Erik ten Hag juicht al na 37 seconden
Erik ten Hag kon in de uitwedstrijd bij Luton Town al binnen 37 seconden juichen. Rasmus Højlund rondde een snelle counter uitstekend af en zette Manchester United op voorsprong.
Erik ten Hag kon in de uitwedstrijd bij Luton Town al binnen 37 seconden juichen. Rasmus Højlund rondde een snelle counter uitstekend af en zette Manchester United op voorsprong.
Manchester United speelt zondagmiddag tegen Luton Town in de Premier League. Trainer Erik ten Hag ziet dat de weg omhoog is ingezet. Zijn ploeg verloor nog niet in het nieuwe jaar en maakt ook nog serieuze kans op plek vier in de Premier League.
Marcus Rashford reed in september zijn dure Rolls Royce in de prak en heeft besloten de auto nu maar in de verkoop te gooien. Goed nieuws voor iedereen die nog een nieuwe auto zoekt: de auto wordt via een veiling verkocht. Het lijkt er voorlopig op dat de aanvaller van Manchester United flink verlies gaat lijden.
Jarrad Branthwaite is bezig aan een sterke ontwikkeling bij Everton. De 21-jarige verdediger speelde op twee wedstrijden in het begin en een schorsing halverwege na alles voor de club uit het blauwe gedeelte uit Liverpool. Branthwaite is een van de sterkhouders bij Everton en dat is ook opgevallen in de Engelse top.
Douglas Teixeira maakte furore toen hij als jonge Braziliaan bij FC Twente zijn doorbraak beleefde. Inmiddels speelt hij bij de amateurs van Barbaros in Hengelo. Daarnaast is hij actief als trainer in de academie van FC Twente. Samen met Sportnieuws.nl blikt de 37-jarige verdediger terug op zijn veelbewogen carrière.
Middenin de prachtige bossen van De Lutte spreken we Suzanne Schulting over onder andere haar eerste langebaan seizoen, de WK-titel van haar vriend Joep Wennemars & haar plannen voor het aanstaande olympische seizoen.
Theo Janssen was sinds 2014 in verschillende functies in dienst bij Vitesse. Nnu begint hij aan een nieuwe klus bij De Treffers, waar hij hoofdtrainer wordt. De voormalig middenvelder is openhartig over de beweegredenen van zijn overstap.
Hoewel de zomer nog moet beginnen, zijn onze schaatsers hard aan het werk om zich voor te bereiden op het nieuwe schaatsseizoen. Misschien nog wel belangrijker: op de Olympische Spelen. We gingen langs op trainingskamp bij Team Essent en spraken daar onder anderen met Angel Daleman.
Jan van Halst presenteerde woensdag zijn boek 'Kopzorgen'. Daarin neemt Van Halst de lezer mee door de hoogte- en dieptepunten van zijn leven. Bij de gelegenheid waren meerdere prominenten uit de voetballerij aanwezig waaronder Theo Janssen, Khalid Boulahrouz en Jack van Gelder. Sportnieuws.nl sprak met hen over het boek.
Nadat de heenwedstrijd al in een spectaculaire 3-3 was geëindigd, leverde ook de return in de halve finale van de Champions League tussen Inter en FC Barcelona vuurwerk op. Twee assists van de Nederlander Denzel Dumfries waren van belang voor de Italiaanse topclub om uiteindelijk in de verlenging de finale binnen te slepen. Kijk hier de samenvatting van het krankzinnige duel.
Denzel Dumfries zorgde met twee goals en een assist al voor een Nederlandse sensatie in de halve finale van de Champions League tijdens FC Barcelona - Inter. Maar in de return was de verdediger wéér belangrijk. Hij gaf de assist op Lautaro Martinez, die de 1-0 in Milaan maakte.
FC Volendam is officieel kampioen van de Keuken Kampioen Divisie! De ploeg uit Volendam wist op maandagavond met 2-3 te winnen op bezoek bij Jong FC Utrecht. Na afloop van de wedstrijd reageren Bilal Ould-Chikh en Robert Mühren op het behaalde kampioenschap. 'Mijn wens is uitgekomen.'