Kleinzoon Frank de Boer (3) droomt van carrière in andere sport: 'Dan moet ik geld sparen'

Redactie Sportnieuws.nl • 21 augustus 2026 om 09:28
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverStel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Kleinzoon Frank de Boer (3) droomt van carrière in andere sport: 'Dan moet ik geld sparen'
i

Saint Stengs, Calvin Stengs en Frank de Boer. NL Beeld/Instagram

Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverStel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Redactie Sportnieuws.nl • 21 augustus 2026 om 09:28

Bij Saint Stengs zit voetbal in de genen, met Calvin Stengs als vader en Frank de Boer als opa. Toch droomt hij stiekem van een carrière in een andere sport. Dat baart zijn moeder zorgen.

Middenvelder Stengs en zijn vriendin Beau de Boer werden drie jaar geleden voor het eerst ouders van zoon Saint. Hij kreeg er vorige maand een zusje bij: Noé. Voor oud-topvoetballer Frank de Boer is zij het vierde kleinkind. Naast Saint en Noé is hij ook opa van Lenny en Lizzy, de kinderen van Romy de Boer en Joey Kooij.

In de tussentijd maakte de 27-jarige Stengs de overstap van Feyenoord naar AZ. Hij werd afgelopen seizoen verhuurd aan Pisa, maar nu is het gezin dus weer terug in Nederland.

Sportcarrière

Saint is meteen geïnspireerd door een Nederlands sporticoon, maar niet in het voetbal. Hoewel influencer De Boer regelmatig video's plaatst van de 3-jarige met een bal aan zijn voet, heeft hij een andere carrière voor ogen.

Dat blijkt uit een Instagram Story. Saint loopt eerst nog met een voetbal door het huis, waarna hij achter een laptop gaat zitten om racefilmpjes te kijken. "Wil je later voetballer of Max Verstappen worden?", vraagt zijn moeder aan hem. Het antwoord is duidelijk: hij kiest voor de Formule 1-coureur.

'Geld sparen'

De Boer voorziet wel een probleem met die carrière. "Nou, dan moet ik effe geld sparen, als hij Max wil worden", schrijft ze bij de beelden. Het is namelijk een dure sport. Het kost namelijk miljoenen euro's om de Formule 1 te bereiken als coureur.

Max Verstappen

Verstappen komt dit weekend in actie in voorlopig zijn laatste thuisrace. De Grand Prix van Nederland op Circuit Zandvoort is voor het laatst onderdeel van het F1-kampioenschap. Hij won de eerste drie jaar en eindigde in 2024 en 2025 op de tweede plaats.