Sampdoria

Competitie Serie A TIM
Stadion Stadio Luigi Ferraris
Capaciteit 36599
Trainer Marco Giampaolo
Kampioen
Beker
Positie
9
Stadion Stadio Luigi Ferraris
Capaciteit 36599

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

19 mei

Serie A TIM

ChievoCHI 0 - 0 SampdoriaSAM

26 augustus - Serie A TIM

UdineseUDI 1 - 0 SampdoriaSAM

2 september - Serie A TIM

SampdoriaSAM 3 - 0 NapoliNAP

15 september - Serie A TIM

FrosinoneFRO 0 - 5 SampdoriaSAM

19 september - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 1 FiorentinaFIO

22 september - Serie A TIM

SampdoriaSAM 0 - 1 InternazionaleINT

26 september - Serie A TIM

CagliariCAG 0 - 0 SampdoriaSAM

1 oktober - Serie A TIM

SampdoriaSAM 2 - 1 SPALSPF

7 oktober - Serie A TIM

AtalantaATA 0 - 1 SampdoriaSAM

22 oktober - Serie A TIM

SampdoriaSAM 0 - 0 SassuoloSAS

28 oktober - Serie A TIM

AC MilanMIL 3 - 2 SampdoriaSAM

4 november - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 4 TorinoTOR

11 november - Serie A TIM

AS RomaROM 4 - 1 SampdoriaSAM

25 november - Serie A TIM

GenoaGEN 1 - 1 SampdoriaSAM

1 december - Serie A TIM

SampdoriaSAM 4 - 1 BolognaBOL

8 december - Serie A TIM

LazioLAZ 2 - 2 SampdoriaSAM

16 december - Serie A TIM

SampdoriaSAM 2 - 0 onbekend

22 december - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 4 SampdoriaSAM

26 december - Serie A TIM

SampdoriaSAM 2 - 0 ChievoCHI

29 december - Serie A TIM

JuventusJUV 2 - 1 SampdoriaSAM

20 januari - Serie A TIM

FiorentinaFIO 3 - 3 SampdoriaSAM

26 januari - Serie A TIM

SampdoriaSAM 4 - 0 UdineseUDI

2 februari - Serie A TIM

NapoliNAP 3 - 0 SampdoriaSAM

10 februari - Serie A TIM

SampdoriaSAM 0 - 1 FrosinoneFRO

17 februari - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 1 SampdoriaSAM

24 februari - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 0 CagliariCAG

3 maart - Serie A TIM

SPALSPF 1 - 2 SampdoriaSAM

10 maart - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 2 AtalantaATA

16 maart - Serie A TIM

SassuoloSAS 3 - 5 SampdoriaSAM

30 maart - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 0 AC MilanMIL

3 april - Serie A TIM

TorinoTOR 2 - 1 SampdoriaSAM

6 april - Serie A TIM

SampdoriaSAM 0 - 1 AS RomaROM

14 april - Serie A TIM

SampdoriaSAM 2 - 0 GenoaGEN

20 april - Serie A TIM

BolognaBOL 3 - 0 SampdoriaSAM

28 april - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 2 LazioLAZ

5 mei - Serie A TIM

onbekend 3 - 3 SampdoriaSAM

12 mei - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 2 EmpoliEMP

19 mei - Serie A TIM

ChievoCHI 0 - 0 SampdoriaSAM

26 mei - Serie A TIM

SampdoriaSAM 18:00 JuventusJUV
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Andersen, Joachim2724306010
Bereszynski, Bartosz2621125120
Colley, Omar32700000
Junior31851000
Murru, Nicola3529399050
Sala, Jacopo2014315010
Linetty, Karol31243011033
Praet, Dennis2419955022
Ramírez, Gastón2615356144
Caprari, Gianluca2010111025
Quagliarella, Fabio36313410826
Barreto, Edgar117162020
Audero, Emil3632404000
Jankto, Jakub259652000
Praet, Dennis3328055032
Defrel, Grégoire35226120310
Andersen, Joachim3228807010
Ferrari, Alex54502000
Tonelli, Lorenzo54502001
Cabral, Rafael1900000
Colley, Omar2016750100
Tonelli, Lorenzo1916556001
Ekdal, Albin2621315000
Saponara, Riccardo229133042
Ekdal, Albin3226536000
Vieira, Ronaldo135813000
Bereszynski, Bartosz2218344120
Jankto, Jakub166122000
Linetty, Karol24197010033
Saponara, Riccardo2690010
Ramírez, Gastón84253020
Caprari, Gianluca73360002
Gabbiadini, Manolo178055014
Sau, Marco5550000
Quagliarella, Fabio27232710721

Nieuws