
Adam Smith-Neale pakte op de 1e 3 dagen van Q-School geen enkel punt, maar won op de laatste dag alsnog zijn PDC Tourkaart. En daar is een deel van de dartsgemeenschap niet blij mee. De 29-jarige darter staat namelijk bekend als een oplichter.
Lees ook: Engelse darter verloor PDC Tourkaart op Q-School juist OMDAT hij aanwezig was
"Ik dacht dat ik hem hielp, maar hij heeft me opgelicht", schrijft darter Richie Howson. "Hoop dat ik hem niet snel tegenkom." Smith-Neale, in 2018 de verrassende winnaar van de Winmau World Masters - zou een dartsmemorabilia verkocht hebben, zonder de producten te leveren. Vervolgens blijkt het een hele klus om je geld terug te krijgen.
Er werd zelfs een petitie tegen de darter gestart. Smith-Neale zal als tourkaarthouder de aankomende 2 jaar op het PDC-circuit te vinden zijn. Nog nooit kwalificeerde hij zich voor het PDC WK.
Adam Smith-Neale has won a tour card pic.twitter.com/d76wTVNC1D
— DartsAnonymous (@anonymous_darts) January 15, 2023
Don’t condone booing against anyone at darts events but I will make an exception for Adam Smith-Neale. Hope he gets abuse every time he ever steps foot on stage.
— Josh (@joshpearson180) January 15, 2023
Dickhead
I totally agree, thought I was helping him out and he just conned me, hope I don't run into him anytime soon...
— Richie Howson (@RichieHowson180) January 15, 2023