šŸŽ„ | Pijnlijke nederlaag FC Barcelona en Ronald Koeman in El ClĆ”sico

Trevor Wagener • 11 april 2021 om 00:57 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:13
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 11 april 2021 om 00:57 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:13

Real Madrid heeft zaterdagavond El ClƔsico gewonnen! Op eigen veld werd het na veel kunst-, vlieg en fraai werk 2-1.

De ploeg van Zinedine Zidane leunde wat achterover in de openingsfase en speelde iet wat meer op de reactie dan de bezoekers, die veel voetballend probeerden op te lossen. Toch liepen de Catalanen in het mes in de 1e helft. Na een fraaie aanval maakte Karim Benzema op weergaloze wijze 1-0.

Gekke wedstrijd

Ronald Koeman en co waren nog nauwelijks bekomen van deze tegenslag of iedereen kon opnieuw slikken. Madrid kwam op 2-0 door een wel heel onfortuinlijke goal van Toni Kroos. Zijn inzet belandde via alles en iedereen achter Marc-AndrƩ Ter Stegen. Barcelona daarentegen raakte meerdere keren het houtwerk.

Zij kregen loon naar werken na deze aansluitingstreffer van Ɠscar Mingueza. Een ongekend wanhoopsoffensief mocht niet meer baten.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover