PSV

Competitie Eredivisie
Stadion Philips Stadion
Capaciteit 35000
Trainer Mark Van Bommel
Kampioen
23
Beker
9
Positie
2
Stadion Philips Stadion
Capaciteit 35000

Aankomende wedstrijd

25 april

Eredivisie

Willem IIWIL 25/04/2019 PSVPSV

Laatste wedstrijd

21 april

Eredivisie

PSVPSV 3 - 1 ADO Den HaagADO

4 augustus - Johan Cruijff Schaal

PSVPSV 0 - 0 FeyenoordFEY

11 augustus - Eredivisie

PSVPSV 4 - 0 FC UtrechtUTR

18 augustus - Eredivisie

Fortuna SittardFOR 1 - 2 PSVPSV

21 augustus - UEFA Champions League

BATE BorisovBBO 2 - 3 PSVPSV

25 augustus - Eredivisie

PEC ZwolleZWO 1 - 2 PSVPSV

29 augustus - UEFA Champions League

PSVPSV 3 - 0 BATE BorisovBBO

1 september - Eredivisie

PSVPSV 6 - 1 Willem IIWIL

15 september - Eredivisie

ADO Den HaagADO 0 - 7 PSVPSV

18 september - UEFA Champions League

BarcelonaBAR 4 - 0 PSVPSV

23 september - Eredivisie

PSVPSV 3 - 0 AjaxAJA

26 september - TOTO KNVB Beker

Excelsior MaassluisEXM 0 - 4 PSVPSV

29 september - Eredivisie

NAC BredaNAC 0 - 2 PSVPSV

3 oktober - UEFA Champions League

PSVPSV 1 - 2 InternazionaleINT

6 oktober - Eredivisie

PSVPSV 4 - 0 VVV-VenloVVV

20 oktober - Eredivisie

PSVPSV 6 - 0 FC EmmenEMM

24 oktober - UEFA Champions League

PSVPSV 2 - 2 Tottenham HotspurTOT

27 oktober - Eredivisie

FC GroningenGRO 1 - 2 PSVPSV

30 oktober - TOTO KNVB Beker

PSVPSV 2 - 3 RKC WaalwijkRKC

3 november - Eredivisie

PSVPSV 1 - 0 VitesseVIT

6 november - UEFA Champions League

Tottenham HotspurTOT 2 - 1 PSVPSV

10 november - Eredivisie

De GraafschapGRA 1 - 4 PSVPSV

24 november - Eredivisie

PSVPSV 3 - 0 sc HeerenveenHEE

28 november - UEFA Champions League

PSVPSV 1 - 2 BarcelonaBAR

2 december - Eredivisie

FeyenoordFEY 2 - 1 PSVPSV

7 december - Eredivisie

PSVPSV 6 - 0 ExcelsiorEXC

11 december - UEFA Champions League

InternazionaleINT 1 - 1 PSVPSV

15 december - Eredivisie

Heracles AlmeloHER 0 - 4 PSVPSV

22 december - Eredivisie

PSVPSV 3 - 1 AZAZ

20 januari - Eredivisie

FC EmmenEMM 2 - 2 PSVPSV

26 januari - Eredivisie

PSVPSV 2 - 1 FC GroningenGRO

3 februari - Eredivisie

PSVPSV 5 - 0 Fortuna SittardFOR

10 februari - Eredivisie

FC UtrechtUTR 2 - 2 PSVPSV

16 februari - Eredivisie

sc HeerenveenHEE 2 - 2 PSVPSV

24 februari - Eredivisie

PSVPSV 1 - 1 FeyenoordFEY

2 maart - Eredivisie

ExcelsiorEXC 0 - 2 PSVPSV

9 maart - Eredivisie

PSVPSV 2 - 0 NAC BredaNAC

17 maart - Eredivisie

VVV-VenloVVV 0 - 1 PSVPSV

31 maart - Eredivisie

AjaxAJA 3 - 1 PSVPSV

4 april - Eredivisie

PSVPSV 4 - 0 PEC ZwolleZWO

7 april - Eredivisie

VitesseVIT 3 - 3 PSVPSV

14 april - Eredivisie

PSVPSV 2 - 1 De GraafschapGRA

21 april - Eredivisie

PSVPSV 3 - 1 ADO Den HaagADO

25 april - Eredivisie

Willem IIWIL 20:45 PSVPSV

12 mei - Eredivisie

AZAZ 14:30 PSVPSV

15 mei - Eredivisie

PSVPSV 19:30 Heracles AlmeloHER
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Zoet, Jeroen2623401000
Schwaab, Daniel2825110001
Hendrix, Jorrit2822813031
Rigo, Dante51340001
Rosario, Pablo2925166010
Bergwijn, Steven302611401213
De Jong, Luuk31279030527
Lozano, Hirving24195140615
Malen, Donyell287204038
Pereiro, Gastón25157230610
Romero, Maxi1100000
Zoet, Jeroen3127901000
Schwaab, Daniel2421510001
Ramselaar, Bart4250000
Rosario, Pablo2420665010
Angeliño3127802091
Dumfries, Denzel3127154064
Teze, Jordan1160000
Viergever, Nick3127383012
Sadílek, Michal95083001
Gakpo, Cody132900051
Lozano, Hirving29238940817
Rigo, Dante51340001
Sainsbury, Trent42341000
Teze, Jordan1160000
Sadílek, Michal41671001
Romero, Maxi1100000
Gutiérrez, Érick125181043
Behich, Aziz4740000
De Jong, Luuk26234020521
Pereiro, Gastón23144930510
Angeliño87100030
Dumfries, Denzel2622653043
Behich, Aziz4740000
Gutiérrez, Érick135321043
Mauro Júnior4450000
Verreth, Matthias120000
Viergever, Nick86871002
Sainsbury, Trent32141000
Bergwijn, Steven252177401211
Ihattaren, Mohammed113910000

Nieuws