Excel Moeskroen

Competitie Jupiler Pro League
Stadion Le Canonnier
Capaciteit 11571
Trainer Bernd Hollerbach
Kampioen
Beker
Positie
10
Stadion Le Canonnier
Capaciteit 11571

Aankomende wedstrijd

13 december

Jupiler Pro League

KortrijkKVK 13/12/2019 Excel MoeskroenMOU

Laatste wedstrijd

8 december

Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 2 - 2 StandardSTA

27 juli - Jupiler Pro League

STVVSTV 0 - 1 Excel MoeskroenMOU

4 augustus - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 0 - 0 AnderlechtAND

11 augustus - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 2 - 1 AA GentGNT

18 augustus - Jupiler Pro League

StandardSTA 4 - 1 Excel MoeskroenMOU

25 augustus - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 2 - 0 EupenEUP

30 augustus - Jupiler Pro League

KV MechelenKVM 2 - 2 Excel MoeskroenMOU

15 september - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 2 - 0 KortrijkKVK

21 september - Jupiler Pro League

Waasland-BeverenWBE 1 - 1 Excel MoeskroenMOU

25 september - Croky Cup

Dessel SportDES 0 - 1 Excel MoeskroenMOU

28 september - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 2 - 2 Zulte WaregemZWA

6 oktober - Jupiler Pro League

Racing GenkGNK 2 - 1 Excel MoeskroenMOU

18 oktober - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 0 - 1 Club BruggeCLU

26 oktober - Jupiler Pro League

CharleroiCHA 1 - 0 Excel MoeskroenMOU

29 oktober - Jupiler Pro League

Cercle BruggeCER 2 - 2 Excel MoeskroenMOU

2 november - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 3 - 1 AntwerpANT

9 november - Jupiler Pro League

OostendeKVO 2 - 2 Excel MoeskroenMOU

23 november - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 2 - 2 Racing GenkGNK

30 november - Jupiler Pro League

Club BruggeCLU 1 - 0 Excel MoeskroenMOU

5 december - Croky Cup

Excel MoeskroenMOU 2 - 3 AnderlechtAND

8 december - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 2 - 2 StandardSTA

13 december - Jupiler Pro League

KortrijkKVK 20:30 Excel MoeskroenMOU

21 december - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 18:00 CharleroiCHA

26 december - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU 14:30 KV MechelenKVM

18 januari - Jupiler Pro League

AA GentGNT 20:30 Excel MoeskroenMOU

25 januari - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU - STVVSTV

1 februari - Jupiler Pro League

AnderlechtAND - Excel MoeskroenMOU

8 februari - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU - OostendeKVO

15 februari - Jupiler Pro League

Zulte WaregemZWA - Excel MoeskroenMOU

22 februari - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU - Cercle BruggeCER

29 februari - Jupiler Pro League

EupenEUP - Excel MoeskroenMOU

7 maart - Jupiler Pro League

Excel MoeskroenMOU - Waasland-BeverenWBE

14 maart - Jupiler Pro League

AntwerpANT - Excel MoeskroenMOU
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Butez, Jean98100000
Antonov, Nemanja155611032
De Medina, Nathan2117685001
Godeau, Bruno1914495001
Boya, Frank2118516011
Ippolito, Alexandre260000
Spahiu, Sebastjan2190000
Van Durmen, Benjamin1810221000
Mohamed, Dimitri105341011
Olinga, Fabrice1813373022
Osabutey, Jonah1813415034
Vasic, Vaso1311700000
Bakic, Marko74181010
Hocko, Deni1412566000
Campins, Joan106062001
Ciranni, Alessandro128682022
Pietrzak, Rafal139931020
Hocko, Deni1715266000
Allagui, Sami127752012
Omoigui, Cedric1200000
Perica, Stipe2260000
Queirós, Diogo1614401011
Wimmer, Kevin1900000
García, Aleix1900001
Bakic, Marko74181010
Wimmer, Kevin119450000
García, Aleix1612330024
Perica, Stipe106032016
Omoigui, Cedric63190011