Cagliari

Competitie Serie A TIM
Stadion Sardegna Arena
Capaciteit 16233
Kampioen
Beker
Positie
15
Stadion Sardegna Arena
Capaciteit 16233

Laatste wedstrijd

26 mei

Serie A TIM

CagliariCAG 1 - 2 UdineseUDI

19 augustus - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 0 CagliariCAG

26 augustus - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 2 SassuoloSAS

2 september - Serie A TIM

AtalantaATA 0 - 1 CagliariCAG

16 september - Serie A TIM

CagliariCAG 1 - 1 AC MilanMIL

22 september - Serie A TIM

onbekend 2 - 0 CagliariCAG

26 september - Serie A TIM

CagliariCAG 0 - 0 SampdoriaSAM

29 september - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 0 CagliariCAG

6 oktober - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 0 BolognaBOL

21 oktober - Serie A TIM

FiorentinaFIO 1 - 1 CagliariCAG

28 oktober - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 1 ChievoCHI

3 november - Serie A TIM

JuventusJUV 3 - 1 CagliariCAG

10 november - Serie A TIM

SPALSPF 2 - 2 CagliariCAG

26 november - Serie A TIM

CagliariCAG 0 - 0 TorinoTOR

2 december - Serie A TIM

FrosinoneFRO 1 - 1 CagliariCAG

8 december - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 2 AS RomaROM

16 december - Serie A TIM

CagliariCAG 0 - 1 NapoliNAP

22 december - Serie A TIM

LazioLAZ 3 - 1 CagliariCAG

26 december - Serie A TIM

CagliariCAG 1 - 0 GenoaGEN

29 december - Serie A TIM

UdineseUDI 2 - 0 CagliariCAG

20 januari - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 2 EmpoliEMP

26 januari - Serie A TIM

SassuoloSAS 3 - 0 CagliariCAG

4 februari - Serie A TIM

CagliariCAG 0 - 1 AtalantaATA

10 februari - Serie A TIM

AC MilanMIL 3 - 0 CagliariCAG

16 februari - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 1 onbekend

24 februari - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 0 CagliariCAG

1 maart - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 1 InternazionaleINT

10 maart - Serie A TIM

BolognaBOL 2 - 0 CagliariCAG

15 maart - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 1 FiorentinaFIO

29 maart - Serie A TIM

ChievoCHI 0 - 3 CagliariCAG

2 april - Serie A TIM

CagliariCAG 0 - 2 JuventusJUV

7 april - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 1 SPALSPF

14 april - Serie A TIM

TorinoTOR 1 - 1 CagliariCAG

20 april - Serie A TIM

CagliariCAG 1 - 0 FrosinoneFRO

27 april - Serie A TIM

AS RomaROM 3 - 0 CagliariCAG

5 mei - Serie A TIM

NapoliNAP 2 - 1 CagliariCAG

11 mei - Serie A TIM

CagliariCAG 1 - 2 LazioLAZ

18 mei - Serie A TIM

GenoaGEN 1 - 1 CagliariCAG

26 mei - Serie A TIM

CagliariCAG 1 - 2 UdineseUDI
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Ceppitelli, Luca2420546211
Lykogiannis, Charis118301010
Pisacane, Fabio2722676011
Faragò, Paolo2617057111
Ionita, Artur3729814113
João Pedro3425754137
Pavoletti, Leonardo32273960116
Bradaric, Filip2312805010
Castro, Lucas Nahuel108191021
Cigarini, Luca2516949020
Cerri, Alberto156743000
Klavan, Ragnar108100000
Lykogiannis, Charis1900000
Pellegrini, Luca129422110
Ceppitelli, Luca1310643200
Cacciatore, Fabrizio75832020
Deiola, Alessandro52532000
Pellegrini, Luca64102000
Cragno, Alessio3834201000

Nieuws