Nîmes Olympique

Competitie Ligue 1
Stadion -
Capaciteit -
Trainer Bernard Blaquart
Kampioen
Beker
Positie
9
Stadion
Capaciteit

Laatste wedstrijd

11 augustus - Ligue 1

Angers SCOANG 3 - 4 Nîmes OlympiqueNÎM

19 augustus - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 3 - 1 Olympique MarseilleOM

25 augustus - Ligue 1

Toulouse FCTOU 1 - 0 Nîmes OlympiqueNÎM

1 september - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 2 - 4 Paris Saint-GermainPSG

16 september - Ligue 1

Girondins de BordeauxBOR 3 - 3 Nîmes OlympiqueNÎM

21 september - Ligue 1

AS MonacoMON 1 - 1 Nîmes OlympiqueNÎM

26 september - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 0 - 0 En Avant de GuingampGUI

30 september - Ligue 1

MontpellierMON 3 - 0 Nîmes OlympiqueNÎM

6 oktober - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 0 - 0 Stade de ReimsREI

19 oktober - Ligue 1

Olympique LyonLYO 2 - 0 Nîmes OlympiqueNÎM

26 oktober - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 1 - 1 AS Saint-EtienneStE

3 november - Ligue 1

Dijon FCODIJ 0 - 4 Nîmes OlympiqueNÎM

10 november - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 0 - 1 OGC NiceNIC

24 november - Ligue 1

RC Strasbourg AlsaceSTR 0 - 1 Nîmes OlympiqueNÎM

1 december - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 3 - 0 Amiens SCASC

5 december - Ligue 1

SM CaenCAE 1 - 2 Nîmes OlympiqueNÎM

16 december - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 2 - 3 Lille OSCLIL

22 december - Ligue 1

Stade RennesREN 4 - 0 Nîmes OlympiqueNÎM

16 januari - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 1 - 0 FC NantesNAN

19 januari - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 0 - 1 Toulouse FCTOU

23 januari - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 3 - 1 Angers SCOANG

26 januari - Ligue 1

OGC NiceNIC 2 - 0 Nîmes OlympiqueNÎM

3 februari - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 1 - 1 MontpellierMON

10 februari - Ligue 1

FC NantesNAN 2 - 4 Nîmes OlympiqueNÎM

15 februari - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 2 - 0 Dijon FCODIJ

23 februari - Ligue 1

Paris Saint-GermainPSG 3 - 0 Nîmes OlympiqueNÎM

9 maart - Ligue 1

Amiens SCASC 2 - 1 Nîmes OlympiqueNÎM

16 maart - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 2 - 2 RC Strasbourg AlsaceSTR

1 april - Ligue 1

AS Saint-EtienneStE 2 - 1 Nîmes OlympiqueNÎM

6 april - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 2 - 0 SM CaenCAE

9 april - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 3 - 1 Stade RennesREN

13 april - Ligue 1

Olympique MarseilleOM 2 - 1 Nîmes OlympiqueNÎM

20 april - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 2 - 1 Girondins de BordeauxBOR

28 april - Ligue 1

Lille OSCLIL 5 - 0 Nîmes OlympiqueNÎM

4 mei - Ligue 1

Stade de ReimsREI 0 - 3 Nîmes OlympiqueNÎM

11 mei - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 1 - 0 AS MonacoMON

18 mei - Ligue 1

En Avant de GuingampGUI 2 - 2 Nîmes OlympiqueNÎM

24 mei - Ligue 1

Nîmes OlympiqueNÎM 2 - 3 Olympique LyonLYO
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Harek, Fethi31781000
Paquiez Gaëtan, Gaëtan2013315000
Sainte Luce, Theo110000
Bobichon, Antonin3021602027
Briancon, Anthony3329259122
Savanier, Téji32286661146
Valdivia, Pierrick2310000
Valls, Theo3017732000
Bozok, Umut2512461032
Ripart, Renaud3830122058
Thioub, Sada3824983043
Guillaume, Baptiste85493001
Diallo, Mustapha74595010
Depres, Clement174451005
Libohy, Hervé1412103002
Bernardoni, Paul3834200000
Alakouch, Sofiane2519054011
Landre, Loïck2215936103
Libohy, Hervé1714803002
Miguel, Florian1311181110
Bouanga, Denis3526475028
Diallo, Mustapha74595010
Guillaume, Baptiste2411974012
Maouassa, Faitout32010000
Maouassa, Faitout2721401110
Alioui, Rachid2712531005
Ferri, Jordan96742010
Ferri, Jordan2418795012