📸🔥 | Is dit de nieuwe vlam van Romelu Lukaku?

Matthijs Nijhuis • 30 mei 2023 om 15:02 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 12:46
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
📸🔥 | Is dit de nieuwe vlam van Romelu Lukaku?
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Matthijs Nijhuis • 30 mei 2023 om 15:02 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 12:46

Romelu Lukaku heeft een lekker feestje achter de rug. Teamgenoot Lautaro Martínez trouwde in een 5-sterrenhotel in Italië, en Lukaku was natuurlijk van de partij. De hele dag werd hij gespot met de Amerikaanse rapper Megan Thee Stallion en ook tijdens het diner werd de Belgische aanvaller door haar vergezeld.

Thee Stallion is vooral in Amerika, maar ook in Nederland erg populair. Op Spotify is ze goed voor meer dan 23 miljoen maandelijkse luisteraars en op Instagram heeft ze al meer dan 30 miljoen volgers verzameld.

Gezellig avondje

De 2 leken een gezellig avondje te hebben beleefd op kosten van Martínez. De locatie aan het Comomeer was zeker niet misselijk. De Rode Duivel en de rapper kennen elkaar waarschijnlijk van hun managementbureau Roc Nation, meldt de Belgische website Het Laatste Nieuws. Of er nog meer speelt tussen de 2 is nog niet duidelijk.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover