🎥 | Tsjechisch gepruts? Scheids keurt wereldgoal af en geeft pingel... wat géén penalty is

Trevor Wagener • 4 april 2021 om 14:51 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:15
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 4 april 2021 om 14:51 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:15

Het mag een wonder genoemd worden dat het treffen tussen Liberec en Banik Ostrava, op het hoogste niveau in Tsjechië, van afgelopen zaterdag doelpuntloos eindigde. Voormalig RKC'er Gigli Ndefe speelde onbedoeld een bijrol in een wel heel slechte film. Check de beelden!

Wat gebeurt hier precies? De Nederlandse Gigli Ndefe maakte een wereldgoal voor Ostrava, maar die goal werd afgekeurd. Niet omdat het een mooie goal was, maar vanwege een overtreding die buiten het penaltygebied gemaakt werd.

Penalty?

Een vrije trap zou de logische sanctie zijn, maar de arbiter van dienst ging over op harde maatregelen en gaf een penalty. Hieruit werd gescoord, maar ook dit doelpunt telde niet.

Omdat de nemer de bal via het houtwerk - in dit geval de paal - terugkreeg, mocht hij niet zelf de rebound benutten. Dit deed hij wel. Nadien gebeurde er niks. Geen goal... hoe is het mogelijk!

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover