🎥 | Passieve 'MMA-vechters' zetten slechtste partij ooit neer: 'Waar kijken we naar!?

Trevor Wagener • 30 oktober 2022 om 14:21 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:07
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 30 oktober 2022 om 14:21 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:07

De volgende beelden zijn geen zogeheten deep fakes: bij het Clash of the Starts-vechtevent in Tsjechië van dit weekend stonden TikTok-ster Max Green en Kaluba tegenover elkaar. Alleen... konden beide heren er werkelijk geen snars van.

Vechtsportgoeroe Caposa betitelde de partij als de slechtste MMA-wedstrijd ooit. "Ik heb geen idee waar ik naar heb zitten kijken", schreef de alleskijker op Twitter. Max Green, wiens echte naam Jiří Janouch is, leek absoluut geen flauw idee te hebben wat hij moest doen.

Slechtste MMA-partij ooit

Hierdoor won Kaluba de clash al in de 1e ronde op 'beslissing'. Tsjechisch sportjournalist Ondrej Nemec wist niet wat hij moest vinden toen hij voorafgaand aan de spektakelshow een column schreef. "Is dit amusement? Zeker, maar niet voor iedereen. Het verbaast me dat de promoter voor het woord 'sterren' in de naam van het event heeft gekozen, want als dit de 'sterren' van tegenwoordig zijn..."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover