
Dimitri van den Bergh, de nummer 5 van de wereld, is klaar op het WK darts! In zijn 1e wedstrijd (2e ronde) verloor hij verrassend van Florian Hempel. Ondanks een hoger gemiddelde, ging de Belg er met 3-1 in sets af.
Hempel won in de 1e set met 3-2, maar in de 2e set was Van den Bergh een stuk sterker. Hij won met 3-0 in legs en kwam zo op 1-1 in sets. De Duitser herpakte zich in set 3, won met 3-1 en pakte zo de voorsprong weer: 2-1. In de 4e set ging Hempel keihard en pakte hij alle legs!
Voor Hempel is het zijn debuut op het WK. En nu gaat-ie dus naar de 3e ronde!𝗔𝗻𝗼𝘁𝗵𝗲𝗿 𝘁𝗼𝗻-𝗽𝗹𝘂𝘀 𝗳𝗼𝗿 𝗛𝗲𝗺𝗽𝗲𝗹!
— PDC Darts (@OfficialPDC) December 21, 2021
He's just looking so composed up there is Florian Hempel. He pins a 100 finish to move to within two of the Third Round.
Can Dimitri Van den Bergh dig deep here and respond? pic.twitter.com/MENPQ7nYxd