Erik ten Hag houdt geen rekening met WK: ‘Gaat alleen om het belang van Man United'

Pim Huberts • 12 november 2022 om 14:29 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:01
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Erik ten Hag houdt geen rekening met WK: ‘Gaat alleen om het belang van Man United'
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Pim Huberts • 12 november 2022 om 14:29 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:01

Erik ten Hag gaat geen rekening houden met het WK in Qatar voor zijn Manchester United-opstelling aankomende zondag tegen Fulham. De laatste Premier Leaguewedstrijd van 2022 staat 7 dagen voor het begin van het WK gepland. Alle focus moet op Fulham liggen, aldus de trainer.

"Ik denk dat de spelers zich allemaal bewust zijn van het belang van de wedstrijd tegen Fulham. Ik zal geen rekening houden met het WK", aldus Ten Hag bij een persmoment. "We spelen met ons sterkste team. Tot zondag (de dag van de wedstrijd tegen Fulham) gaat het alleen om het belang van Manchester United."

Twijfelgeval Ronaldo

Diogo Dalot kan zich al wel voorbereiden op het WK met Portugal. De rechtsback van ManUnited is geschorst tegen Fulham. Cristiano Ronaldo ontbrak donderdag in de League Cup tegen Aston Villa en voor het duel met Fulham is CR7 een twijfelgeval. "Het is geen serieuze griep die dagen of weken duurt", zei Ten Hag.

Na 13 speelrondes in de Premier League staat Manchester United op plaats 5 met 23 punten. Koploper Arsenal heeft 34 punten. Promovendus Fulham heeft 19 punten na 14 wedstrijden.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover