Fortuna Düsseldorf

Competitie Bundesliga
Stadion -
Capaciteit -
Trainer Uwe Rösler
Kampioen
Beker
Positie
10
Stadion
Capaciteit

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

17 augustus - Bundesliga

Werder BremenBRE 1 - 3 Fortuna DüsseldorfFOR

24 augustus - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 1 - 3 Bayer LeverkusenLEV

1 september - Bundesliga

Eintracht FrankfurtFRA 2 - 1 Fortuna DüsseldorfFOR

13 september - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 1 - 1 VfL WolfsburgWOL

22 september - Bundesliga

Borussia MönchengladbachMÖN 2 - 1 Fortuna DüsseldorfFOR

29 september - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 1 - 2 SC FreiburgSCF

4 oktober - Bundesliga

Hertha BSCHEB 3 - 1 Fortuna DüsseldorfFOR

19 oktober - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 1 - 0 1. FSV Mainz 05M05

26 oktober - Bundesliga

SC PaderbornPAD 2 - 0 Fortuna DüsseldorfFOR

3 november - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 2 - 0 1. FC KölnKÖL

9 november - Bundesliga

FC Schalke 04S04 3 - 3 Fortuna DüsseldorfFOR

23 november - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 0 - 4 Bayern MünchenBMU

30 november - Bundesliga

HoffenheimHOF 1 - 1 Fortuna DüsseldorfFOR

7 december - Bundesliga

Borussia DortmundBVB 5 - 0 Fortuna DüsseldorfFOR

14 december - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 0 - 3 RB LeipzigRBL

17 december - Bundesliga

FC AugsburgAUG 3 - 0 Fortuna DüsseldorfFOR

22 december - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 2 - 1 1. FC Union BerlinBER

18 januari - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 0 - 1 Werder BremenBRE

26 januari - Bundesliga

Bayer LeverkusenLEV 3 - 0 Fortuna DüsseldorfFOR

1 februari - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 1 - 1 Eintracht FrankfurtFRA

8 februari - Bundesliga

VfL WolfsburgWOL 1 - 1 Fortuna DüsseldorfFOR

15 februari - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 1 - 4 Borussia MönchengladbachMÖN

22 februari - Bundesliga

SC FreiburgSCF 15:30 Fortuna DüsseldorfFOR

28 februari - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 20:30 Hertha BSCHEB

8 maart - Bundesliga

1. FSV Mainz 05M05 18:00 Fortuna DüsseldorfFOR

13 maart - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 20:30 SC PaderbornPAD

21 maart - Bundesliga

1. FC KölnKÖL 15:30 Fortuna DüsseldorfFOR

5 april - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 18:00 FC Schalke 04S04

11 april - Bundesliga

Bayern MünchenBMU - Fortuna DüsseldorfFOR

18 april - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR - HoffenheimHOF

25 april - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR - Borussia DortmundBVB

3 mei - Bundesliga

RB LeipzigRBL - Fortuna DüsseldorfFOR

9 mei - Bundesliga

Fortuna DüsseldorfFOR 15:30 FC AugsburgAUG

16 mei - Bundesliga

1. FC Union BerlinBER 15:30 Fortuna DüsseldorfFOR
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Kastenmeier, Florian54500000
Ayhan, Kaan87133001
Bodzek, Adam1713047000
Bormuth, Robin31810000
Gießelmann, Niko1513503011
Hoffmann, André1714395010
Sobottka, Marcel103750000
Zimmer, Jean105332000
Zimmermann, Matthias2219804001
Fink, Oliver136702020
Morales, Alfredo1713686021
Stöger, Kevin53152000
Hennings, Rouwen21179030011
Karaman, Kenan84351011
Kownacki, Dawid1810623000
Ayhan, Kaan2118338032
Karaman, Kenan84351011
Suttner, Markus107101010
Barkok, Aymen3790000
Steffen, Zack1715300000
Adams, Kasim129890001
Pledl, Thomas4730000
Thommy, Erik2213312043
Tekpetey, Bernard94524010
Ampomah, Nana114771000
Suttner, Markus21350000
Morales, Alfredo42902011
Stöger, Kevin1201000
Kownacki, Dawid63671000
Skrzybski, Steven1900000
Skrzybski, Steven31810000
Berisha, Valon32460000
Jørgensen, Mathias21411000