Olympique Lyon

Competitie Ligue 1
Stadion Groupama Stadium
Capaciteit 59286
Trainer Bruno Genesio
Kampioen
7
Beker
5
Positie
2
Stadion Groupama Stadium
Capaciteit 59286

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

14 september - UEFA Champions League

Olympique LyonLYO 3 - 0 Dinamo ZagrebDZA

27 september - UEFA Champions League

SevillaSEV 1 - 0 Olympique LyonLYO

18 oktober - UEFA Champions League

Olympique LyonLYO 0 - 1 JuventusJUV

2 november - UEFA Champions League

JuventusJUV 1 - 1 Olympique LyonLYO

22 november - UEFA Champions League

Dinamo ZagrebDZA 0 - 1 Olympique LyonLYO

7 december - UEFA Champions League

Olympique LyonLYO 0 - 0 SevillaSEV

14 december - Coupe de la Ligue

Olympique LyonLYO 2 - 2 En Avant de GuingampGUI

8 januari - Coupe de France

Olympique LyonLYO 5 - 0 MontpellierMON

31 januari - Coupe de France

Olympique MarseilleOM 2 - 1 Olympique LyonLYO

16 februari - UEFA Europa League

AZAZ 1 - 4 Olympique LyonLYO

23 februari - UEFA Europa League

Olympique LyonLYO 7 - 1 AZAZ

9 maart - UEFA Europa League

Olympique LyonLYO 4 - 2 AS RomaROM

16 maart - UEFA Europa League

AS RomaROM 2 - 1 Olympique LyonLYO

13 april - UEFA Europa League

Olympique LyonLYO 2 - 1 BesiktasBES

20 april - UEFA Europa League

BesiktasBES 2 - 1 Olympique LyonLYO

3 mei - UEFA Europa League

AjaxAJA 4 - 1 Olympique LyonLYO

11 mei - UEFA Europa League

Olympique LyonLYO 3 - 1 AjaxAJA

20 mei - Ligue 1

Olympique LyonLYO 3 - 3 OGC NiceNIC

5 augustus - Ligue 1

Olympique LyonLYO 4 - 0 RC Strasbourg AlsaceSTR

11 augustus - Ligue 1

Stade RennesREN 1 - 2 Olympique LyonLYO

19 augustus - Ligue 1

Olympique LyonLYO 3 - 3 Girondins de BordeauxBOR

26 augustus - Ligue 1

FC NantesNAN 0 - 0 Olympique LyonLYO

10 september - Ligue 1

Olympique LyonLYO 2 - 1 En Avant de GuingampGUI

14 september - Europa League

Apollon Limass.APL 1 - 1 Olympique LyonLYO

17 september - Ligue 1

Paris Saint-GermainPSG 2 - 0 Olympique LyonLYO

23 september - Ligue 1

Olympique LyonLYO 3 - 3 Dijon FCODIJ

28 september - Europa League

Olympique LyonLYO 1 - 1 AtalantaATA

1 oktober - Ligue 1

Angers SCOANG 3 - 3 Olympique LyonLYO

13 oktober - Ligue 1

Olympique LyonLYO 3 - 2 AS MonacoMON

19 oktober - Europa League

EvertonEVE 1 - 2 Olympique LyonLYO

22 oktober - Ligue 1

ESTAC TroyesTRO 0 - 5 Olympique LyonLYO

29 oktober - Ligue 1

Olympique LyonLYO 2 - 0 FC MetzMET

2 november - Europa League

Olympique LyonLYO 3 - 0 EvertonEVE

5 november - Ligue 1

AS Saint-EtienneStE 0 - 5 Olympique LyonLYO

19 november - Ligue 1

Olympique LyonLYO 0 - 0 MontpellierMON

23 november - Europa League

Olympique LyonLYO 4 - 0 Apollon Limass.APL

26 november - Ligue 1

OGC NiceNIC 0 - 5 Olympique LyonLYO

29 november - Ligue 1

Olympique LyonLYO 1 - 2 Lille OSCLIL

3 december - Ligue 1

SM CaenCAE 1 - 2 Olympique LyonLYO

7 december - Europa League

AtalantaATA 1 - 0 Olympique LyonLYO

10 december - Ligue 1

Amiens SCASC 1 - 2 Olympique LyonLYO

17 december - Ligue 1

Olympique LyonLYO 2 - 0 Olympique MarseilleOM

20 december - Ligue 1

Toulouse FCTOU 1 - 2 Olympique LyonLYO

14 januari - Ligue 1

Olympique LyonLYO 1 - 1 Angers SCOANG

17 januari - Ligue 1

En Avant de GuingampGUI 0 - 2 Olympique LyonLYO

21 januari - Ligue 1

Olympique LyonLYO 2 - 1 Paris Saint-GermainPSG

28 januari - Ligue 1

Girondins de BordeauxBOR 17:00 Olympique LyonLYO

4 februari - Ligue 1

AS MonacoMON 21:00 Olympique LyonLYO

10 februari - Ligue 1

Olympique LyonLYO - Stade RennesREN

15 februari - Europa League

Olympique LyonLYO 21:05 Villarreal CFVIL
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Lopes, Anthony2219801000
Diakhaby, Mouctar95281001
Marçal1611951020
Marcelo2118473100
Mendy, Ferland117552020
Morel, Jérémy1714762000
Rafael117904011
Tete, Kenny1512242041
Yanga-Mbiwa, Mapou21281000
Aouar, Houssem1713100024
Ferri, Jordan122993010
Grenier, Clément150000
Tousart, Lucas2219226000
Cornet, Maxwell189331052
Depay, Memphis2013871059
Fekir, Nabil19170750516
Maolida, Myziane91910001
Mariano21167530413
Traoré, Bertrand1510082013
Depay, Memphis42480021
Fekir, Nabil43600013
N'Dombele, Tanguy1610132040
Tete, Kenny32101001
Tousart, Lucas43602000
Traoré, Bertrand43491001
N'Dombele, Tanguy43261000
Marcelo65371000
Morel, Jérémy65401000
Geubbels, Willem2330000
Mendy, Ferland54441010
Fekir, Nabil1198730411
Gouiri, Amine4600000

Nieuws