Vrouw topdarter Wright moet opnieuw behandeld worden in ziekenhuis: 'Van korte duur'

Trevor Wagener • 29 november 2022 om 17:56 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:52
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 29 november 2022 om 17:56 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:52

Wat een pech voor Jo Wright, de vrouw van topdarter Peter Wright. Daags nadat de vrouw van Snakebite het ziekenhuis in Wolverhampton na een bezoek van 13 dagen mocht verlaten, is ze na complicaties opnieuw opgenomen in het hospitaal. Dat schreef de 52-jarige Schotse speler dinsdag op Twitter.

Snakebites vrouw Jo werd onlangs, tijdens de Grand Slam of Darts, niet lekker. Ze liep een klaplong op en moest worden opgenomen. Dinsdag was het opnieuw zover, schreef Wright.

Vrouw Snakebite in het ziekenhuis

"Nou, dat was van korte duur", begon hij zijn bericht op Twitter. "Jo is net terug uit het ziekenhuis en ondergaat nog wat tests. We zijn maandag naar de Spoedeisende Hulp geweest, vandaag waren we er weer voor een CT-scan. Jo wordt opgenomen op de afdeling zodra er een bed beschikbaar is."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover