Medipol Basaksehir

Competitie Süper Lig
Stadion Basaksehir Fatih Terim Stadyumu
Capaciteit 17800
Trainer Okan Buruk
Kampioen
Beker
Positie
2
Stadion Basaksehir Fatih Terim Stadyumu
Capaciteit 17800

Laatste wedstrijd

9 augustus - UEFA Europa League

Medipol BasaksehirBAS 0 - 0 BurnleyBUR

12 augustus - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 2 - 0 TrabzonsporTRA

16 augustus - UEFA Europa League

BurnleyBUR 1 - 0 Medipol BasaksehirBAS

20 augustus - Süper Lig

KasimpasaKAS 2 - 1 Medipol BasaksehirBAS

27 augustus - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 3 - 1 Akhisar BelediyesporAKH

2 september - Süper Lig

BB ErzurumsporERZ 0 - 1 Medipol BasaksehirBAS

16 september - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 4 - 0 AntalyasporANT

21 september - Süper Lig

BursasporBUR 0 - 0 Medipol BasaksehirBAS

1 oktober - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 1 Evkur Yeni MalatyasporYEN

7 oktober - Süper Lig

FenerbahçeFEN 0 - 0 Medipol BasaksehirBAS

20 oktober - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 0 KayserisporKAY

27 oktober - Süper Lig

Atiker KonyasporKON 0 - 1 Medipol BasaksehirBAS

3 november - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 0 BesiktasBES

10 november - Süper Lig

Çaykur RizesporRIZ 1 - 2 Medipol BasaksehirBAS

26 november - Süper Lig

GöztepeGÖZ 0 - 2 Medipol BasaksehirBAS

1 december - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 0 - 1 SivassporSIV

10 december - Süper Lig

MKE AnkaragücüAKG 0 - 1 Medipol BasaksehirBAS

15 december - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 1 GalatasarayGAL

22 december - Süper Lig

AlanyasporALA 1 - 1 Medipol BasaksehirBAS

20 januari - Süper Lig

TrabzonsporTRA 2 - 4 Medipol BasaksehirBAS

28 januari - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 2 - 0 KasimpasaKAS

3 februari - Süper Lig

Akhisar BelediyesporAKH 0 - 3 Medipol BasaksehirBAS

9 februari - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 1 BB ErzurumsporERZ

18 februari - Süper Lig

AntalyasporANT 0 - 1 Medipol BasaksehirBAS

24 februari - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 3 - 0 BursasporBUR

3 maart - Süper Lig

Evkur Yeni MalatyasporYEN 0 - 2 Medipol BasaksehirBAS

9 maart - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 2 - 1 FenerbahçeFEN

17 maart - Süper Lig

KayserisporKAY 1 - 1 Medipol BasaksehirBAS

7 april - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 2 - 0 Atiker KonyasporKON

13 april - Süper Lig

BesiktasBES 2 - 1 Medipol BasaksehirBAS

21 april - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 1 Çaykur RizesporRIZ

26 april - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 0 - 2 GöztepeGÖZ

3 mei - Süper Lig

SivassporSIV 0 - 0 Medipol BasaksehirBAS

12 mei - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 2 - 1 MKE AnkaragücüAKG

19 mei - Süper Lig

GalatasarayGAL 2 - 1 Medipol BasaksehirBAS

24 mei - Süper Lig

Medipol BasaksehirBAS 1 - 1 AlanyasporALA
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Babacan, Volkan150000
Caicara, Junior3329607020
Clichy, Gaël2622771001
Epureanu, Alexandru2219806002
Uçar, Ugur43600000
Inler, Gökhan127001000
Kahveci, Irfan3225456054
Mossoró, Márcio2920473043
Turan, Arda147111020
Elia, Eljero2110474011
Günok, Mert3430561000
Jojic, Milos82300000
Kahveci, Irfan3225456054
Elia, Eljero73472000
Frei, Kerim83930010
Aydogdu, Soner184845020
Tekdemir, Mahmut3228056000
Višca, Edin343049201412
Epureanu, Alexandru2219806002
Robinho1712533034
Ba, Demba5900002