Dit is het programma voor het WK Atletiek in Londen

4 augustus 2017

Jackie Groenen bij haar club FFC Frankfurt // Getty Images

Dafne Schippers verdedigt op het WK Atletiek in Londen haar wereldtitel op de 200 meter. Heel Nederland zat in 2015 aan de televisie geplakt om die fantastische race te zien. 2 jaar later strijdt ze weer om die gouden plak.


Wij geven je hier het hele programma van de Nederlandse ploeg!

Woensdag 9 augustus

Finale kogelstoten (vrouwen, met Melissa Boekelman als ze zich kwalificeert),
Halve finale 200 meter (mannen, met Usain Bolt),
Finale 400 meter (vrouwen, met Lisanne de Witte als ze zich kwalificeert).

Donderdag 10 augustus

•19.30 uur: 5000m (v), series (Hassan, Krumins)
•20.05 uur: speerwerpen (m), kwal. groep A
•20.10 uur: hoogspringen (v), kwal.
•20.25 uur: 800m (v), series (Verstegen)
•21.20 uur: hink-stap-springen (m), finale
•21.25 uur: 1500m (m), series (Douma)
•21.35 uur: speerwerpen (m), kwal. groep B
•22.05 uur: 200m (v), halve finale (Dafne Schippers)
•22.35 uur: 400m horden (v), finale
•22.50 uur: 200m (m), finale

Vrijdag 11 augustus

•11.00 uur: 100m (m), tienkamp (Braun, Sintnicolaas)
•11.10 uur: discuswerpen (v), kwal. groep A
•11.45 uur: 100m horden (v), kwalificaties (Visser, Bakker, Boons)
•12.05 uur: verspringen (m), tienkamp (Braun, Sintnicolaas)
•12.15 uur: hoogspringen (m), kwalificaties
•12.35 uur: discuswerpen (v), kwal. groep B
•13.55 uur: kogelstoten (m), tienkamp (Braun, Sintnicolaas)
•18.00 uur: hoogspringen (m), tienkamp (Braun, Sintnicolaas)
•20.05 uur: 100m horden (v), halve finale
•20.10 uur: verspringen (v), finale
•20.35 uur: 800m (v), halve finale
•21.10 uur: 1500m (m), halve finale (Richard Douma)
•21.30 uur: kogelslingeren (m), finale
•21.45 uur: 400m (m), tienkamp (Braun, Sintnicolaas)
•22.25 uur: 3000m steeple (v), finale
22:50 uur de finale 200 meter (vrouwen, met Dafne Schippers).

Zaterdag 12 augustus

•Vanaf 11.00 uur: Meerkampfinale: 110 meter horden, discuswerpen, polsstokhoogspringen, speerwerpen, 1500 meter (mannen, met Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun),
•11.35 uur: Eerste ronde 4x100 meter estafette (mannen en vrouwen, 2 Nederlandse teams),
•12.20 uur:Eerste ronde 4x400 meter estafette (vrouwen, met Team Nederland),
•21.05 uur:Finale 100 meter horden (vrouwen, met Sharona Bakker,  Nadine Visser, Eefje Boons als ze zich kwalificeren),
Vanaf 22.30 uur: Finale 4x100 meter estafette (mannen en vrouwen, met Nederland als de teams zich kwalificeren).

Zondag 13 augustus

•20.35 uur: Finale 5000 meter (vrouwen, met Sifan Hassan en Susan Krumins als ze zich kwalificeren),
•21.10 uur: Finale 800 meter (vrouwen, met Sanne Verstegen als ze zich kwalificeert),
•21.30 uur: Finale 1500 meter (mannen, met Richard Douma als hij zich kwalificeert),
•22.15 uur: Finale 4x400 meter estafette (vrouwen, met Team Nederland als dat viertal zich kwalificeert).

Martijn Baars
Ook wel: Bullseye Baars. Geniet met een biertje (het liefst een tripel) van darts en voetbal.
reacties
ReageerReageer op dit bericht