Jake Paul maakte eerder deze week groot nieuws bekend rond zijn organisatie Most Valuable Promotions. Hij gaat een samenwerking aan waarmee de Amerikaan hoopt om de vechtsportwereld overhoop te gooien. Ook zijn geliefde Jutta Leerdam zag de grootse aankondiging en is enorm blij voor haar vriend.
Met zijn organisatie Most Valuable Promotions (MVP) regelt Jake Paul al langere tijd alles rondom professionele bokswedstrijden. Ook zijn eigen wedstrijden, zoals tegen legende Mike Tyson, werd daardoor geregeld. De Amerikaanse influencer wilde echter graag uitbreiden en een stapje hogerop gaan. Dat is inmiddels gelukt.
Paul maakte eerder deze week bekend dat MVP samen gaat werken met de Professional Fighter League. Die organisatie richt zich op MMA, waardoor de nieuwe samenwerking dus zowel boksen als MMA behelst. Paul ziet zijn bedrijf in één keer flink groeien, want nu hebben zij plots 400 vechters voor wie ze van alles mogen regelen. Het is in elk geval een gedurfde set van de Amerikaan. De vechtsportwereld leunt al jaren op een aantal erg grote organisaties, zoals de UFC, waardoor er voor nieuwe bedrijven meestal amper plek is.
Leerdam apetrots
Topschaatsster Leerdam is in elk geval behoorlijk in haar nopjes met het nieuws. Op Instagram deelt ze de aankondiging in haar story. "Ik ben zo trots op je", schrijft de 27-jarige Westlandse bij het bericht. Voor de olympisch kampioene is het zelf ook leuk nieuws. Zij ging in het verleden immers al vaker met Paul mee naar vechtsportgala's.
Voor Paul is het een manier om toch nog veel bezig te zijn met de vechtsport. Boksen zit er voor hem voorlopig nog altijd niet in. In 2025 trof de influencer grootheid Anthony Joshua en dat liep pijnlijk af. Paul kreeg een keiharde tik op zijn kaak, werd knock-out geslagen en verloor. Zijn kaak was er zo slecht aan toe dat ook maanden later, en meerdere ingrepen verder, hij nog niet in staat is om te vechten.
Het geeft Paul bovendien de mogelijkheid om, als hij weer volledig fit is, terug te keren in de ring bij zijn eigen organisatie. Hij kan dan dus zelfs een overstapje maken naar de MMA, mocht hij eens wat anders willen proberen dan boksen.
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google)