FC Schalke 04

Competitie Bundesliga
Stadion Veltins-Arena
Capaciteit 62271
Trainer Huub Stevens
Kampioen
7
Beker
5
Positie
15
Stadion Veltins-Arena
Capaciteit 62271

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

25 augustus - Bundesliga

VfL WolfsburgWOL 2 - 1 FC Schalke 04S04

2 september - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 2 Hertha BSCHEB

15 september - Bundesliga

Borussia MönchengladbachMÖN 2 - 1 FC Schalke 04S04

18 september - UEFA Champions League

FC Schalke 04S04 1 - 1 FC PortoPOR

22 september - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 2 Bayern MünchenBMU

25 september - Bundesliga

SC FreiburgSCF 1 - 0 FC Schalke 04S04

29 september - Bundesliga

FC Schalke 04S04 1 - 0 1. FSV Mainz 05M05

3 oktober - UEFA Champions League

Lokomotiv Moskou 0 - 1 FC Schalke 04S04

6 oktober - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 0 - 2 FC Schalke 04S04

20 oktober - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 2 Werder BremenBRE

24 oktober - UEFA Champions League

GalatasarayGAL 0 - 0 FC Schalke 04S04

28 oktober - Bundesliga

RB LeipzigRBL 0 - 0 FC Schalke 04S04

3 november - Bundesliga

FC Schalke 04S04 3 - 1 Hannover 96H96

6 november - UEFA Champions League

FC Schalke 04S04 2 - 0 GalatasarayGAL

11 november - Bundesliga

Eintracht FrankfurtFRA 3 - 0 FC Schalke 04S04

24 november - Bundesliga

FC Schalke 04S04 5 - 2 1. FC NürnbergFCN

28 november - UEFA Champions League

FC PortoPOR 3 - 1 FC Schalke 04S04

1 december - Bundesliga

HoffenheimHOF 1 - 1 FC Schalke 04S04

8 december - Bundesliga

FC Schalke 04S04 1 - 2 Borussia DortmundBVB

11 december - UEFA Champions League

FC Schalke 04S04 1 - 0 Lokomotiv Moskou

15 december - Bundesliga

FC AugsburgAUG 1 - 1 FC Schalke 04S04

19 december - Bundesliga

FC Schalke 04S04 1 - 2 Bayer LeverkusenLEV

22 december - Bundesliga

VfB StuttgartVFB 1 - 3 FC Schalke 04S04

20 januari - Bundesliga

FC Schalke 04S04 2 - 1 VfL WolfsburgWOL

25 januari - Bundesliga

Hertha BSCHEB 2 - 2 FC Schalke 04S04

2 februari - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 2 Borussia MönchengladbachMÖN

9 februari - Bundesliga

Bayern MünchenBMU 3 - 1 FC Schalke 04S04

16 februari - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 0 SC FreiburgSCF

20 februari - UEFA Champions League

FC Schalke 04S04 2 - 3 Manchester CityMCI

23 februari - Bundesliga

1. FSV Mainz 05M05 3 - 0 FC Schalke 04S04

2 maart - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 4 Fortuna DüsseldorfFOR

8 maart - Bundesliga

Werder BremenBRE 4 - 2 FC Schalke 04S04

12 maart - UEFA Champions League

Manchester CityMCI 7 - 0 FC Schalke 04S04

16 maart - Bundesliga

FC Schalke 04S04 0 - 1 RB LeipzigRBL

31 maart - Bundesliga

Hannover 96H96 0 - 1 FC Schalke 04S04

6 april - Bundesliga

FC Schalke 04S04 1 - 2 Eintracht FrankfurtFRA

12 april - Bundesliga

1. FC NürnbergFCN 1 - 1 FC Schalke 04S04

20 april - Bundesliga

FC Schalke 04S04 2 - 5 HoffenheimHOF

27 april - Bundesliga

Borussia DortmundBVB 15:30 FC Schalke 04S04

5 mei - Bundesliga

FC Schalke 04S04 13:30 FC AugsburgAUG

11 mei - Bundesliga

Bayer LeverkusenLEV 15:30 FC Schalke 04S04

18 mei - Bundesliga

FC Schalke 04S04 15:30 VfB StuttgartVFB
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Fährmann, Ralf1714700000
Nübel, Alexander1412290100
Nastasic, Matija2521796101
Oczipka, Bastian1715163041
Bentaleb, Nabil1813152003
Caligiuri, Daniel2724248025
Konopljanka, Jevgen116470111
Mascarell, Omar31600000
McKennie, Weston1913235041
Schöpf, Alessandro85442001
Serdar, Suat169521010
Stambouli, Benjamin1714043020
Burgstaller, Guido73822001
Embolo, Breel127441004
Teuchert, Cedric41610000
Uth, Mark138852012
Harit, Amine1810901011
Konopljanka, Jevgen126490111
McKennie, Weston2014035041
Schöpf, Alessandro1510073001
Burgstaller, Guido2112594003
Sané, Salif2925244001
Serdar, Suat2314831212
Uth, Mark2014133012
Mendyl, Hamza42953000
Bentaleb, Nabil2517984003
Mascarell, Omar117261020
Embolo, Breel1610343014
Skrzybski, Steven126691013
Mendyl, Hamza95465000
Rudy, Sebastian1710863000
Rudy, Sebastian107353000
Sané, Salif2622544001
Kutucu, Ahmed123670002
Matondo, Rabbi31170000
Bruma, Jeffrey86114000
Matondo, Rabbi31170000
Boujellab, Nassim41820000
Carls, Jonas1900000

Nieuws