Watford

Competitie Premier League
Stadion Vicarage Road Stadium
Capaciteit 21400
Trainer Javier Gracia
Kampioen
Beker
Positie
8
Stadion Vicarage Road Stadium
Capaciteit 21400

Aankomende wedstrijd

22 februari

Premier League

Cardiff CityCAR 22/02/2019 WatfordWAT

Laatste wedstrijd

9 februari

Premier League

WatfordWAT 1 - 0 EvertonEVE

11 augustus - Premier League

WatfordWAT 2 - 0 Brighton and Hove AlbionBHA

19 augustus - Premier League

BurnleyBUR 1 - 3 WatfordWAT

26 augustus - Premier League

WatfordWAT 2 - 1 Crystal PalaceCRY

2 september - Premier League

WatfordWAT 2 - 1 Tottenham HotspurTOT

15 september - Premier League

WatfordWAT 1 - 2 Manchester UnitedMUN

22 september - Premier League

FulhamFUL 1 - 1 WatfordWAT

29 september - Premier League

ArsenalARS 2 - 0 WatfordWAT

6 oktober - Premier League

WatfordWAT 0 - 4 AFC BournemouthBOU

20 oktober - Premier League

Wolverhampton WanderersWOL 0 - 2 WatfordWAT

27 oktober - Premier League

WatfordWAT 3 - 0 Huddersfield TownHUD

3 november - Premier League

Newcastle UnitedNCU 1 - 0 WatfordWAT

10 november - Premier League

SouthamptonSOU 1 - 1 WatfordWAT

24 november - Premier League

WatfordWAT 0 - 3 LiverpoolLIV

1 december - Premier League

Leicester CityLEI 2 - 0 WatfordWAT

4 december - Premier League

WatfordWAT 1 - 2 Manchester CityMCI

10 december - Premier League

EvertonEVE 2 - 2 WatfordWAT

15 december - Premier League

WatfordWAT 3 - 2 Cardiff CityCAR

22 december - Premier League

West Ham UnitedWHU 0 - 2 WatfordWAT

26 december - Premier League

WatfordWAT 1 - 2 ChelseaCHE

29 december - Premier League

WatfordWAT 1 - 1 Newcastle UnitedNCU

2 januari - Premier League

AFC BournemouthBOU 3 - 3 WatfordWAT

12 januari - Premier League

Crystal PalaceCRY 1 - 2 WatfordWAT

19 januari - Premier League

WatfordWAT 0 - 0 BurnleyBUR

30 januari - Premier League

Tottenham HotspurTOT 2 - 1 WatfordWAT

2 februari - Premier League

Brighton and Hove AlbionBHA 0 - 0 WatfordWAT

9 februari - Premier League

WatfordWAT 1 - 0 EvertonEVE

22 februari - Premier League

Cardiff CityCAR 20:45 WatfordWAT

27 februari - Premier League

LiverpoolLIV 21:00 WatfordWAT

3 maart - Premier League

WatfordWAT 13:00 Leicester CityLEI

9 maart - Premier League

Manchester CityMCI 18:30 WatfordWAT

30 maart - Premier League

Manchester UnitedMUN 16:00 WatfordWAT

6 april - Premier League

WatfordWAT 16:00 FulhamFUL

13 april - Premier League

WatfordWAT 16:00 ArsenalARS

20 april - Premier League

Huddersfield TownHUD 16:00 WatfordWAT

27 april - Premier League

WatfordWAT 16:00 Wolverhampton WanderersWOL

4 mei - Premier League

ChelseaCHE 16:00 WatfordWAT

12 mei - Premier League

WatfordWAT 16:00 West Ham UnitedWHU
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Cathcart, Craig1311631001
Holebas, José23198610063
Janmaat, Daryl43602010
Kabasele, Christian1511342100
Kiko2013941010
Mariappa, Adrian1812841000
Prödl, Sebastian1140000
Capoue, Étienne2219807121
Chalobah, Nathaniel71982000
Cleverley, Tom83341001
Doucouré, Abdoulaye2319833053
Hughes, Will2115093021
Pereyra, Roberto2420842026
Deeney, Troy2319103025
Deulofeu, Gerard1913092033
Gray, Andre177941004
Navarro, Marc1850000
Masina, Adam170000
Sema, Ken5780000
Foster, Ben87200000
Cathcart, Craig2522431003
Janmaat, Daryl108822010
Prödl, Sebastian1140000
Deulofeu, Gerard1170000
Kabasele, Christian96680100
Chalobah, Nathaniel150000
Doucoure, Abdoulaye43600010
Pereyra, Roberto87011003
Foster, Ben2623401000
Masina, Adam63572010
Sema, Ken146601021
Navarro, Marc1850000
Quina, Domingos63070001
Gray, Andre157281003
Britos, Miguel1140000

Nieuws