Dit is de reden dat Steven Bergwijn ontbrak bij Spurs

Sjors Tanis • 28 december 2021 om 21:19 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:29
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Dit is de reden dat Steven Bergwijn ontbrak bij Spurs
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Sjors Tanis • 28 december 2021 om 21:19 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:29

Steven Bergwijn heeft de uitwedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Southampton vanwege een kuitblessure gemist. Dat vertelde zijn trainer Antonio Conte vlak na het duel dat geen winnaar opleverde (1-1).

Conte was de afgelopen week erg positief over Bergwijn, die onder de begin vorige maand ontslagen Portugese coach Nuno Espírito Santo weinig speeltijd kreeg bij Spurs.

Terug naar Amsterdam?

Ajax houdt de situatie van Bergwijn nauwlettend in de gaten. De club wil de aanvaller wel voor de rest van het seizoen huren. De afwezigheid van Bergwijn in de selectie van Spurs leidde dinsdag ook tot speculaties over een mogelijk snelle overgang van Bergwijn naar de club uit Amsterdam. Maar trainer Conte vertelde na het duel dus dat Bergwijn vanwege een kuitblessure niet mee naar Southampton was gegaan.

Bergwijn speelde in de jeugd bij Ajax, maar maakte in 2011 de overstap naar PSV. De Eindhovenaren verkochten de aanvaller begin 2020 voor een bedrag van zo'n 32 miljoen euro aan Tottenham Hotspur.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover