Belgische bond over aanstelling Marc Overmars: ‘Op z’n minst ongelukkig’

Sjors Tanis • 26 maart 2022 om 19:16 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:53
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Belgische bond over aanstelling Marc Overmars: ‘Op z’n minst ongelukkig’
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Sjors Tanis • 26 maart 2022 om 19:16 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:53

De aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur van Royal Antwerp FC heeft bij de Belgische voetbalbond voor gefronste wenkbrauwen gezorgd. De KBVB noemt de stap van de vanwege grensoverschrijdend gedrag bij Ajax vertrokken directeur voetbalzaken op de site van NU.nl ‘op z’n minst ongelukkig’.

De bond beseft echter dat een mogelijke straf uit Nederland niet overgenomen kan worden.

Ruim een maand zonder werk

De 48-jarige Overmars moest in februari bij Ajax vertrekken na verschillende meldingen van grensoverschrijdend gedrag richting vrouwelijk personeel van de club uit Amsterdam. Hij zat 42 dagen zonder werk.

Antwerp keerde 5 jaar geleden terug op het hoogste niveau van België en heeft ambitieuze plannen voor de toekomst. Antwerp raakte de voorbije dagen 5 sponsors kwijt na de aanstelling van Overmars. De club maakte donderdag excuses voor de slechte communicatie rond de veelbesproken aanstelling.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover