Deze Brann-fan heeft afgelopen weekend naar RKC Waalwijk gekeken, zo lijkt het. In het stadion van AZ speelde hij met zijn pielemuis en deed hij pijpgebaren richting de spelers van AZ. Een Alkmaarse fan spotte de gekke Noor en besloot het voorval te filmen.
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op GoogleSylvie Meis deed afgelopen weekend een oproep aan alle vrijgezelle mannen. De ex-vrouw van voormalig topvoetballer Rafael van der Vaart zag haar relatie stranden met de Duitse miljonair Patrick Gruhn en zoekt 'een echte gentleman'. Johan Derksen las de oproep en vindt er het zijne van.
Een wereldkampioenschap voetbal zit altijd bomvol met bijzondere verhalen. Tijdens het toernooi zijn er duizenden journalisten en andere vertegenwoordigers van de media aanwezig om de verrichtingen te volgen. Dat levert buiten het zicht van de thuisblijvers geregeld opmerkelijke verhalen op. Een NOS-commentator maakte twaalf jaar geleden wat bijzonders mee.
De toekomst van het programma Vandaag Inside is onder de fans nog altijd een veelbesproken onderwerp. Vaste gast Johan Derksen sprak onlangs over hoe het programma verder gaat en geeft een update over zijn aanblijven.
Joy Beune en Jenning de Boo streden zondag op een hele bijzondere plek tegen elkaar. De twee namen het op het TT Circuit van Assen tegen elkaar op in een raceauto. Net als bij hun clash op het ijs enkele maanden geleden bleek Beune de beste. De Boo kon na afloop wel door de grond zakken.
Bij de naam Ireen Wüst zullen de meeste mensen vooral denken aan al haar successen op het ijs, maar het leven van een topsporter gaat niet altijd over rozen. Tijdens haar loopbaan kreeg ze buiten de schaatsbaan te maken met een groot verlies: de dood van hartsvriendin Paulien van Deutekom. In de videopodcast Sportnieuws.nl Gameplan vertelt een openhartige Wüst wat voor invloed dat op haar leven heeft gehad.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!