Fenerbahçe

Competitie Süper Lig
Stadion Sükrü Saraçoglu
Capaciteit 50509
Trainer Ersun Yanal
Kampioen
19
Beker
6
Positie
6
Stadion Sükrü Saraçoglu
Capaciteit 50509

Laatste wedstrijd

7 augustus - UEFA Champions League

BenficaBEN 1 - 0 FenerbahçeFEN

11 augustus - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 1 BursasporBUR

14 augustus - UEFA Champions League

FenerbahçeFEN 1 - 1 BenficaBEN

18 augustus - Süper Lig

Evkur Yeni MalatyasporYEN 1 - 0 FenerbahçeFEN

25 augustus - Süper Lig

GöztepeGÖZ 1 - 0 FenerbahçeFEN

1 september - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 3 KayserisporKAY

16 september - Süper Lig

Atiker KonyasporKON 0 - 1 FenerbahçeFEN

20 september - UEFA Europa League

Dinamo ZagrebDZA 4 - 1 FenerbahçeFEN

24 september - Süper Lig

FenerbahçeFEN 1 - 1 BesiktasBES

30 september - Süper Lig

Çaykur RizesporRIZ 3 - 0 FenerbahçeFEN

4 oktober - UEFA Europa League

FenerbahçeFEN 2 - 0 Spartak TrnavaSPA

7 oktober - Süper Lig

FenerbahçeFEN 0 - 0 Medipol BasaksehirBAS

20 oktober - Süper Lig

SivassporSIV 0 - 0 FenerbahçeFEN

25 oktober - UEFA Europa League

AnderlechtAND 2 - 2 FenerbahçeFEN

28 oktober - Süper Lig

FenerbahçeFEN 1 - 3 MKE AnkaragücüAKG

2 november - Süper Lig

GalatasarayGAL 2 - 2 FenerbahçeFEN

8 november - UEFA Europa League

FenerbahçeFEN 2 - 0 AnderlechtAND

11 november - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 0 AlanyasporALA

25 november - Süper Lig

TrabzonsporTRA 2 - 1 FenerbahçeFEN

29 november - UEFA Europa League

FenerbahçeFEN 0 - 0 Dinamo ZagrebDZA

3 december - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 2 KasimpasaKAS

9 december - Süper Lig

Akhisar BelediyesporAKH 3 - 0 FenerbahçeFEN

13 december - UEFA Europa League

Spartak TrnavaSPA 1 - 0 FenerbahçeFEN

17 december - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 2 BB ErzurumsporERZ

24 december - Süper Lig

AntalyasporANT 0 - 0 FenerbahçeFEN

21 januari - Süper Lig

BursasporBUR 1 - 1 FenerbahçeFEN

28 januari - Süper Lig

FenerbahçeFEN 3 - 2 Evkur Yeni MalatyasporYEN

1 februari - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 0 GöztepeGÖZ

8 februari - Süper Lig

KayserisporKAY 1 - 0 FenerbahçeFEN

12 februari - UEFA Europa League

FenerbahçeFEN 1 - 0 FC ZenitZEN

16 februari - Süper Lig

FenerbahçeFEN 1 - 1 Atiker KonyasporKON

21 februari - UEFA Europa League

FC ZenitZEN 3 - 1 FenerbahçeFEN

25 februari - Süper Lig

BesiktasBES 3 - 3 FenerbahçeFEN

2 maart - Süper Lig

FenerbahçeFEN 3 - 2 Çaykur RizesporRIZ

9 maart - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 2 - 1 FenerbahçeFEN

15 maart - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 1 SivassporSIV

7 april - Süper Lig

MKE AnkaragücüAKG 1 - 1 FenerbahçeFEN

14 april - Süper Lig

FenerbahçeFEN 1 - 1 GalatasarayGAL

21 april - Süper Lig

AlanyasporALA 1 - 0 FenerbahçeFEN

27 april - Süper Lig

FenerbahçeFEN 1 - 1 TrabzonsporTRA

4 mei - Süper Lig

KasimpasaKAS 1 - 3 FenerbahçeFEN

11 mei - Süper Lig

FenerbahçeFEN 2 - 1 Akhisar BelediyesporAKH

20 mei - Süper Lig

BB ErzurumsporERZ 0 - 1 FenerbahçeFEN

26 mei - Süper Lig

FenerbahçeFEN 3 - 1 AntalyasporANT
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Demirel, Volkan1210800000
Köybasi, Ismail94994000
Özbayrakli, Sener95960000
Škrtel, Martin2724305001
Dirar, Nabil2901000
Ekici, Mehmet2110932113
Güçtekin, Oguz Kagan2680000
Potuk, Alper81802000
Topal, Mehmet2820335001
Valbuena, Mathieu2211822063
Soldado, Roberto2114595246
Škrtel, Martin65401000
Ekici, Mehmet83420000
Isla, Mauricio2822925060
Neustädter, Roman2118753101
Valbuena, Mathieu84290031
Soldado, Roberto62081110
Elmas, Eljif2916044004
Ayew, André2920584005
Slimani, Islam1512584101
Jailson1914742112
Ayew, André1311412003
Tekin, Harun2219804000
Frey, Michael146202003
Benzia, Yassine137453010
Kaldirim, Hasan Ali3127006132
Özbayrakli, Sener54190000
Topal, Mehmet85410000
Slimani, Islam1210553101
Tekin, Harun2018003000
Ciftpinar, Sadik65184001
Ciftpinar, Sadik97244101
Moses, Victor149063014
Aziz, Serdar108555001
Arslan, Tolgay117613100
Zajc, Miha106031012