Estavana Polman schuift vanaf het nieuwe seizoen van Vandaag Inside maandelijks aan bij de talkshow van SBS, maar uitgerekend vaste gast René van der Gijp sprak zich daar vervolgens op opmerkelijke wijze over uit. Hij raadde het Polman zelfs af. Daar lijkt de ex-tophandbalster zich echter weinig van aan te trekken.
Tijdens een uitzending van de talkshow van Van der Gijp, Johan Derksen en Wilfred Genee werd vorige week plotseling duidelijk dat Polman na de zomer geregeld te gast zal zijn bij het programma. Ze is in het verleden al vaker aangeschoven, maar door haar handbalcarrière was het lastig om met grote regelmaat langs te komen. Polman stopte onlangs echter als topsporter en dat maakte de weg vrij om in de toekomst maandelijks haar opwachting te maken in de talkshow.
Harde uitspraken
Dat nieuws werd aan tafel in eerste instantie positief ontvangen, maar maandag deed Van der Gijp in zijn podcast KieftJansenEgmondGijp plotseling opvallende uitspraken. Volgens hem was het 'gedoemd te mislukken' en kon Polman beter 'haar handen niet branden' aan het programma.
Hij vreesde dat ze veel kritiek zou gaan krijgen zodra ze zich zou uitspreken over maatschappelijke onderwerpen en vroeg zich af of ze dat wel moest willen. Later die dag herhaalde de oud-voetballer die uitspraken ook in een nieuwe uitzending van Vandaag Inside en dat zorgde in de mediawereld dan ook voor flink wat rumoer.
Polman schuift gewoon aan na uitspraken Van der Gijp
Het was dan ook de vraag hoe de teksten van Van der Gijp door Polman waren ontvangen en of dat nog invloed zou hebben op haar plan om maandelijks langs te komen. De handbalster lijkt zich er echter nauwelijks iets van aan te trekken, zo blijkt uit een reactie van haar moeder bij RTL. Zij is ook haar manager en laat aan dat medium weten dat de afspraak gewoon blijft staan.
Polman zal vanaf eind augustus dus gewoon aanschuiven bij Vandaag Inside. "Het is hun programma. De mannen zijn de mannen en hebben over iedereen een mening. We hebben daar verder geen commentaar op", vertelt haar moeder.
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google)