Empoli

Competitie Serie A TIM
Stadion -
Capaciteit -
Kampioen
Beker
Positie
18
Stadion
Capaciteit

Laatste wedstrijd

19 augustus - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 0 CagliariCAG

26 augustus - Serie A TIM

GenoaGEN 2 - 1 EmpoliEMP

2 september - Serie A TIM

ChievoCHI 0 - 0 EmpoliEMP

16 september - Serie A TIM

EmpoliEMP 0 - 1 LazioLAZ

21 september - Serie A TIM

SassuoloSAS 3 - 1 EmpoliEMP

27 september - Serie A TIM

EmpoliEMP 1 - 1 AC MilanMIL

30 september - Serie A TIM

onbekend 1 - 0 EmpoliEMP

6 oktober - Serie A TIM

EmpoliEMP 0 - 2 AS RomaROM

21 oktober - Serie A TIM

FrosinoneFRO 3 - 3 EmpoliEMP

27 oktober - Serie A TIM

EmpoliEMP 1 - 2 JuventusJUV

2 november - Serie A TIM

NapoliNAP 5 - 1 EmpoliEMP

11 november - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 1 UdineseUDI

25 november - Serie A TIM

EmpoliEMP 3 - 2 AtalantaATA

1 december - Serie A TIM

SPALSPF 2 - 2 EmpoliEMP

9 december - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 1 BolognaBOL

16 december - Serie A TIM

FiorentinaFIO 3 - 1 EmpoliEMP

22 december - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 4 SampdoriaSAM

26 december - Serie A TIM

TorinoTOR 3 - 0 EmpoliEMP

29 december - Serie A TIM

EmpoliEMP 0 - 1 InternazionaleINT

20 januari - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 2 EmpoliEMP

28 januari - Serie A TIM

EmpoliEMP 1 - 3 GenoaGEN

2 februari - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 2 ChievoCHI

7 februari - Serie A TIM

LazioLAZ 1 - 0 EmpoliEMP

17 februari - Serie A TIM

EmpoliEMP 3 - 0 SassuoloSAS

22 februari - Serie A TIM

AC MilanMIL 3 - 0 EmpoliEMP

2 maart - Serie A TIM

EmpoliEMP 3 - 3 onbekend

11 maart - Serie A TIM

AS RomaROM 2 - 1 EmpoliEMP

17 maart - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 1 FrosinoneFRO

30 maart - Serie A TIM

JuventusJUV 1 - 0 EmpoliEMP

3 april - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 1 NapoliNAP

7 april - Serie A TIM

UdineseUDI 3 - 2 EmpoliEMP

15 april - Serie A TIM

AtalantaATA 0 - 0 EmpoliEMP

20 april - Serie A TIM

EmpoliEMP 2 - 4 SPALSPF

27 april - Serie A TIM

BolognaBOL 3 - 1 EmpoliEMP

5 mei - Serie A TIM

EmpoliEMP 1 - 0 FiorentinaFIO

12 mei - Serie A TIM

SampdoriaSAM 1 - 2 EmpoliEMP

19 mei - Serie A TIM

EmpoliEMP 4 - 1 TorinoTOR

26 mei - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 1 EmpoliEMP
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Veseli, Frédéric3125394000
Antonelli, Luca31771000
Provedel, Ivan1614400000
Antonelli, Luca137621010
La Gumina, Antonino2210991022
Maietta, Domenico2117195000
Nikolaou, Dimitris43490000

Nieuws