Bayern München

Competitie Bundesliga
Stadion Allianz Arena
Capaciteit 75002
Trainer Niko Kovac
Kampioen
27
Beker
18
Positie
1
Stadion Allianz Arena
Capaciteit 75002

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

16 augustus - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 2 - 2 Hertha BSCHEB

24 augustus - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 3 Bayern MünchenBMU

31 augustus - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 6 - 1 1. FSV Mainz 05M05

14 september - Bundesliga

RB LeipzigRBL 1 - 1 Bayern MünchenBMU

18 september - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 3 - 0 Rode Ster BelgradoROD

21 september - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 4 - 0 1. FC KölnKÖL

28 september - Bundesliga

SC PaderbornPAD 2 - 3 Bayern MünchenBMU

1 oktober - UEFA Champions League

Tottenham HotspurTOT 2 - 7 Bayern MünchenBMU

5 oktober - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 1 - 2 HoffenheimHOF

19 oktober - Bundesliga

FC AugsburgAUG 2 - 2 Bayern MünchenBMU

22 oktober - UEFA Champions League

Olympiakos PiraeusOLY 2 - 3 Bayern MünchenBMU

26 oktober - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 2 - 1 1. FC Union BerlinBER

2 november - Bundesliga

Eintracht FrankfurtFRA 5 - 1 Bayern MünchenBMU

6 november - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 2 - 0 Olympiakos PiraeusOLY

9 november - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 4 - 0 Borussia DortmundBVB

23 november - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 0 - 4 Bayern MünchenBMU

26 november - UEFA Champions League

Rode Ster BelgradoROD 0 - 6 Bayern MünchenBMU

30 november - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 1 - 2 Bayer LeverkusenLEV

7 december - Bundesliga

Borussia MönchengladbachMÖN 2 - 1 Bayern MünchenBMU

11 december - UEFA Champions League

Bayern MünchenBMU 3 - 1 Tottenham HotspurTOT

14 december - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 6 - 1 Werder BremenBRE

18 december - Bundesliga

SC FreiburgSCF 1 - 3 Bayern MünchenBMU

21 december - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 2 - 0 VfL WolfsburgWOL

19 januari - Bundesliga

Hertha BSCHEB 0 - 4 Bayern MünchenBMU

25 januari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 5 - 0 FC Schalke 04S04

1 februari - Bundesliga

1. FSV Mainz 05M05 1 - 3 Bayern MünchenBMU

9 februari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 0 - 0 RB LeipzigRBL

16 februari - Bundesliga

1. FC KölnKÖL 1 - 4 Bayern MünchenBMU

21 februari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 2 SC PaderbornPAD

29 februari - Bundesliga

HoffenheimHOF 15:30 Bayern MünchenBMU

8 maart - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 FC AugsburgAUG

14 maart - Bundesliga

1. FC Union BerlinBER 18:30 Bayern MünchenBMU

22 maart - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 Eintracht FrankfurtFRA

4 april - Bundesliga

Borussia DortmundBVB 18:30 Bayern MünchenBMU

11 april - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Fortuna DüsseldorfFOR

18 april - Bundesliga

Bayer LeverkusenLEV - Bayern MünchenBMU

25 april - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Borussia MönchengladbachMÖN

3 mei - Bundesliga

Werder BremenBRE - Bayern MünchenBMU

9 mei - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 15:30 SC FreiburgSCF

16 mei - Bundesliga

VfL WolfsburgWOL 15:30 Bayern MünchenBMU
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Neuer, Manuel119900000
Alaba, David1816090011
Boateng, Jérôme149705100
Hernández, Lucas64822000
Martínez, Javi115643100
Pavard, Benjamin119901022
Süle, Niklas86421010
Goretzka, Leon136982041
Kimmich, Joshua2219166041
Thiago2014946003
Tolisso, Corentin63720000
Coman, Kingsley159991012
Davies, Alphonso1914430041
Gnabry, Serge21144200810
Lewandowski, Robert23204140325
Müller, Thomas23141930145
Neuer, Manuel2320700000
Perišic, Ivan73431012
Coman, Kingsley107741011
Hernández, Lucas96413000
Pavard, Benjamin2118905032
Tolisso, Corentin125960011
Coutinho, Philippe117090033
Coutinho, Philippe2012180066
Cuisance, Mickaël3401000
Perišic, Ivan159561034
Zirkzee, Joshua3130002
Süle, Niklas86421010
Kimmich, Joshua119714030
Thiago107013000
Gnabry, Serge107260033
Lewandowski, Robert1196120016
Alaba, David43490001
Goretzka, Leon41030000
Dajaku, Leon2120000
Singh, Sarpreet190000
Odriozola, Álvaro1630000