Dit is het programma van de Europese Spelen in Minsk voor TeamNL

15 juni 2019

ANP

Op vrijdag 21 juni beginnen de Europese Spelen in Minsk. Een soort Olympische Spelen, maar dan van Europa. Welke sporters kronen zich tot de beste van Europa? Dit is het programma voor de Nederlandse sporters.


Vrijdag 21 juni


9.45 – 12.30 uur (NL tijd 8.45 – _11.30 uur)
Handboogschieten: heren recurve individueel, ranking round
Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler
Handboogschieten: dames compound individueel, ranking round
Sanne de Laat

14.00 – _14.50 uur (NL 13.00 – _13.50 uur)
3x3 basketbal: Frankrijk - TeamNL dames, eerste ronde poule C
TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

14.45 – _17.30 uur (NL 13.45 – _16.30 uur)
Handboogschieten: dames recurve individueel, ranking round
Gaby Bayardo Chan,
Handboogschieten: heren compound individueel, ranking round
Mike Schloesser

15.00 – _16.15 uur (NL 14.00 – _15.15 uur)
Boksen: heren zwaargewicht –91kg, voorrondes
Peter Mullenberg

16.40 – _17.30 uur (NL 15.40 – _16.30 uur)
3x3 basketbal: Letland - TeamNL heren, eerste ronde poule D
TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

22.00 uur (NL 21.00 uur)
Openingsceremonie Versie 11 juni 2019 2

Zaterdag 22 juni


10.00 – _20.00 uur (NL 9.00 – _19.00 uur)
Tafeltennis: heren enkel, ronde 1 en 2
Ewout Oostwouder, Laurens Tromer
Tafeltennis: dames enkel, ronde 1 en 2
Britt Eerland, Li Jie

10.10 – _11.00 uur (NL 9.10 – _10.00 uur)
Sportschieten: mixed team 10m luchtgeweer (Air Rifle), kwalificatie
Mandy Mulder, Peter Hellenbrand

10.30 – _15.40 uur (NL 9.30 – _14.40 uur)
Judo: dames -57kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Margriet Bergstra, Sanne Verhagen
Judo: heren -60kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Roy Koffijberg, Tornike Tsjakadoea

11.30 - 13.10 uur (NL 10.30 – _12.10 uur)
Handboogschieten: heren recurve team, kwartfinale
Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

12.30 – _15.00 uur (NL 11.30 – _14.00 uur)
Wegwielrennen: dames wegwedstrijd
Chantal Blaak, Anna van der Breggen, Amy Pieters, Marianne Vos, Lorena Wiebes

13.10 – _14.00 uur (NL 12.10 – _13.00 uur)
Handboogschieten: heren recurve team, halve finale
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

13.25 – _14.10 uur (NL 12.25 – _13.10 uur)
Sportschieten: mixed team 10m luchtgeweer (Air Rifle), finale
Evt. Mandy Mulder, Peter Hellenbrand

14.00 – _15.00 uur (NL 13.00 – _14.00 uur)
Acrogym: dames trio balans, finale
Lynn de Bock, Fem van Os, Lotte van Vught

14.25 – _14.50 uur (NL 13.25 – _13.50 uur)
Handboogschieten: heren recurve team, om brons
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

15.00 – _16.00 uur (NL 14.00 – _15.00 uur)
Acrogym: Gemengd paar tempo, finale
Fenne van Dijck, Stef van der Locht Versie 11 juni 2019 3

15.15 – _15.40 uur (NL 14.15 – _14.40 uur)
Handboogschieten: heren recurve team, finale
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

15.45 – _17.00 uur (NL 14.45 – _16.00 uur)
Boksen: heren middle gewicht –75kg, voorrondes
Max van der Pas

16.20 – _19.00 uur (NL 15.20 – _18.00 uur)
Handboogschieten: dames compound individueel, 1/8e eliminaties
Sanne de Laat

16.25 – _17.25 uur (NL 15.25 – _16.25 uur)
Acrogym: dames trio tempo, finale
Lynn de Bock, Fem van Os, Lotte van Vught

17.00 – _19.10 uur (NL 16.00 – _18.10 uur)
Judo: heren -60kg, om brons, finale
Evt. Roy Koffijberg, Tornike Tsjakadoea
Judo: dames -57kg, om brons, finale
Evt. Margriet Bergstra, Sanne Verhagen

17.25 – _18.25 uur (NL 16.25 – _17.25 uur)
Acrogym: Gemengd paar balans, finale
Fenne van Dijck, Stef van der Locht

20.15 – _21.30 uur (NL 19.15 – _20.30 uur)
Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, voorrondes
Artjom Kasparian Versie 11 juni 2019 4

Zondag 23 juni


9.00 – _10.40 uur (NL 8.00 – _9.40 uur)
Handboogschieten: mixed recurve team, kwartfinales
Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

10.00 – _11.30 uur (NL 9.00 – _10.30 uur)
Tafeltennis: Gemengd dubbel, ronde 1
Britt Eerland, Laurens Tromer

10.30 – _15.15 uur (NL 9.30 – _14.15 uur)
Judo: dames -63kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Juul Franssen, Sanne Vermeer
Judo: dames -70kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Sanne van Dijke, Kim Polling
Judo: heren -81kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Frank de Wit

10.40 – _11.30 uur (NL 9.40 – _10.30 uur)
Handboogschieten: mixed recurve team, halve finales
Evt. Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

11.00 – _11.50 uur (NL 10.00 – _10.50 uur)
3x3 basketbal: TeamNL dames – _Zwitserland of Andorra, eerste ronde poule C
TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

11.32 – _11.38 uur (NL 10.32 – _10.38 uur)
Sambo: dames -80kg, kwartfinales
Sacha Gorissen

12.00 – _16.30 uur (NL 11.00 – _15.30 uur)
Wegwielrennen: heren wegwedstrijd
Julius van den Berg, Joris Nieuwenhuis, Bram Welten, Dennis van Winden

12.50 – _13.40 uur (NL 11.50 – _12.40 uur)
3x3 basketbal: TeamNL dames – Andorra of Zwitserland, eerste ronde poule C
TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

13.00 – _21.00 uur (NL 12.00 – _20.00 uur)
Tafeltennis: heren enkel, ronde 3
Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer
Tafeltennis: dames enkel, ronde 3
Evt. Britt Eerland, Li Jie

13.01 – _13.07 uur (NL 12.01 – _12.07 uur)
Sambo: dames -80kg, halve finales
Evt. Sacha Gorissen Versie 11 juni 2019 5

15.00 – _16.15 uur (NL 14.00 – _15.15 uur)
Boksen: heren zwaargewicht –91kg, voorrondes
Peter Mullenberg

15.10 – _15.35 uur (NL 14.10 – _14.35 uur)
Handboogschieten: mixed recurve team, om brons
Evt. Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

15.35 – _16.00 uur (NL 14.35 – _15.00 uur)
Handboogschieten: mixed recurve team, finale
Evt. Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

15.45 – _16.50 uur (NL 14.45 – _15.50 uur)
Acrogym: dames trio combinatie, finale
Lynn de Bock, Fem van Os, Lotte van Vught

16.30 – _19.10 uur (NL 15.30 – _18.10 uur)
Handboogschieten: heren compound individueel, 1/8e eliminaties
Mike Schloesser

16.50 – _17.40 uur (NL 15.50 – _16.40 uur)
3x3 basketbal: TeamNL heren – _Tsjechië of Turkije, eerste ronde poule D
TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

16.55 – _18.00 uur (NL 15.55 – _17.00 uur)
Acrogym: Gemengd paar combinatie, finale
Fenne van Dijck, Stef van der Locht

17.00 – _18.55 uur (NL 16.00 – _17.55 uur)
Judo: dames -63kg, om brons, finales
Evt. Juul Franssen, Sanne Vermeer
Judo: dames -70kg, om brons, finales
Evt. Sanne van Dijke, Kim Polling
Judo: heren -81kg, om brons, finales
Evt. Frank de Wit

17.53 – _18.00 uur (NL 16.53 – _17.00 uur)
Sambo: dames -80kg, om brons
Evt. Sacha Gorissen

18.30 – _19.45 uur (NL 17.30 – _18.45 uur)
Boksen: heren light weltergewicht -64kg, voorrondes
Enrico Lacruz

18.40 – _19.30 uur (NL 17.40 – _18.30 uur
3x3 basketbal: TeamNL heren – _Turkije of Tsjechië, eerste ronde poule D
TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen Versie 11 juni 2019 6

19.45 – _20.45 uur (NL 18.45 – _19.45 uur)
Boksen: heren middle gewicht –75kg, voorrondes
Max van der Pas

20.11 – _20.18 uur (NL 19.11 – _19.18 uur)
Sambo: dames -80kg, finale
Evt. Sacha Gorissen Versie 11 juni 2019 7

Maandag 24 juni


9.00 – _15.40 uur (NL 8.00 – _14.40 uur)
Badminton: dames enkel, groepsfase
Soraya de Visch Eijbergen
Badminton: heren enkel, groepsfase
Mark Caljouw
Badminton: dames dubbel, groepsfase
Selena Piek, Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, groepsfase
Jelle Maas, Robin Tabeling
Badminton: gemengd dubbel, groepsfase
Selena Piek, Robin Tabeling

9.00 – _17.00 uur (NL 8.00 – _16.00 uur)
Handboogschieten: heren recurve individueel, 1/32e en 1/16e eliminaties
Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

9.15 – _10.30 uur (NL 8.15 – _9.30 uur)
Sportschieten: dames 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), kwalificaties
Mandy Mulder

10.00 – _11.30 (NL 9.00 – _10.30 uur)
Tafeltennis: Gemengd dubbel, kwartfinales
Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

10.30 – _15.15 uur (NL 9.30 – _14.15 uur)
Judo: dames -78kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Guusje Steenhuis, Marhinde Verkerk
Judo: heren -90kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Noël van 't End Jesper Smink
Judo: heren -100kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Michael Korrel
Judo: heren +100kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
Henk Grol, Roy Meyer

11.15 – _12.30 uur (NL 10.15 – _11.30 uur)
Sportschieten: heren 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), kwalificaties
Peter Hellenbrand

13.00 – _13.25 uur (NL 12.00 – _12.25 uur)
3x3 basketbal: kwartfinale dames, A1-C2
Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling Versie 11 juni 2019 8

13.00 – _13.30 uur (NL 12.00 – _12.30 uur)
Sportschieten: dames 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), finale
Evt. Mandy Mulder

13.00 – _21.00 uur (NL 12.00 – _20.00 uur)
Tafeltennis: heren enkel, ronde 4
Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer
Tafeltennis: dames enkel, ronde 4
Evt. Britt Eerland, Li Jie

14.00 – _14.30 uur (NL 13.00 – _13.30 uur)
Sportschieten: heren 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), finale
Evt. Peter Hellenbrand

14.15 – _14.40 uur (NL 13.15 – _13.40 uur)
3x3 basketbal: kwartfinale heren, D1-B2
Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

15.15 – _15.40 uur (NL 14.15 – _14.40 uur)
3x3 basketbal: kwartfinale dames, C1-A2
Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

15.40 – _16.05 uur (NL 14.40 – _15.05 uur)
3x3 basketbal: kwartfinale heren, B1-D2
Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

15.55 – _16.50 uur (NL 14.55 – _15.50 uur)
Trampoline: dames individueel, kwalificatie
Romee Pol, Niamh Slattery

16.00 – _16.30 uur (NL 15.00 – _15.30 uur)
Boksen: dames vedergewicht -57kg, voorrondes
Jemyma Betrian

16.00 – _22.00 uur (NL 15.00 – _21.00 uur)
Badminton: dames enkel, groepsfase
Soraya de Visch Eijbergen
Badminton: heren enkel, groepsfase
Mark Caljouw,
Badminton: dames dubbel, groepsfase
Selena Piek, Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, groepsfase
Jelle Maas, Robin Tabeling
Badminton: gemengd dubbel, groepsfase
Selena Piek, Robin Tabeling Versie 11 juni 2019 9

17.00 – _19.10 uur (NL 16.00 – _18.10 uur)
Judo: dames -78kg, om brons, finales
Evt. Guusje Steenhuis, Marhinde Verkerk
Judo: heren -90kg, om brons, finales

Judo: heren -100kg, om brons, finales
Evt. Michael Korrel
Judo: heren +100kg, om brons, finales
Evt. Henk Grol, Roy Meyer

18.00 – _18.50 uur (NL 17.00 – _17.50 uur)
3x3 basketbal: halve finales dames
Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

18.50 – _19.40 uur (NL 17.50 – _18.40 uur)
3x3 basketbal: halve finales heren
Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

19.50 – _20.15 uur (NL 18.50 – _19.15 uur)
3x3 basketbal: dames om brons
Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

20.05 – _20.30 uur (NL 19.05 – _19.30 uur)
Trampoline: dames individueel, finale
Evt. Romee Pol, Niamh Slattery

20.15 – _20.40 uur (NL 19.15 – _19.40 uur)
3x3 basketbal: heren om brons
Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

20.40 – _21.05 uur (NL 19.40 – _20.05 uur)
3x3 basketbal: finale dames
Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

21.05 – _21.30 uur (NL 20.05 – _20.30 uur)
3x3 basketbal: finale heren
Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen Versie 11 juni 2019 10

Dinsdag 25 juni


9.00 – _15.40 uur (NL 8.00 – _14.40 uur)
Badminton: dames enkel, groepsfase
Soraya de Visch Eijbergen
Badminton: heren enkel, groepsfase
Mark Caljouw
Badminton: dames dubbel, groepsfase
Selena Piek, Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, groepsfase
Jelle Maas, Robin Tabeling
Badminton: gemengd dubbel, groepsfase
Selena Piek, Robin Tabeling

9.00 – _17.00 uur (NL 8.00 – _16.00 uur)
Handboogschieten: dames recurve individueel, 1/32e en 1/16e eliminaties
Gaby Bardayo Chan

10.00 – _12.00 uur (NL 9.00 – _11.00 uur)
Tafeltennis: Gemengd dubbel, halve finales
Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

10.00 – _12.15 uur (NL 9.00 – _11.15 uur)
Wegwielrennen: dames tijdrit
Chantal Blaak

10.30 – _14.35 uur (NL 9.30 – _13.35 uur)
Judo: mixed team event, eliminatierondes, halve finales, herkansingen
(-57kg, -73kg, -70kg, -90kg, +70kg, +90kg)
TeamNL – Team wordt tijdens European Games samengesteld

13.00 – _17.00 uur (NL 12.00 – _16.00 uur)
Tafeltennis: heren enkel, kwartfinales
Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer
Tafeltennis: dames enkel, kwartfinales
Evt. Britt Eerland, Li Jie

15.00 – _16.00 uur (NL 14.00 – _15.00 uur)
Boksen: heren light weltergewicht -64kg, voorrondes
Enrico Lacruz

16.00 – _17.00 uur (NL 15.00 – _16.00 uur)
Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, voorrondes
Artjom Kasparian Versie 11 juni 2019 11

16.00 – _18.15 uur (NL 15.00 – _17.15 uur)
Judo: mixed team event, om brons, finales
(-57kg, -73kg, -70kg, -90kg, +70kg, +90kg)
Evt TeamNL - team wordt tijdens European Games samengesteld

16.00 – _22.00 uur (NL 15.00 – _21.00 uur)
Badminton: dames enkel, groepsfase
Soraya de Visch Eijbergen
Badminton: heren enkel, groepsfase
Mark Caljouw
Badminton: dames dubbel, groepsfase
Selena Piek, Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, groepsfase
Jelle Maas, Robin Tabeling
Badminton: gemengd dubbel, groepsfase
Selena Piek, Robin Tabeling

18.00 – _19.00 uur (NL 17.00 – _18.00 uur)
Tafeltennis: Gemengd dubbel, om brons
Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

19.00 – _19.30 uur (NL 18.00 – _18.30 uur)
Trampoline: dames synchroon, finale
Romee Pol, Niamh Slattery

19.00 – _19.30 uur (NL 18.00 – _18.30 uur)
Boksen: heren middle gewicht –75kg, kwartfinales
Evt. Max van der Pas

19.00 – _20.00 uur (NL 18.00 – _19.00 uur)
Tafeltennis: Gemengd dubbel, finale
Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

19.30 – _20.00 uur (NL 18.30 – _19.00 uur)
Boksen: heren zwaargewicht –91kg, kwartfinales
Evt. Peter Mullenberg

20.00 – _20.30 uur (NL 19.00 – _19.30 uur)
Boksen: dames middle gewicht -75kg, voorrondes
Nouchka Fontijn

Woensdag 26 juni


9.00 – _11.00 uur (NL 8.00 – _10.00 uur)
Handboogschieten: dames recurve individueel, 1/8e eliminaties
Evt. Gaby Bardayo Chan

9.00 – _14.40 uur (NL 8.00 – _13.40 uur)
Badminton: dames enkel, groepsfase
Soraya de Visch Eijbergen

Badminton: heren enkel, groepsfase
Mark Caljouw

Badminton: dames dubbel, groepsfase
Selena Piek, Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, groepsfase
Jelle Maas, Robin Tabeling

9.00 – _15.20 uur (NL 8.00 – _14.20 uur)
Sportschieten: dames kleiduiven skeet, kwalificaties
Esmée van der Veen

10.00 – _14.00 uur (NL 9.00 – _13.00 uur)
Tafeltennis: heren enkel, halve finales
Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

Tafeltennis: dames enkel, halve finales
Evt. Britt Eerland, Li Jie

11.00 – _12.00 uur (NL 10.00 – _11.00 uur)
Handboogschieten: dames recurve individueel, kwartfinales
Evt. Gaby Bardayo Chan

11.50 – _12.20 uur (NL 10.50 – _11.20 uur)
Worstelen: dames -53kg, 1/8e finales
Jessica Blaszka

12.00 – _12.30 uur (NL 11.00 – _11.30 uur)
Handboogschieten: dames recurve individueel, halve finales
Evt. Gaby Bardayo Chan

12.40 – _14.00 uur (NL 11.40 – _13.00 uur)
Handboogschieten: dames compound individueel, kwartfinales
Evt. Sanne de Laat

13.20 – _13.40 uur (NL 12.20 – _12.40 uur)
Worstelen: dames -53kg, kwartfinales
Evt. Jessica Blaszka

14.00 – _14.40 uur (NL 13.00 – _13.40 uur)
Handboogschieten: dames compound individueel, halve finales
Evt. Sanne de Laat

14.40 – _15.00 uur (NL 13.40 – _14.00 uur)
Handboogschieten: dames compound individueel, om brons
Evt. Sanne de Laat

15.00 – _15.20 uur (NL 14.00 – _14.20 uur)
Handboogschieten: dames compound individueel, finale
Evt. Sanne de Laat

15.00 – _21.00 uur (NL 14.00 – _20.00 uur)
Badminton: dames enkel, groepsfase
Soraya de Visch Eijbergen
Badminton: heren enkel, groepsfase
Mark Caljouw
Badminton: dames dubbel, groepsfase
Selena Piek, Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, groepsfase
Jelle Maas, Robin Tabeling

15.30 – _15.45 uur (NL 14.30 – _14.45 uur)
Handboogschieten: dames recurve individueel, om brons
Evt. Gaby Bardayo Chan
15.45 – _16.00 uur (NL 14.45 – _15.00 uur)
Handboogschieten: dames recurve individueel, finale
Evt. Gaby Bardayo Chan

16.00 – _16.30 uur (NL 15.00 – _15.30 uur)
Boksen: dames vedergewicht -57kg, kwartfinales
Evt. Jemyma Betrian

16.00 – _17.00 uur (NL 15.00 – _16.00 uur)
Tafeltennis: dames enkel, om brons
Evt. Britt Eerland, Li Jie

17.00 – _18.00 uur (NL 16.00 – _17.00 uur)
Tafeltennis: heren enkel, om brons
Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

18.00 – _19.00 uur (NL 17.00 – _18.00 uur)
Tafeltennis: dames enkel, finale
Evt. Britt Eerland, Li Jie

18.10 – _18.20 uur (NL 17.10 – _17.20 uur)
Worstelen: dames -53kg, halve finales
Evt. Jessica Blaszka

19.00 – _19.30 uur (NL 18.00 – _18.30 uur)
Boksen: heren light weltergewicht -64kg, kwartfinales
Evt. Enrico Lacruz

19.00 – _20.00 uur (NL 18.00 – _19.00 uur)
Tafeltennis: heren enkel, finale
Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

19.30 – _20.00 uur (NL 18.30 – _19.00 uur)
Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, kwartfinales
Evt. Artjom Kasparian

21.00 – _21.30 uur (NL 20.00 – _20.30 uur)
Boksen: dames middle gewicht -75kg, kwartfinales
Evt. Nouchka Fontijn

Donderdag 27 juni


9.00 – _10.20 uur (NL 8.00 – _9.20 uur)
Handboogschieten: heren compound individueel, kwartfinales
Evt. Mike Schloesser

9.00 – _15.30 uur (NL 8.00 – _14.30 uur)
Sportschieten: dames kleiduiven skeet, kwalificaties
Esmée van der Veen

9.15 – _12.00 uur (NL 8.15 – _11.00 uur)
Sportschieten: dames 50m Kleinkalibergeweer 3-houdingen (50m Rifle 3 positions), kwalificaties
Mandy Mulder

10.00 – _13.00 uur (NL 9.00 – _12.00 uur)
Tafeltennis: dames dubbel, ronde 1
Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

10.00 – _15.20 uur (NL 9.00 – _14.20 uur)
Badminton: gemengd dubbel, groepsfase
Selena Piek en Robin Tabeling
Badminton: heren enkel, 1/8e finale
Evt. Mark Caljouw
Badminton: dames enkel, 1/8e finales
Evt. Soraya de Visch Eijbergen

10.20 – _11.00 uur (NL 9.20 – _10.00 uur)
Handboogschieten: heren compound individueel, halve finales
Evt. Mike Schloesser

11.00 – _11.20 uur (NL 10.00 – _10.20 uur)
Worstelen: dames -53kg, herkansingen
Evt. Jessica Blaszka

11.10 – _13.10 uur (NL 10.10 – _12.10 uur)
Handboogschieten: heren recurve individueel, 1/8e finales
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

13.00 – _13.45 uur (NL 12.00 – _12.45 uur)
Sportschieten: dames 50m Kleinkalibergeweer 3 houdingen (50m Rifle 3 positions), finale
Evt. Mandy Mulder

13.10 – _14.10 uur (NL 12.10 – _13.10 uur)
Handboogschieten: heren recurve individueel, 1/4e finales
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler Versie 11 juni 2019 16

13.30 – _15.30 uur (NL 12.30 – _14.30 uur)
Turnen: dames, kwalificaties groep 1-2-3
Evt. Naomi Visser. Laura de Witt

14.10 – _14.40 uur (NL 13.10 – _13.40 uur)
Handboogschieten: heren recurve individueel, halve finales
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

14.40 – _14.55 uur (NL 13.40 – _13.55 uur)
Handboogschieten: heren recurve individueel, om brons
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

14.55 – _15.10 uur (NL 13.55 – _14.10 uur)
Handboogschieten: heren recurve individueel, finale
Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

15.20 – _15.40 uur (NL 14.20 – _14.40 uur)
Handboogschieten: heren compound individueel, om brons
Evt. Mike Schloesser

15.40 – _16.00 uur (NL 14.40 – _15.00 uur)
Handboogschieten: heren compound individueel, finale
Evt. Mike Schloesser

16.00 – _19.00 uur (NL 15.00 – _18.00 uur)
Tafeltennis: dames dubbel, kwartfinale
Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

16.45 – _17.45 uur (NL 15.45 – _16.45 uur)
Sportschieten: dames kleiduiven skeet, finale
Evt. Esmée van der Veen

17.00 – _19.40 uur (NL 16.00 – _18.40 uur)
Badminton: dames dubbel, kwartfinales
Evt. Selena Piek en Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, kwartfinales
Evt. Jelle Maas en Robin Tabeling

17.30 – _19.30 uur (NL 16.30 – _18.30 uur)
Turnen: dames, kwalificaties groep 4-5-6
Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

18.05 – _18.35 uur (NL 17.05 – _17.35 uur)
Baanwielrennen: dames teamsprint, kwalificatie
Shanne Braspennincx en Kyra Lamberink en Hetty van de Wouw Versie 11 juni 2019 17

18.35 – _19.10 uur (NL 17.35 – _18.10 uur)
Baanwielrennen: heren teamsprint, kwalificatie
Roy van den Berg en Nils van ’t Hoenderdaal en Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen

19.00 – _19.10 uur (NL 18.00 – _18.10 uur)
Worstelen: dames -53kg, om brons
Evt. Jessica Blaszka

19.10 – _19.20 uur (NL 18.10 – _18.20 uur)
Worstelen: dames -53kg, finale
Evt. Jessica Blaszka

19.10 – _19.55 uur (NL 18.10 – _18.55 uur)
Baanwielrennen: dames puntenkoers, finale
Kirsten Wild

19.55 – _20.20 uur (NL 18.55 – _19.20 uur)
Baanwielrennen: heren, scratch, finale
Roy Eefting

Vrijdag 28 juni


10.00 – _16.00 uur (NL 9.00 – _15.00 uur)
Tafeltennis: dames dubbel, halve finales
Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

10.00 – _16.40 uur (NL 9.00 – _15.40 uur)
Badminton: gemengd dubbel, kwartfinales
Evt. Selena Piek en Robin Tabeling
Badminton: heren enkel, kwartfinales
Evt. Mark Caljouw
Badminton: dames enkel, kwartfinales
Evt. Soraya de Visch Eijbergen

15.30 – _16.00 uur (NL 14.30 – _15.00 uur)
Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, halve finales
Evt. Artjom Kasparian

16.30 – _17.00 uur (NL 15.30 – _16.00 uur)
Boksen: dames vedergewicht -57kg, halve finales
Evt. Jemyma Betrian

16.55 – _17.05 uur (NL 15.55 – _16.05 uur)
Baanwielrennen: dames teamsprint, 1e ronde
Shanne Braspennincx en Kyra Lamberink en Hetty van de Wouw

17.05 – _17.20 uur (NL 16.05 – _16.20 uur)
Baanwielrennen: heren teamsprint, 1e ronde
Roy van den Berg en Nils van ’t Hoenderdaal en Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen

18.00 – _22.00 uur (NL 17.00 – _21.00 uur)
Badminton: dames dubbel, halve finales
Evt. Selena Piek en Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, halve finales
Evt. Jelle Maas en Robin Tabeling

18.30 – _18.40 uur (NL 17.30 – _17.40 uur)
Baanwielrennen: dames teamsprint, finales (3e / 4e plaats en 1e / 2e plaats)
Evt. Shanne Braspennincx en Kyra Lamberink en Hetty van de Wouw

18.40 – _18.50 uur (NL 17.40 – _17.50 uur)
Baanwielrennen: heren teamsprint, finales (3e / 4e plaats en 1e / 2e plaats)
Evt. Roy van den Berg en Nils van ’t Hoenderdaal en Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen

19.30 – _19.50 uur (NL 18.30 – _18.50 uur)
Baanwielrennen: dames scratch, finale
Kirsten Wild

19.30 – _20.00 uur (NL 18.30 – _19.00 uur)
Boksen: heren light weltergewicht -64kg, halve finales
Evt. Enrico Lacruz

19.50 – _20.30 uur (NL 18.50 – _19.30 uur)
Baanwielrennen: heren koppelkoers (madison), finale
Jan-Willem van Schip

20.00 – _20.30 uur (NL 19.00 – _19.30 uur)
Boksen: heren middle gewicht –75kg, halve finales
Evt. Max van der Pas

20.30 – _21.00 uur (NL 19.30 – _20.00 uur)
Boksen: heren zwaargewicht –91kg, halve finales
Evt. Peter Mullenberg

22.00 – _22.30 uur (NL 21.00 – _21.30 uur)
Boksen: dames middle gewicht -75kg, halve finales
Evt. Nouchka Fontijn Versie 11 juni 2019 20

Zaterdag 29 juni


10.00 – _13.00 uur (NL 9.00 – _12.00 uur)
Tafeltennis: dames dubbel, om brons
Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

10.00 – _15.40 uur (NL 9.00 – _14.40 uur)
Badminton: gemengd dubbel, halve finales
Evt. Selena Piek en Robin Tabeling
Badminton: heren enkel, halve finales
Evt. Mark Caljouw
Badminton: dames enkel, halve finales
Evt. Soraya de Visch Eijbergen
10.55 – _11.30 uur (NL 9.55 – _10.30 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, kwalificaties
Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

11.30 – _11.50 uur (NL 10.30 – _10.50 uur)
Baanwielrennen: dames keirin, 1e ronde
Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

11.50 – _12.05 uur (NL 10.50 – _11.05 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, 1/16e finales
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

12.05 – _12.20 uur (NL 11.05 – _11.20 uur)
Baanwielrennen: dames omnium race 1, scratch
Kirsten Wild

12.20 – _12.45 uur (NL 11.20 – _11.45 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, 1/8e finales
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

12.25 – _13.49 uur (NL 11.25 – _12.49 uur)
Karate: Heren Kumite +84kg, voorrondes
Tyron Lardy

12.45 – _13.00 uur (NL 11.45 – _12.00 uur)
Baanwielrennen: dames keirin, herkansingen
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

13.00 – _13.15 uur (NL 12.00 – _12.15 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, kwartfinales 1e serie
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen Versie 11 juni 2019 21

13.00 – _16.00 uur (NL 12.00 – _15.00 uur)
Tafeltennis: dames dubbel, finale
Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

13.15 – _13.30 uur (NL 12.15 – _12.30 uur)
Baanwielrennen: dames omnium race 2, tempo race
Kirsten Wild

13.30 – _13.45 uur (NL 12.30 – _12.45 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, kwartfinales 2e serie
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

13.50 – _13.55 uur (NL 12.50 – _12.55 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, kwartfinales beslissende ronde
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

13.55 – _14.20 uur (NL 12.55 – _13.20 uur)
Baanwielrennen: heren 1km tijdrit, kwalificaties
Sam Ligtlee, Roy van den Berg

14.25 – _16.05 uur (NL 13.25 – _15.05 uur)
Turnen: dames allround, finales
Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

16.00 – _16.10 uur (NL 15.00 – _15.10 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, halve finales 1e serie
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

16.25 – _16.35 uur (NL 15.25 – _15.35 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, halve finales 2e serie
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

16.45 – _16.50 uur (NL 15.45 – _15.50 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, halve finales beslissende ronde
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

16.50 – _17.10 uur (NL 15.50 – _16.10 uur)
Baanwielrennen: dames omnium race 3, eliminatie race
Kirsten Wild

17.03 – _17.18 uur (NL 16.03 – _16.18 uur)
Karate: Heren Kumite +84kg, halve finales
Evt. Tyron Lardy

17.05 – _17.20 uur (NL 16.05 – _16.20 uur)
Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, finale
Evt. Artjom Kasparian Versie 11 juni 2019 22

17.10 – _17.20 uur (NL 16.10 – _16.20 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, finales 1e serie
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.20 – _17.40 uur (NL 16.20 – _16.40 uur)
Baanwielrennen: dames keirin, halve finales
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

17.40 – _17.50 uur (NL 16.40 – _16.50 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, finales 2e serie
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.50 – _18.00 uur (NL 16.50 – _17.00 uur)
Baanwielrennen: heren sprint, finales beslissende ronde
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.55 – _18.10 uur (NL 16.55 – _17.10 uur)
Boksen: dames vedergewicht -57kg, finale
Evt. Jemyma Betrian

18.00 – _18.25 uur (NL 17.00 – _17.25 uur)
Baanwielrennen: heren 1km tijdrit, finale
Evt. Sam Ligtlee, Roy van den Berg

18.00 – _21.00 uur (NL 17.00 – _20.00 uur)
Badminton: dames dubbel, finale
Evt. Selena Piek en Cheryl Seinen
Badminton: heren dubbel, finale
Evt. Jelle Maas en Robin Tabeling

18.25 – _18.35 uur (NL 17.25 – _17.35 uur)
Baanwielrennen: dames keirin, finales plaats 7-12 en 1-6
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

18.41 – _18.49 uur (NL 17.41 – _17.49 uur)
Karate: Heren Kumite +84kg, finale
Evt. Tyron Lardy

19.05 – _19.35 uur (NL 18.05 – _18.35 uur)
Baanwielrennen: dames omnium race 4, puntenkoers
Kirsten Wild

19.35 – _20.30 uur (NL 18.35 – _19.30 uur)
Baanwielrennen: heren puntenkoers, finale
Jan-Willem van Schip

Zondag 30 juni


9.45 – _10.20 uur (NL 8.45 – _9.20 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, kwalificaties
Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

10.20 – _10.35 uur (NL 9.20 – _9.35 uur)
Baanwielrennen: heren omnium race 1, scratch
Jan-Willem van Schip

10.35 – _10.50 uur (NL 9.35 – _9.50 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, 1/16e finales
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

10.50 – _11.10 uur (NL 9.50 – _10.10 uur)
Baanwielrennen: heren keirin, 1e ronde
Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

11.10 - 11.35 uur (NL 10.10 – _10.35 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, 1/8e finales
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

11.35 – _11.55 uur (NL 10.35 – _10.55 uur)
Baanwielrennen: heren omnium race 2, tempo race
Jan-Willem van Schip

11.55 – _12.10 uur (NL 10.55 – _11.10 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales serie 1
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

12.00 – _16.00 uur (NL 11.00 – _15.00 uur)
Badminton: gemengd dubbel, finale
Evt. Selena Piek en Robin Tabeling
Badminton: heren enkel, finale
Evt. Mark Caljouw
Badminton: dames enkel, finale
Evt. Soraya de Visch Eijbergen

12.10 – _12.25 uur (NL 11.10 – _11.25 uur)
Baanwielrennen: heren keirin, 1e ronde herkansingen
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

12.25 – _12.40 uur (NL 11.25 – _11.40 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales serie 2
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

12.40 – _12.50 uur (NL 11.40 – _11.50 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales beslissende ronde
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

12.40 – _12.55 uur (NL 11.40 – _11.55 uur)
Boksen: heren light weltergewicht -64kg, finale
Evt. Enrico Lacruz

12.50 – _13.10 uur (NL 11.50 – _12.10 uur)
Baanwielrennen: dames 500m tijdrit, kwalificaties
Kyra Lamberink

13.05 – _13.20 uur (NL 12.05 – _12.20 uur)
Boksen: heren middle gewicht –75kg, finale
Evt. Max van der Pas

13.25 – _13.50 uur (NL 12.25 – _12.50 uur)
Turnen: dames sprong, finale
Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

13.30 – _13.45 uur (NL 12.30 – _12.45 uur)
Boksen: heren zwaargewicht –91kg, finale
Evt. Peter Mullenberg

14.00 – _14.10 uur (NL 13.00 – _13.10 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, halve finales serie 1
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

14.10 – _14.35 uur (NL 13.10 – _13.35 uur)
Turnen: dames brug ongelijke leggers, finale
Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

14.25 – _14.35 uur (NL 13.25 – _13.35 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, halve finales serie 2
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

14.35 – _15.00 uur (NL 13.35 – _14.00 uur)
Turnen: dames balk, finale
Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

14.45 – _14.50 uur (NL 13.45 – _13.50 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales beslissende ronde
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

14.45 – _15.00 uur (NL 13.45 – _14.00 uur)
Boksen: dames middle gewicht -75kg, finale
Evt. Nouchka Fontijn

14.50 – _15.10 uur (NL 13.50 – _14.10 uur)
Baanwielrennen: heren omnium race 3, eliminatie race
Jan-Willem van Schip

15.10 – _15.20 uur (NL 14.10 – _14.20 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, finales serie 1
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

15.20 – _15.40 uur (NL 14.20 – _14.40 uur)
Baanwielrennen: heren keirin, halve finales
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

15.25 – _15.50 uur (NL 14.25 – _14.50 uur)
Turnen: dames vloer, finale
Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

15.40 – _15.50 uur (NL 14.40 – _14.50 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, finales serie 2
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

15.55 – _16.00 uur (NL 14.55 – _15.00 uur)
Baanwielrennen: dames sprint, finales beslissende ronde
Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

16.00 – _16.20 uur (NL 15.00 – _15.20 uur)
Baanwielrennen: dames 500m tijdrit, finale
Evt. Kyra Lamberink

16.20 – _16.30 uur (NL 15.20 – _15.30 uur)
Baanwielrennen: heren keirin, finales plaats 7-12 en 1-6
Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.00 – _17.30 uur (NL 16.00 – _16.30 uur)
Baanwielrennen: dames koppelkoers (madison), finale
Amber van der Hulst en Kirsten Wild

17.30 – _18.00 uur (NL 16.30 – _17.00 uur)
Baanwielrennen: heren omnium race 4, puntenkoers
Jan-Willem van Schip

22.00 uur (21.00 uur)
Sluitingsceremonie
Robert Hüsken
Edele redacteur volgt de paardensport, (Duits) voetbal, handbal en eigenlijk alle andere sporten ook. Watcher RB Leipzig. Schrijft in galop!