Jack Grealish heeft zijn vizier totaal niet op scherp staan in de wedstrijd tegen Italië. De Engelse aanvaller van Manchester City krijgt de bal werkelijk op een presenteerblaadje en hoeft er alleen maar tegenaan te lopen, maar hij krijgt het voor elkaar om de bal voorlangs te schieten. Gelukkig kan hij deze misser achteraf ook zelf niet geloven.
De eerste halve finalisten van de Champions League zijn bekend. Liverpool verloor ook in eigen huis van Paris Saint-Germain en FC Barcelona kwam tegen Atlético Madrid wéér met tien man te staan.
Memphis Depay krijgt extra hulp van een oude bekende om te herstellen van een slepende blessure. Zijn club Corinthians doet er alles aan om de Nederlandse aanvaller klaar te stomen voor de komende maanden en steekt daarmee ook een helpende hand uit naar bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal.
Manchester United heeft in de Premier League maandagavond de derde thuisnederlaag van het seizoen geleden. Tegen Leeds United werd het 1-2 en dat had mede te maken met rood voor voormalig Ajax-speler Lisandro Martinez.
Marie-Louise Eta (34) heeft geschiedenis geschreven. Zij is de eerste vrouwelijke hoofdtrainer in een Europese topcompetitie. Sinds zaterdag heeft ze die positie bij Union Berlin. Er komt veel op haar af, maar de club laat weten haar door dik en dun te steunen.
Bundesliga-club Union Berlin verraste afgelopen weekend vriend en vijand door Marie-Louise Eta aan te stellen als hoofdtrainer. Oranje Leeuwinnen-bondscoach Arjan Veurink vindt het zéér opmerkelijk dat het zó groot werd gemaakt in de internationale voetbalwereld. "Dat zegt wel iets", stelt Veurink.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!