Bayern München

Competitie Bundesliga
Stadion Allianz Arena
Capaciteit 75002
Trainer Niko Kovac
Kampioen
27
Beker
18
Positie
2
Stadion Allianz Arena
Capaciteit 75002

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

19 februari

UEFA Champions League

LiverpoolLIV 0 - 0 Bayern MünchenBMU

24 augustus - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 1 HoffenheimHOF

1 september - Bundesliga

VfB StuttgartVFB 0 - 3 Bayern MünchenBMU

15 september - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 1 Bayer LeverkusenLEV

19 september - UEFA Champions League

BenficaBEN 0 - 2 Bayern MünchenBMU

22 september - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 2 Bayern MünchenBMU

25 september - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 1 - 1 FC AugsburgAUG

28 september - Bundesliga

Hertha BSCHEB 2 - 0 Bayern MünchenBMU

2 oktober - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 1 - 1 AjaxAJA

6 oktober - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 0 - 3 Borussia MönchengladbachMÖN

20 oktober - Bundesliga

VfL WolfsburgWOL 1 - 3 Bayern MünchenBMU

23 oktober - UEFA Champions League

AEKAEK 0 - 2 Bayern MünchenBMU

27 oktober - Bundesliga

1. FSV Mainz 05M05 1 - 2 Bayern MünchenBMU

3 november - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 1 - 1 SC FreiburgSCF

7 november - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 2 - 0 AEKAEK

10 november - Bundesliga

Borussia DortmundBVB 3 - 2 Bayern MünchenBMU

24 november - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 3 Fortuna DüsseldorfFOR

27 november - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 5 - 1 BenficaBEN

1 december - Bundesliga

Werder BremenBRE 1 - 2 Bayern MünchenBMU

8 december - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 0 1. FC NürnbergFCN

12 december - UEFA Champions League

AjaxAJA 3 - 3 Bayern MünchenBMU

15 december - Bundesliga

Hannover 96H96 0 - 4 Bayern MünchenBMU

19 december - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 1 - 0 RB LeipzigRBL

22 december - Bundesliga

Eintracht FrankfurtFRA 0 - 3 Bayern MünchenBMU

18 januari - Bundesliga

HoffenheimHOF 1 - 3 Bayern MünchenBMU

27 januari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 4 - 1 VfB StuttgartVFB

2 februari - Bundesliga

Bayer LeverkusenLEV 3 - 1 Bayern MünchenBMU

9 februari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 1 FC Schalke 04S04

15 februari - Bundesliga

FC AugsburgAUG 2 - 3 Bayern MünchenBMU

19 februari - UEFA Champions League

LiverpoolLIV 0 - 0 Bayern MünchenBMU

23 februari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 Hertha BSCHEB

2 maart - Bundesliga

Borussia MönchengladbachMÖN 18:30 Bayern MünchenBMU

9 maart - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 VfL WolfsburgWOL

13 maart - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 21:00 LiverpoolLIV

17 maart - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 18:00 1. FSV Mainz 05M05

30 maart - Bundesliga

SC FreiburgSCF 15:30 Bayern MünchenBMU

6 april - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 18:30 Borussia DortmundBVB

13 april - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR - Bayern MünchenBMU

20 april - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Werder BremenBRE

27 april - Bundesliga

1. FC NürnbergFCN - Bayern MünchenBMU

4 mei - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Hannover 96H96

11 mei - Bundesliga

RB LeipzigRBL 15:30 Bayern MünchenBMU

18 mei - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 Eintracht FrankfurtFRA
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Neuer, Manuel76300000
Ulreich, Sven21800000
Alaba, David2217574012
Boateng, Jérôme1310810010
Hummels, Mats65160010
Martínez, Javi147983000
Rafinha, Rafinha106021011
Süle, Niklas65400000
Kimmich, Joshua76301020
Rodríguez, James84741003
Sanches, Renato83431000
Shabani, Meritan110000
Thiago75561010
Tolisso, Corentin2530001
Coman, Kingsley116681012
Lewandowski, Robert65290013
Müller, Thomas75241022
Ribéry, Franck169382004
Robben, Arjen95410103
Boateng, Jérôme43600000
Hummels, Mats1411470010
Süle, Niklas2017351001
Kimmich, Joshua22198030101
Rodríguez, James137141013
Thiago1813853012
Lewandowski, Robert21187910713
Müller, Thomas2015131064
Neuer, Manuel2018001000
Wagner, Sandro31061000
Goretzka, Leon1913902026
Sanches, Renato124831110
Tolisso, Corentin2530001
Gnabry, Serge62120010
Gnabry, Serge199980025
Alaba, David21800000
Goretzka, Leon53391011
Davies, Alphonso3210000