Stefani Jiménez is haar naam. Misschien niet de beste keepster ter wereld. Ze speelt bij FC Juárez in Mexico. Maar haar beelden gaan de wereld over. Vanwege haar charmante keepersoutfit. Dit is niks nieuws overigens hoor, maar we willen het toch graag met je delen. En dan vooral dat broekje. Oi, oi, oi.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverWim Kieft beleefde behoorlijke stress vlak voor de opname van zijn meest recente podcastaflevering. Door problemen met de trein dreigde de oud-voetballer te laat te komen. Daardoor was hij genoodzaakt om zijn vrouw om een gunst te vragen.
Schaatser Wesly Dijs is al geruime tijd samen met de Noorse oud-schaatsster Martine Ripsrud. Samen hebben ze een dochtertje. Zondag genoten ze van elkaar, het weer en hun dochtertje vanaf een heerlijke locatie.
Cody Gakpo eiste na de emotionele dagen die hij privé doormaakte een hoofdrol op tijdens Nederland - Marokko. De Nederlandse aanvaller scoorde in de tweede helft de 1-0 en bij het vieren barstte hij in tranen uit. Na de uitschakeling van Oranje op het WK voetbal laat ook zijn vriendin Noa van der Bij van zich horen.
Jutta Leerdam geniet nog altijd van de zonnige omstandigheden in Puerto Rico. Het schaatsicoon is na afloop van de Winterspelen voornamelijk op het eiland en maakt daar heerlijke dagen mee. Het leven daar doet haar bovendien terugdenken aan haar jeugd.
Bij de wedstrijd Nederland - Tunesië was er veel gedoe rond het weer boven het onoverdekte stadion in Kansas City. Het WK-duel tussen Nederland en Marokko kende echter óók heftige omstandigheden. In Monterrey kreeg de ploeg van Ronald Koeman namelijk te maken met extreme hitte.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!