Het is de 11e van de 11e, de aftrap van carnaval. In Keulen is het carnaval het feest van het jaar en bij Bundesliga-club 1. FC Köln gaan ze dus op de 11e van de 11e verkleed trainen. Op keiharde Duitse carnavalsmuziek is het lekker ballen!
Het nieuwe kapsel van Erling Haaland houdt de voetbalwereld al dagen bezig. Niet alleen supporters reageren verbaasd op de metamorfose van de spits van Manchester City, ook zijn vriendin moest even slikken toen ze hem voor het eerst zag.
De crash van Max Verstappen in de eerste ronde van de allerlaatste Dutch Grand Prix schrok niet alleen de honderdduizenden fans op het circuit op. Ook koning Willem-Alexander zag de harde klapper gebeuren en reageerde na afloop opgelucht op de toestand van de viervoudig wereldkampioen.
De toekomst van Jutta Leerdam op het ijs blijft vooralsnog een groot vraagteken. De olympisch kampioene zwijgt over een eventuele rentree, maar heeft op sociale media wel weer een opvallend sportief teken van leven gegeven.
Het was het nieuws op liefdesgebied van afgelopen weekend: de breuk tussen Kenneth Taylor en influencer Jade Anna. De content creator heeft door het uit elkaar gaan met de voetballer een belangrijk besluit genomen.
Golflegende Tiger Woods is de laatste jaren bekender door zijn activiteiten buiten de golfbaan dan zijn prestaties in de sport. Binnenkort staat de Amerikaanse golflegende voor de rechter na een ongeluk in maart.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!