Bayern München

Competitie Bundesliga
Stadion Allianz Arena
Capaciteit 75002
Trainer Willy Sagnol
Kampioen
27
Beker
18
Positie
2
Stadion Allianz Arena
Capaciteit 75002

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

18 oktober

Champions League

Bayern MünchenBMU 3 - 0 CelticCEL

19 augustus - DFB Pokal

Carl Zeiss JenaCAR 0 - 5 Bayern MünchenBMU

13 september - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 5 - 0 FK RostovROS

28 september - UEFA Champions League

Atlético MadridATL 1 - 0 Bayern MünchenBMU

19 oktober - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 4 - 1 PSVPSV

26 oktober - DFB Pokal

Bayern MünchenBMU 3 - 1 FC AugsburgAUG

1 november - UEFA Champions League

PSVPSV 1 - 2 Bayern MünchenBMU

23 november - UEFA Champions League

FK RostovROS 3 - 2 Bayern MünchenBMU

6 december - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 1 - 0 Atlético MadridATL

7 februari - DFB Pokal

Bayern MünchenBMU 1 - 0 VfL WolfsburgWOL

15 februari - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 5 - 1 ArsenalARS

1 maart - DFB Pokal

Bayern MünchenBMU 3 - 0 FC Schalke 04S04

7 maart - UEFA Champions League

ArsenalARS 1 - 5 Bayern MünchenBMU

12 april - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 1 - 2 Real MadridRMA

18 april - UEFA Champions League

Real MadridRMA 4 - 2 Bayern MünchenBMU

26 april - DFB Pokal

Bayern MünchenBMU 2 - 3 Borussia DortmundBVB

20 mei - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 4 - 1 SC FreiburgSCF

12 augustus - DFB Pokal

Chemnitzer FCCHE 0 - 5 Bayern MünchenBMU

18 augustus - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 1 Bayer LeverkusenLEV

26 augustus - Bundesliga

Werder BremenBRE 0 - 2 Bayern MünchenBMU

9 september - Bundesliga

HoffenheimHOF 2 - 0 Bayern MünchenBMU

12 september - Champions League

Bayern MünchenBMU 3 - 0 AnderlechtAND

16 september - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 4 - 0 1. FSV Mainz 05M05

19 september - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 3 Bayern MünchenBMU

22 september - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 2 - 2 VfL WolfsburgWOL

27 september - Champions League

Paris Saint-GermainPSG 3 - 0 Bayern MünchenBMU

1 oktober - Bundesliga

Hertha BSCHEB 2 - 2 Bayern MünchenBMU

14 oktober - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 5 - 0 SC FreiburgSCF

18 oktober - Champions League

Bayern MünchenBMU 3 - 0 CelticCEL

21 oktober - Bundesliga

Hamburger SVHSV 18:30 Bayern MünchenBMU

25 oktober - DFB Pokal

RB LeipzigRBL 20:45 Bayern MünchenBMU

28 oktober - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 18:30 RB LeipzigRBL

31 oktober - Champions League

CelticCEL 20:45 Bayern MünchenBMU

4 november - Bundesliga

Borussia DortmundBVB 18:30 Bayern MünchenBMU

18 november - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 FC AugsburgAUG

22 november - Champions League

AnderlechtAND 20:45 Bayern MünchenBMU

25 november - Bundesliga

Borussia MönchengladbachMÖN 18:30 Bayern MünchenBMU

2 december - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 Hannover 96H96

5 december - Champions League

Bayern MünchenBMU 20:45 Paris Saint-GermainPSG

9 december - Bundesliga

Eintracht FrankfurtFRA - Bayern MünchenBMU

13 december - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - 1. FC KölnKÖL

16 december - Bundesliga

VfB StuttgartVFB - Bayern MünchenBMU

13 januari - Bundesliga

Bayer LeverkusenLEV - Bayern MünchenBMU

20 januari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Werder BremenBRE

27 januari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - HoffenheimHOF

3 februari - Bundesliga

1. FSV Mainz 05M05 - Bayern MünchenBMU

10 februari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - FC Schalke 04S04

17 februari - Bundesliga

VfL WolfsburgWOL - Bayern MünchenBMU

24 februari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Hertha BSCHEB

3 maart - Bundesliga

SC FreiburgSCF - Bayern MünchenBMU

10 maart - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Hamburger SVHSV
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Ulreich, Sven54500000
Alaba, David43600000
Boateng, Jérôme43131010
Hummels, Mats86171011
Rafinha, Rafinha53771010
Süle, Niklas63200001
Kimmich, Joshua87201031
Rudy, Sebastian73730010
Thiago64181001
Vidal, Arturo53323011
Coman, Kingsley84360021
Lewandowski, Robert86950009
Müller, Thomas85950031
Ribéry, Franck63390000
Robben, Arjen74240002
Coman, Kingsley2410010
Robben, Arjen63340002
Alaba, David21800000
Hummels, Mats75271001
Süle, Niklas53110001
Kimmich, Joshua76301030
Rudy, Sebastian63520010
Thiago53281000
Lewandowski, Robert76050008
Müller, Thomas75170021
Boateng, Jérôme32311010