Go Ahead Eagles

Competitie Jupiler League
Stadion De Adelaarshorst
Capaciteit 9800
Trainer Leon Vlemmings
Kampioen
4
Beker
0
Positie
6
Stadion De Adelaarshorst
Capaciteit 9800

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

20 oktober

Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 4 - 1 Jong AjaxJAJ

21 september - KNVB Beker

DongenDON 1 - 3 Go Ahead EaglesGAE

25 oktober - KNVB Beker

Go Ahead EaglesGAE 1 - 2 Jodan BoysJOD

18 augustus - Jupiler League

MVV MaastrichtMVV 4 - 3 Go Ahead EaglesGAE

25 augustus - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 1 - 1 NECNEC

1 september - Jupiler League

Helmond SportHEL 1 - 1 Go Ahead EaglesGAE

8 september - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 1 - 1 FC VolendamVOL

15 september - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 1 - 3 SC CambuurCAM

19 september - KNVB Beker

BarendrechtBAR 1 - 3 Go Ahead EaglesGAE

22 september - Jupiler League

FC EmmenEMM 0 - 0 Go Ahead EaglesGAE

29 september - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 2 - 1 Almere City FCALM

6 oktober - Jupiler League

FC OssOSS 1 - 6 Go Ahead EaglesGAE

15 oktober - Jupiler League

De GraafschapGRA 1 - 1 Go Ahead EaglesGAE

20 oktober - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 4 - 1 Jong AjaxJAJ

24 oktober - KNVB Beker

Fortuna SittardFOR 19:45 Go Ahead EaglesGAE

27 oktober - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 Jong AZJAZ

3 november - Jupiler League

TelstarTEL 20:00 Go Ahead EaglesGAE

17 november - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 FC DordrechtDOR

24 november - Jupiler League

Fortuna SittardFOR 20:00 Go Ahead EaglesGAE

27 november - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 Jong FC UtrechtJUT

1 december - Jupiler League

FC Den BoschDBO 20:00 Go Ahead EaglesGAE

8 december - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 Jong PSVJPS

15 december - Jupiler League

FC EindhovenEHV 20:00 Go Ahead EaglesGAE

22 december - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 RKC WaalwijkRKC

12 januari - Jupiler League

NECNEC 20:00 Go Ahead EaglesGAE

19 januari - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 MVV MaastrichtMVV

28 januari - Jupiler League

FC VolendamVOL 14:30 Go Ahead EaglesGAE

2 februari - Jupiler League

SC CambuurCAM 20:00 Go Ahead EaglesGAE

9 februari - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 FC EmmenEMM

16 februari - Jupiler League

Almere City FCALM 20:00 Go Ahead EaglesGAE

23 februari - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 FC OssOSS

4 maart - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 14:30 De GraafschapGRA

9 maart - Jupiler League

Jong AjaxJAJ 20:00 Go Ahead EaglesGAE

12 maart - Jupiler League

Jong AZJAZ 20:00 Go Ahead EaglesGAE

16 maart - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 TelstarTEL

23 maart - Jupiler League

FC DordrechtDOR 20:00 Go Ahead EaglesGAE

30 maart - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 Helmond SportHEL

2 april - Jupiler League

Jong FC UtrechtJUT 14:30 Go Ahead EaglesGAE

6 april - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 Fortuna SittardFOR

10 april - Jupiler League

Jong PSVJPS 20:00 Go Ahead EaglesGAE

13 april - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 20:00 FC EindhovenEHV

20 april - Jupiler League

RKC WaalwijkRKC 20:00 Go Ahead EaglesGAE

28 april - Jupiler League

Go Ahead EaglesGAE 19:45 FC Den BoschDBO
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Stevens, Sonny109001000
Corbin-Ong, La'Vere54311000
Groenbast, Joey43470000
Hettinga, Dennis74521000
Schenk, Xandro98101001
Džepar, Orhan1200000
Hölscher, Tim97212000
Overgoor, Sjoerd86023000
Soumaoro, Brem94511000
Suk, Joey109002002
De Kogel, Leon63350002
Hendriks, Sam109000009
Langedijk, Pieter108720003
Maneschijn, Patrick6870001
Werkhoven, Givan83670001
Ketting, Rick87061000
Beukema, Sam31951000
Ketting, Rick76160000
Thomas, Sander41500000
Corbin-Ong, La'Vere43601000
Beltrame, Stefano74621001
Eghan, Shadrach52211000

Nieuws