, David2623401000
Rojo, Marcos21051000
McTominay, Scott82720000
Sánchez, Alexis104832021
Bailly, Eric84600100
Jones, Phil128780010
Young, Ashley1916586021
Rashford, Marcus2215283169
Lindelöf, Victor2118001001
Fred105692001
Pogba, Paul23193230811
Lukaku, Romelu2314332008
Dalot, Diogo84852010
Matic, Nemanja2320385101
Shaw, Luke119905021
Pereira, Andreas41582000

Nieuws