Internazionale

Competitie Serie A TIM
Stadion Stadio Giuseppe Meazza
Capaciteit 80018
Trainer Luciano Spalletti
Kampioen
16
Beker
7
Positie
3
Stadion Stadio Giuseppe Meazza
Capaciteit 80018

Aankomende wedstrijd

Laatste wedstrijd

19 augustus - Serie A TIM

SassuoloSAS 1 - 0 InternazionaleINT

26 augustus - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 2 TorinoTOR

1 september - Serie A TIM

BolognaBOL 0 - 3 InternazionaleINT

15 september - Serie A TIM

InternazionaleINT 0 - 1 onbekend

18 september - UEFA Champions League

InternazionaleINT 2 - 1 Tottenham HotspurTOT

22 september - Serie A TIM

SampdoriaSAM 0 - 1 InternazionaleINT

25 september - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 1 FiorentinaFIO

29 september - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 0 CagliariCAG

3 oktober - UEFA Champions League

PSVPSV 1 - 2 InternazionaleINT

7 oktober - Serie A TIM

SPALSPF 1 - 2 InternazionaleINT

21 oktober - Serie A TIM

InternazionaleINT 1 - 0 AC MilanMIL

24 oktober - UEFA Champions League

BarcelonaBAR 2 - 0 InternazionaleINT

29 oktober - Serie A TIM

LazioLAZ 0 - 3 InternazionaleINT

3 november - Serie A TIM

InternazionaleINT 5 - 0 GenoaGEN

6 november - UEFA Champions League

InternazionaleINT 1 - 1 BarcelonaBAR

11 november - Serie A TIM

AtalantaATA 4 - 1 InternazionaleINT

24 november - Serie A TIM

InternazionaleINT 3 - 0 FrosinoneFRO

28 november - UEFA Champions League

Tottenham HotspurTOT 1 - 0 InternazionaleINT

2 december - Serie A TIM

AS RomaROM 2 - 2 InternazionaleINT

7 december - Serie A TIM

JuventusJUV 1 - 0 InternazionaleINT

11 december - UEFA Champions League

InternazionaleINT 1 - 1 PSVPSV

15 december - Serie A TIM

InternazionaleINT 1 - 0 UdineseUDI

22 december - Serie A TIM

ChievoCHI 1 - 1 InternazionaleINT

26 december - Serie A TIM

InternazionaleINT 1 - 0 NapoliNAP

29 december - Serie A TIM

EmpoliEMP 0 - 1 InternazionaleINT

19 januari - Serie A TIM

InternazionaleINT 0 - 0 SassuoloSAS

27 januari - Serie A TIM

TorinoTOR 1 - 0 InternazionaleINT

3 februari - Serie A TIM

InternazionaleINT 0 - 1 BolognaBOL

9 februari - Serie A TIM

onbekend 0 - 1 InternazionaleINT

14 februari - UEFA Europa League

Rapid WienRWI 0 - 1 InternazionaleINT

17 februari - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 1 SampdoriaSAM

21 februari - UEFA Europa League

InternazionaleINT 4 - 0 Rapid WienRWI

24 februari - Serie A TIM

FiorentinaFIO 3 - 3 InternazionaleINT

1 maart - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 1 InternazionaleINT

10 maart - Serie A TIM

InternazionaleINT 2 - 0 SPALSPF

17 maart - Serie A TIM

AC MilanMIL 2 - 3 InternazionaleINT

31 maart - Serie A TIM

InternazionaleINT 20:30 LazioLAZ

3 april - Serie A TIM

GenoaGEN 21:00 InternazionaleINT

7 april - Serie A TIM

InternazionaleINT 15:00 AtalantaATA

14 april - Serie A TIM

FrosinoneFRO 20:30 InternazionaleINT

20 april - Serie A TIM

InternazionaleINT 20:30 AS RomaROM

28 april - Serie A TIM

InternazionaleINT - JuventusJUV

5 mei - Serie A TIM

UdineseUDI - InternazionaleINT

12 mei - Serie A TIM

InternazionaleINT - ChievoCHI

19 mei - Serie A TIM

NapoliNAP 20:30 InternazionaleINT

26 mei - Serie A TIM

InternazionaleINT - EmpoliEMP
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Handanovic, Samir2825200000
Dalbert53401010
D'Ambrosio, Danilo2117844032
Miranda97113000
Škriniar, Milan109001000
Brozovic, Marcelo119272102
Gagliardini, Roberto84332002
Perišic, Ivan2317672034
Vecino, Matías116822020
Icardi, Mauro2016710029
Martínez, Lautaro52641001
Dalbert107622010
De Vrij, Stefan2320702002
Ranocchia, Andrea4621000
Candreva, Antonio144400001
João Mário1510332021
Politano, Matteo2618033144
Valero, Borja197902010
Vecino, Matías2213856022
Vrsaljko, Šime107272020
Asamoah, Kwadwo2218185000
Gagliardini, Roberto148344003
Baldé, Keita177031024
Martínez, Lautaro2110584026
Nainggolan, Radja1912232033
De Vrij, Stefan2018002001
Vrsaljko, Šime63672010
Baldé, Keita31200000
Icardi, Mauro97570027
Miranda65213000
Politano, Matteo128031022
Cédric31700010

Nieuws