onbekend

Competitie Serie A TIM
Stadion -
Capaciteit -
Trainer Roberto D'Aversa
Kampioen
Beker
Positie
14
Stadion
Capaciteit

Laatste wedstrijd

26 mei

Serie A TIM

AS RomaROM 2 - 1 onbekend

19 augustus - Serie A TIM

onbekend 2 - 2 UdineseUDI

26 augustus - Serie A TIM

SPALSPF 1 - 0 onbekend

1 september - Serie A TIM

onbekend 1 - 2 JuventusJUV

15 september - Serie A TIM

InternazionaleINT 0 - 1 onbekend

22 september - Serie A TIM

onbekend 2 - 0 CagliariCAG

26 september - Serie A TIM

NapoliNAP 3 - 0 onbekend

30 september - Serie A TIM

onbekend 1 - 0 EmpoliEMP

7 oktober - Serie A TIM

GenoaGEN 1 - 3 onbekend

21 oktober - Serie A TIM

onbekend 0 - 2 LazioLAZ

27 oktober - Serie A TIM

AtalantaATA 3 - 0 onbekend

4 november - Serie A TIM

onbekend 0 - 0 FrosinoneFRO

10 november - Serie A TIM

TorinoTOR 1 - 2 onbekend

25 november - Serie A TIM

onbekend 2 - 1 SassuoloSAS

2 december - Serie A TIM

AC MilanMIL 2 - 1 onbekend

9 december - Serie A TIM

onbekend 1 - 1 ChievoCHI

16 december - Serie A TIM

SampdoriaSAM 2 - 0 onbekend

22 december - Serie A TIM

onbekend 0 - 0 BolognaBOL

26 december - Serie A TIM

FiorentinaFIO 0 - 1 onbekend

29 december - Serie A TIM

onbekend 0 - 2 AS RomaROM

19 januari - Serie A TIM

UdineseUDI 1 - 2 onbekend

27 januari - Serie A TIM

onbekend 2 - 3 SPALSPF

2 februari - Serie A TIM

JuventusJUV 3 - 3 onbekend

9 februari - Serie A TIM

onbekend 0 - 1 InternazionaleINT

16 februari - Serie A TIM

CagliariCAG 2 - 1 onbekend

24 februari - Serie A TIM

onbekend 0 - 4 NapoliNAP

2 maart - Serie A TIM

EmpoliEMP 3 - 3 onbekend

9 maart - Serie A TIM

onbekend 1 - 0 GenoaGEN

17 maart - Serie A TIM

LazioLAZ 4 - 1 onbekend

31 maart - Serie A TIM

onbekend 1 - 3 AtalantaATA

3 april - Serie A TIM

FrosinoneFRO 3 - 2 onbekend

6 april - Serie A TIM

onbekend 0 - 0 TorinoTOR

14 april - Serie A TIM

SassuoloSAS 0 - 0 onbekend

20 april - Serie A TIM

onbekend 1 - 1 AC MilanMIL

28 april - Serie A TIM

ChievoCHI 1 - 1 onbekend

5 mei - Serie A TIM

onbekend 3 - 3 SampdoriaSAM

13 mei - Serie A TIM

BolognaBOL 4 - 1 onbekend

19 mei - Serie A TIM

onbekend 1 - 0 FiorentinaFIO

26 mei - Serie A TIM

AS RomaROM 2 - 1 onbekend
Speler Wed. Min. Geel Rood Ass. Doel.
Gagliolo, Riccardo3430467020
Iacoponi, Simone3833494000
Barillà, Antonino31262310023
Munari, Gianni130000
Scozzarella, Matteo2214728030
Siligardi, Luca2916532021
Alves, Bruno3329248114
Sepe, Luigi3733301000
Gagliolo, Riccardo3430467020
Grassi, Alberto74640000
Inglese, Roberto2519713019
Sprocati, Mattia166490001
Gervinho30231230211
Inglese, Roberto2519713019
Kucka, Juraj1815384134
Kucka, Juraj1815384134