Max Verstappen ziet 'schoonmoeder' aan de andere kant van de wereld feestvieren
i

Max Verstappen en Kelly Piquet. © Getty Images

Max Verstappen ziet 'schoonmoeder' aan de andere kant van de wereld feestvieren

11:25, 02-03-2025 / Laatste Update: 11:44, 02-03-2025

Max Verstappen zit in Bahrein om te testen voor het nieuwe Formule 1-seizoen terwijl zijn schoonfamilie groot feest aan het vieren is. Vivianne de Souza Leão Piquet, de vrouw van Verstappens schoonvader Nelson Piquet, is namelijk 54 jaar geworden.

In Brazilië pakken ze dat groots aan met onder meer een pre-birthdayparty. Vivianne Piquet wordt ondergedompeld met felicitaties, cadeautjes en een groots diner. In haar stories deelt ze alles en ook komt een felicitatie van stiefdochter Kelly Piquet voorbij. De vriendin van Verstappen, die hoogzwanger is. Is de Nederlandse wereldkampioen Formule 1 vergeten om zijn soort van schoonma te feliciteren?

Een flinke bos met rozen voor de jarige Vivianne Leão Piquet.

Verstappen druk met andere dingen in Bahrein

Verstappen is in Bahrein, vanuit Brazilië aan de andere kant van de wereld dus, aan het testen voor het nieuwe seizoen. Hij is niet echt in feeststemming want er moet bloedserieus gesleuteld worden aan zijn Red Bull. Ook deelde hij nog een middelvinger uit.

Rel rond Max Verstappen is groot nieuws: gaat FIA zware straf uitdelen?

2 maart 2025, 10:40

Max Verstappen heeft zich op de testdagen in Bahrein toch weer 'misdragen'. Althans dat stelt BILD, dat groot uitpakt met een heus 'schandaal'. Autosportfederatie FIA pakt tegenwoordig vloeken hard aan en een vluchtige middelvinger, hoort daar volgens de Duitse sportkrant ook bij.

Kelly Piquet feliciteert stiefmoeder op Instagram

In Brazilië deelt Vivianne Piquet ondertussen een liefdesboodschap aan Kelly. Zij is de dochter van Nelson en de Nederlandse Sylvia Tamsma. De drievoudig wereldkampioen Formule 1 (Nelson Piquet) heeft met Tamsma nog twee kinderen, Julia en Nelson Piquet jr. Vivianne en Nelson Sr. hebben met Pedro en Marco ook twee kinderen. Groot familiefeest dus en de relatie tussen Kelly en Vivianne is erg goed. "Ik hou van jou Kellytje!", schrijft Vivianne bij de felicitatie van Kelly in haar story.

Verstappens vriendin zelf zegt dat ze Vivianne mist. "Ik wens je een jaar toe vol geluk en liefde en alle gezondheid van de wereld. Ik mis je xxx", schrijft Kelly Piquet in haar story. Vanaf Verstappens account blijft het voorlopig stil. Oeps, vergeten!?

Kelly Piquet feliciteerde haar stiefmoeder via Instagram.

Verstappen achter Russell bij test in Bahrein

Verstappen reed op de derde en laatste testdag van de Formule 1 overigens de tweede tijd. De viervoudig wereldkampioen reed in zijn nieuwe Red Bull (RB21) 1.29,566 op het circuit van Sakhir. Slechts twee honderdsten langzamer dan de nummer één.

De snelste tijd was voor de 'scheldende' Russell. Die was in de slotminuten van de middagsessie 2 net wat sneller was in zijn Mercedes. Alexander Albon noteerde in zijn Williams de derde tijd en gaf een tiende toe op Russell.

Testdagen

Rondetijden zeggen niet alles tijdens de testraces. Coureurs testen van alles uit en rijden met verschillende hoeveelheden brandstof. Verstappen leek ook te zoeken naar de juiste afstelling. Hij stond vaak in de garage en wisselde onder meer de voorvleugel van zijn auto. Tegen het einde van de dag leek hij zich ook nog te vergissen in de pitstraat. Hij reed bijna de pitbox in van McLaren.

De testdagen gaven nog geen duidelijk beeld over de verhoudingen, al zijn de experts het erover eens dat de titelstrijd spannender dan ooit wordt. Red Bull, McLaren, Ferrari en Mercedes lijken aan elkaar gewaagd.