Het slechtste voetbalteam van Engeland, dat dit seizoen iedere wedstrijd heeft verloren, heeft de hulp ingeschakeld van een bijzondere trainer. Darter Luke Littler kwam langs om de spelers wat bij te brengen op het gebied van nauwkeurigheid.
De achttienjarige bezocht Tunley Athletic en deed verschillende oefeningen met zowel dartpijlen als een bal. Zo gooide Littler geblinddoekt zijn pijlen naar het bord, om te laten zien dat hij zich niet af laat leiden tijdens wedstrijden. Hij won nog steeds met zijn ogen dicht.
6 februari 2025, 22:16
Michael van Gerwen versloeg Luke Littler donderdag op de eerste avond van de Premier League Darts. Een dag eerder haalde de Nederlander nog uit naar de wereldkampioen. "Het geeft wel voldoening als je hem dan gewoon even verslaat."
"Het was echt lachen met de jongens van Tunley", aldus de dartssensatie, die ook een balletje trapte. "Ik ben altijd voetbalfan geweest, dus het was leuk om eens op het veld te staan en te vertellen hoe ik me voorbereid op wedstrijden."
Focus
Luke the Nuke ziet gelijkenissen in de twee sporten en denkt dat zijn tips daarom van pas kunnen komen voor het team. "Met darten moet je altijd je tegenstander onder druk zetten, en ze geen adempauze gunnen. Diezelfde focus kan het verschil maken in het voetbal. Dus hopelijk helpt het ze om terug te slaan."
6 februari 2025, 19:50
Trainer Ruben Amorim van Manchester United vindt dat er in de periode onder Erik ten Hag fouten zijn gemaakt bij de club. De Portugees wil de tijd nemen om dat recht te zetten. "Ik ben niet naïef."
De aanvoerder van het team, Duncan Fear, heeft goede hoop na de training van Littler. "We geloven echt dat we het nog om kunnen draaien", zegt hij.
"De komst van Luke brengt een frisse wind in het team. Hij is van wereldklasse. We hebben moeilijke seizoenen achter de rug. Dit is precies wat we nodig hadden: iemand die weet hoe je moet presteren onder druk."