Zaterdag zond SBS 6 een aflevering van Het Jachtseizoen uit met daarin Ajax-voetballers Daley Blind en Davy Klaassen. Heb je het gemist of wil je nog eens kijken? No problem! Bekijk hier de uitzending.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverBij de voetbalshow van het Nederlands elftal tegen Zweden waren zaterdagavond enkele bijzondere gasten aanwezig, onder wie koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Ariane. Op de tribune zat de koning naast een opvallende naam: FIFA-voorzitter Gianni Infantino. Daarnaast bracht het koningspaar ook nog een bezoekje aan de Oranje-selectie.
Normaal gesproken zijn het de vrouwen van de spelers die de meeste aandacht op zich weten te vestigen. Bij Duitsland is dit echter niet het geval dit WK. De vriendin van bondscoach Julian Nagelsmann is vrijwel constant aanwezig in het trainingskamp en dat zorgt voor steeds meer weerstand binnen de selectie.
Erben Wennemars zorgde begin juni voor grote schrik toen het nieuws naar buiten kwam dat hij was getroffen door een herseninfarct. Vervolgens stroomden de steunbetuigingen binnen. Inmiddels gaat het gelukkig weer een stuk beter met het schaatsicoon. Hij beleefde zaterdag een 'geluksmomentje' met zoon Joep.
Frank en Ronald de Boer namen begin 2025 afscheid van vader Cees. Hij leeft bij de voetbalbroers nog altijd voort. Dit weekend vierden ze samen met hun moeder een hele bijzondere dag ter ere van hun vader.
Voor NOS-commentator Arno Vermeulen komt er na 23 jaar een einde aan zijn carrière bij de omroep. Dat geeft hem meer tijd voor andere dingen in zijn leven, waar hij eerder nog continu op pad was. "Dat heeft mijn vrouw mij niet in dank afgenomen."
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!