Southampton

Competitie Premier League
Stadion St. Mary's Stadium
Capaciteit 32505
Trainer Mauricio Pellegrino
Kampioen
Beker
Positie
18
Stadion St. Mary's Stadium
Capaciteit 32505

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

15 september - UEFA Europa League

SouthamptonSOU 3 - 0 Sparta PraagSPP

21 september - EFL Cup

SouthamptonSOU 2 - 0 Crystal PalaceCRY

29 september - UEFA Europa League

Hapoel Beer ShevaHAP 0 - 0 SouthamptonSOU

20 oktober - UEFA Europa League

InternazionaleINT 1 - 0 SouthamptonSOU

26 oktober - EFL Cup

SouthamptonSOU 1 - 0 SunderlandSUN

3 november - UEFA Europa League

SouthamptonSOU 2 - 1 InternazionaleINT

24 november - UEFA Europa League

Sparta PraagSPP 1 - 0 SouthamptonSOU

30 november - EFL Cup

ArsenalARS 0 - 2 SouthamptonSOU

8 december - UEFA Europa League

SouthamptonSOU 1 - 1 Hapoel Beer ShevaHAP

7 januari - The Emirates FA Cup

Norwich CityNOR 2 - 2 SouthamptonSOU

11 januari - EFL Cup

SouthamptonSOU 1 - 0 LiverpoolLIV

18 januari - The Emirates FA Cup

SouthamptonSOU 1 - 0 Norwich CityNOR

25 januari - EFL Cup

LiverpoolLIV 0 - 1 SouthamptonSOU

28 januari - The Emirates FA Cup

SouthamptonSOU 0 - 5 ArsenalARS

26 februari - EFL Cup

Manchester UnitedMUN 3 - 2 SouthamptonSOU

17 mei - Premier League

SouthamptonSOU 20:45 Manchester UnitedMUN

12 augustus - Premier League

SouthamptonSOU 0 - 0 Swansea CitySWA

19 augustus - Premier League

SouthamptonSOU 3 - 2 West Ham UnitedWHU

23 augustus - Carabao Cup

SouthamptonSOU 0 - 2 Wolverhampton WanderersWOL

26 augustus - Premier League

Huddersfield TownHUD 0 - 0 SouthamptonSOU

9 september - Premier League

SouthamptonSOU 0 - 2 WatfordWAT

16 september - Premier League

Crystal PalaceCRY 0 - 1 SouthamptonSOU

23 september - Premier League

SouthamptonSOU 0 - 1 Manchester UnitedMUN

30 september - Premier League

Stoke CitySTO 2 - 1 SouthamptonSOU

15 oktober - Premier League

SouthamptonSOU 2 - 2 Newcastle UnitedNCU

21 oktober - Premier League

SouthamptonSOU 1 - 0 West Bromwich AlbionWBA

29 oktober - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 1 - 1 SouthamptonSOU

4 november - Premier League

SouthamptonSOU 0 - 1 BurnleyBUR

18 november - Premier League

LiverpoolLIV 3 - 0 SouthamptonSOU

26 november - Premier League

SouthamptonSOU 4 - 1 EvertonEVE

29 november - Premier League

Manchester CityMCI 2 - 1 SouthamptonSOU

3 december - Premier League

AFC BournemouthBOU 1 - 1 SouthamptonSOU

10 december - Premier League

SouthamptonSOU 1 - 1 ArsenalARS

13 december - Premier League

SouthamptonSOU 1 - 4 Leicester CityLEI

16 december - Premier League

ChelseaCHE 1 - 0 SouthamptonSOU

23 december - Premier League

SouthamptonSOU 1 - 1 Huddersfield TownHUD

26 december - Premier League

Tottenham HotspurTOT 5 - 2 SouthamptonSOU

30 december - Premier League

Manchester UnitedMUN 0 - 0 SouthamptonSOU

2 januari - Premier League

SouthamptonSOU 1 - 2 Crystal PalaceCRY

13 januari - Premier League

WatfordWAT 2 - 2 SouthamptonSOU

21 januari - Premier League

SouthamptonSOU 1 - 1 Tottenham HotspurTOT

31 januari - Premier League

SouthamptonSOU 20:45 Brighton and Hove AlbionBHA

3 februari - Premier League

West Bromwich AlbionWBA 16:00 SouthamptonSOU

11 februari - Premier League

SouthamptonSOU 17:30 LiverpoolLIV

24 februari - Premier League

BurnleyBUR 16:00 SouthamptonSOU

3 maart - Premier League

SouthamptonSOU 16:00 Stoke CitySTO

10 maart - Premier League

Newcastle UnitedNCU 16:00 SouthamptonSOU

17 maart - Premier League

Swansea CitySWA 16:00 SouthamptonSOU

31 maart - Premier League

West Ham UnitedWHU 16:00 SouthamptonSOU

7 april - Premier League

ArsenalARS 16:00 SouthamptonSOU
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Forster, Fraser2018000000
McCarthy, Alex43601000
Bertrand, Ryan2118870020
Cédric1815371000
Stephens, Jack1210803000
Yoshida, Maya1815351011
Boufal, Sofiane2010081012
Davis, Steven2013930003
Højbjerg, Pierre-Emile117523000
Lemina, Mario1711291000
McQueen, Sam51290000
Redmond, Nathan2113783030
Romeu, Oriol2218917001
Ward-Prowse, James1910361012
Austin, Charlie166101006
Gabbiadini, Manolo219451003
Long, Shane1710314011
Pied, Jeremy21800010
Tadic, Dusan2217173034
Sims, Josh110000
Stephens, Jack43600000
Yoshida, Maya76300001
Redmond, Nathan86591020
Romeu, Oriol86973000
Gabbiadini, Manolo84221003
Tadic, Dusan86562001
Cédric87130000
Boufal, Sofiane41550000
Lemina, Mario64850000
Austin, Charlie6750001
Long, Shane74052010
Hoedt, Wesley1412603010
Hoedt, Wesley32700000
Bertrand, Ryan32670000
Davis, Steven32600000
Obafemi, Michael190000

Nieuws