De Graafschap

Competitie Eredivisie
Stadion Stadion De Vijverberg
Capaciteit 12600
Trainer Henk de Jong
Kampioen
0
Beker
0
Positie
18
Stadion Stadion De Vijverberg
Capaciteit 12600

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

23 december

Eredivisie

De GraafschapGRA 2 - 2 VitesseVIT

12 augustus - Eredivisie

De GraafschapGRA 2 - 0 FeyenoordFEY

18 augustus - Eredivisie

NAC BredaNAC 3 - 0 De GraafschapGRA

25 augustus - Eredivisie

De GraafschapGRA 0 - 1 FC GroningenGRO

31 augustus - Eredivisie

FC EmmenEMM 1 - 1 De GraafschapGRA

15 september - Eredivisie

De GraafschapGRA 1 - 2 VVV-VenloVVV

21 september - Eredivisie

Heracles AlmeloHER 4 - 0 De GraafschapGRA

25 september - TOTO KNVB Beker

VVSBVVS 3 - 3 De GraafschapGRA

30 september - Eredivisie

De GraafschapGRA 2 - 1 Willem IIWIL

6 oktober - Eredivisie

De GraafschapGRA 0 - 5 sc HeerenveenHEE

21 oktober - Eredivisie

Fortuna SittardFOR 3 - 1 De GraafschapGRA

27 oktober - Eredivisie

De GraafschapGRA 4 - 1 ExcelsiorEXC

30 oktober - TOTO KNVB Beker

De GraafschapGRA 2 - 5 PEC ZwolleZWO

3 november - Eredivisie

AZAZ 1 - 0 De GraafschapGRA

10 november - Eredivisie

De GraafschapGRA 1 - 4 PSVPSV

25 november - Eredivisie

FC UtrechtUTR 5 - 0 De GraafschapGRA

1 december - Eredivisie

De GraafschapGRA 0 - 2 PEC ZwolleZWO

8 december - Eredivisie

ADO Den HaagADO 0 - 0 De GraafschapGRA

16 december - Eredivisie

AjaxAJA 8 - 0 De GraafschapGRA

23 december - Eredivisie

De GraafschapGRA 2 - 2 VitesseVIT

20 januari - Eredivisie

De GraafschapGRA 14:30 Fortuna SittardFOR

26 januari - Eredivisie

ExcelsiorEXC 19:45 De GraafschapGRA

1 februari - Eredivisie

De GraafschapGRA 20:00 NAC BredaNAC

9 februari - Eredivisie

FeyenoordFEY 20:45 De GraafschapGRA

17 februari - Eredivisie

De GraafschapGRA 16:45 FC UtrechtUTR

23 februari - Eredivisie

PEC ZwolleZWO 19:45 De GraafschapGRA

3 maart - Eredivisie

De GraafschapGRA 12:15 ADO Den HaagADO

9 maart - Eredivisie

Willem IIWIL 20:45 De GraafschapGRA

16 maart - Eredivisie

sc HeerenveenHEE 18:30 De GraafschapGRA

30 maart - Eredivisie

De GraafschapGRA 19:45 Heracles AlmeloHER

2 april - Eredivisie

FC GroningenGRO 20:45 De GraafschapGRA

6 april - Eredivisie

De GraafschapGRA 20:45 AZAZ

14 april - Eredivisie

PSVPSV 12:15 De GraafschapGRA

20 april - Eredivisie

VVV-VenloVVV 20:45 De GraafschapGRA

23 april - Eredivisie

De GraafschapGRA 18:30 FC EmmenEMM

28 april - Eredivisie

De GraafschapGRA 14:30 AjaxAJA

12 mei - Eredivisie

VitesseVIT 14:30 De GraafschapGRA
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Abena, Myenty128883000
Nieuwpoort, Lars62671100
Straalman, Bart97440000
Tutuarima, Jordi1613040000
El Jebli, Youssef1613113013
Olijve, Frank1410174011
Burgzorg, Delano91931001
Narsingh, Furdjel31020000
Nijland, Stef127323002
Serrarens, Fabian1411721123
Thomassen, Jordy72520000
Van Mieghem, Daryl1712220011
Vet, Javier31420000
Nieuwpoort, Sven1412493000
Klaasen, Robert96022000
Jurjus, Hidde1513051000
Nieuwpoort, Lars62671100
Van de Pavert, Ted108322000
Owusu, Leeroy1714962000
Vet, Javier52101000
Hamdaoui, Mohamed41170000
Narsingh, Furdjel124980022
Thomassen, Jordy103030000
Jurjus, Hidde1513051000
Owusu, Leeroy87042000
van de Pavert, Ted43600000
Bakker, Erik1410701110
Hamdaoui, Mohamed41170000

Nieuws