Tijdens de Indycar-race van Detroit lijkt Rinus van Kalmthout nog net in de top 10 te gaan finishen, maar dankzij een fout in de allerlaatste ronde knalt de Nederlander in de bandenstapels. 'Zero points' voor Veekay!
Vorig jaar tekende René Lammers, de zoon van Jan, een contract bij A14 Management, het bureau van tweevoudig wereldkampioen Fernando Alonso. René geldt als een groot talent binnen de autosport en hoopt uiteraard in de voetsporen van zijn vader te treden. Na een paar lastige seizoenen in de Formule 4 draait hij nu op volle toeren in de Eurocup-3.
Joy Beune en Jenning de Boo stonden zondag voor de tweede keer tegenover elkaar. Deze keer niet op de ijsbaan, maar op het circuit van Assen bij The Racing Day - LDP International. De uitslag was echter hetzelfde: Beune won ook deel twee van 'The Battle of the Sexes'. Bekijk hieronder de beelden.
Max Verstappen weet nu ook wat winnen is zonder dat hij zelf in een raceauto hoeft te zitten. Als teameigenaar van een GT3-auto zag hij 'werknemers' Jules Gounon en Dani Juncadella geschiedenis schrijven voor Max Verstappen Racing tijdens een race in Magny-Cours.
Sébastien Ogier heeft tijdens de Rally van Finland voor grote schrik gezorgd. De Franse rallykampioen raakte op hoge snelheid van de weg en sloeg meerdere keren over de kop. Ogier werd daarna per helikopter naar het ziekenhuis gebracht. Zijn team heeft inmiddels een update over de situatie gegeven.
Max Verstappen werd zondag bij de GP van België aangemoedigd door heel veel Nederlandse racefans, maar zij konden enkele uren eerder al juichen voor een andere landgenoot. Laurens van Hoepen reed tenslotte mee in de Formule 2-race op het circuit van Spa-Franchorchamps. Dat liep echter niet goed af, want de Nederlander vloog er heel hard af en veroorzaakte daarmee een rode vlag.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!