Atalanta

Competitie Serie A TIM
Stadion Stadio Atleti Azzurri d'Italia
Capaciteit 26562
Trainer Gian Piero Gasperini
Kampioen
Beker
Positie
7
Stadion Stadio Atleti Azzurri d'Italia
Capaciteit 26562

Aankomende wedstrijd

31 maart

Serie A TIM

onbekend 31/03/2019 AtalantaATA

Laatste wedstrijd

17 maart

Serie A TIM

AtalantaATA 1 - 1 ChievoCHI

26 juli - UEFA Europa League

AtalantaATA 2 - 2 FK SarajevoSAR

2 augustus - UEFA Europa League

FK SarajevoSAR 0 - 8 AtalantaATA

9 augustus - UEFA Europa League

onbekend 1 - 4 AtalantaATA

16 augustus - UEFA Europa League

AtalantaATA 2 - 0 onbekend

20 augustus - Serie A TIM

AtalantaATA 4 - 0 FrosinoneFRO

23 augustus - UEFA Europa League

AtalantaATA 0 - 0 FC KopenhagenFCK

27 augustus - Serie A TIM

AS RomaROM 3 - 3 AtalantaATA

30 augustus - UEFA Europa League

FC KopenhagenFCK 0 - 0 AtalantaATA

2 september - Serie A TIM

AtalantaATA 0 - 1 CagliariCAG

17 september - Serie A TIM

SPALSPF 2 - 0 AtalantaATA

23 september - Serie A TIM

AC MilanMIL 2 - 2 AtalantaATA

26 september - Serie A TIM

AtalantaATA 0 - 0 TorinoTOR

30 september - Serie A TIM

FiorentinaFIO 2 - 0 AtalantaATA

7 oktober - Serie A TIM

AtalantaATA 0 - 1 SampdoriaSAM

21 oktober - Serie A TIM

ChievoCHI 1 - 5 AtalantaATA

27 oktober - Serie A TIM

AtalantaATA 3 - 0 onbekend

4 november - Serie A TIM

BolognaBOL 1 - 2 AtalantaATA

11 november - Serie A TIM

AtalantaATA 4 - 1 InternazionaleINT

25 november - Serie A TIM

EmpoliEMP 3 - 2 AtalantaATA

3 december - Serie A TIM

AtalantaATA 1 - 2 NapoliNAP

9 december - Serie A TIM

UdineseUDI 1 - 3 AtalantaATA

17 december - Serie A TIM

AtalantaATA 1 - 0 LazioLAZ

22 december - Serie A TIM

GenoaGEN 3 - 1 AtalantaATA

26 december - Serie A TIM

AtalantaATA 2 - 2 JuventusJUV

29 december - Serie A TIM

SassuoloSAS 2 - 6 AtalantaATA

20 januari - Serie A TIM

FrosinoneFRO 0 - 5 AtalantaATA

27 januari - Serie A TIM

AtalantaATA 3 - 3 AS RomaROM

4 februari - Serie A TIM

CagliariCAG 0 - 1 AtalantaATA

10 februari - Serie A TIM

AtalantaATA 2 - 1 SPALSPF

16 februari - Serie A TIM

AtalantaATA 1 - 3 AC MilanMIL

23 februari - Serie A TIM

TorinoTOR 2 - 0 AtalantaATA

3 maart - Serie A TIM

AtalantaATA 3 - 1 FiorentinaFIO

10 maart - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 2 AtalantaATA

17 maart - Serie A TIM

AtalantaATA 1 - 1 ChievoCHI

31 maart - Serie A TIM

onbekend 12:30 AtalantaATA

4 april - Serie A TIM

AtalantaATA 21:00 BolognaBOL

7 april - Serie A TIM

InternazionaleINT 15:00 AtalantaATA

14 april - Serie A TIM

AtalantaATA 15:00 EmpoliEMP

20 april - Serie A TIM

NapoliNAP 15:00 AtalantaATA

28 april - Serie A TIM

AtalantaATA - UdineseUDI

5 mei - Serie A TIM

LazioLAZ - AtalantaATA

12 mei - Serie A TIM

AtalantaATA - GenoaGEN

19 mei - Serie A TIM

JuventusJUV - AtalantaATA

26 mei - Serie A TIM

AtalantaATA - SassuoloSAS
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Gollini, Pierluigi109000000
Gosens, Robin2114812023
Masiello, Andrea1511504020
Palomino, Jose Luis2115723111
Tolói, Rafael2117481121
Gómez, Alejandro2621664086
Ilicic, Josip84523033
Pessina, Matteo81920010
Barrow, Musa175200020
de Roon, Marten1210124011
Rigoni, Emiliano21800002
Pasalic, Mario125390011
Berisha, Etrit54500000
Castagne, Timothy74880001
Djimsiti, Berat85383001
Freuler, Remo119371020
Kulusevski, Dejan31060000
Gritti, Tullio280

Nieuws