Menig baalt van zichzelf: 'Had gewoon moeten scoren'

Menig baalt van zichzelf: 'Had gewoon moeten scoren'

Trevor Wagener • 00:38, 11-12-2016 / Laatste Update: 06:55, 07-08-2024

Als er een speler was geweest die de matige degradatiekraker tussen PEC Zwolle en Willem II had kunnen beslissen, was het Queensy Menig wel. De Zwolse aanvaller deed het niet en trok schuldbewust het boetekleed aan na de 0-0.

"Ik neem het mezelf kwalijk dat ik niet heb gescoord", baalde Menig, die voor rust 2 dotten van kansen kreeg. "Ik had er zeker 1tje moeten maken. Ik ga alleen op de keeper af, maar twijfel te lang en zag de keeper te laat komen. Dat is zuur, want nu blijven we in de problemen en dat was niet nodig geweest."

Doodgebloed

Menig zag PEC na een aardige eerste helft na rust ver wegzakken. Het was aan doelman Mickey van der Hart te danken dat de 0-0 op de borden bleef. "Maar na rust bloedde de wedstrijd ook dood", vond Menig. "We hadden wat meer verdiend, vind ik."

33' Fout van Lachman, waarna Saymak Menig alleen op Lamprou afstuurt. Menig wil echter om de goalie heen en slaagt daar niet in. #zwowil

— PEC Zwolle (@PECZwolle) 10 december 2016

35' Prima actie van Menig, die naar binnenkomt en dan Saymak aanspeelt, maar wederom blijkt Lamprou niet te verschalken. #zwowil

— PEC Zwolle (@PECZwolle) 10 december 2016